Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22082) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (34)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (8)

Konińscy policjanci proszą o kontakt świadków dwóch wypadków

Dodano: 19.11.2018 14:23

Mundurowi z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Koninie poszukują świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło pod koniec października i w listopadzie.

Pierwszy z wypadków wydarzył się 26 października około 15.20 w Koninie na ul. Spółdzielców, na wysokości bloku przy ul. Margaretkowej 3, gdzie kierująca fordem potrąciła przebiegającego po pasach 15-latka.

Do drugiego wypadku doszło 10 listopada około 17.30 pomiędzy miejscowościami Helenów i Stefanowo. W tym zdarzeniu 73-letnia kierująca motorowerem na skutek zdarzenia drogowego zjechała do rowu i doznała obrażeń ciała.

W celu wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tych wypadków, policja prosi osoby, które były ich świadkami lub posiadają na ich temat wiedzę o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KMP w Koninie na ul. Przemysłowej 2 pok. 230, tel. (63) 247-25-27. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   poszukiwani świadkowie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

ja pojechałem na Policję (incydent nagrany z kamerki samochodowej ) jak typ wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych gdzie przechodziła kobieta z dwójką dzieci.Na przemysłowej powiedzieli mi że muszę to przegrać im na płytę i kazali mi przyjechać jutro.Kompromitacja !!!
Dodano: 19.11.2018 18:44    Przez: ~Obywatel

KOMENTARZE

Wcześnie
Dodano: 19.11.2018 15:02    Przez: ~jas
Co ku*wa z podwyżkami za ogrzewanie przecież to jakis abdurd rusz dupe zza biurka jaden z drugim i do roboty ta sprawa musi być rozwiazana a jak nie potraficie to won z Konina pajace
Dodano: 19.11.2018 16:46    Przez: ~Rr
Po rządach SLD-PO i na odwrót PO-SLD nie spodziewaj się nic dobrego.
Dodano: 19.11.2018 16:50    Przez: ~Płacz i płać
~Rr napisał "...Co ku*wa z podwyżkami za ogrzewanie ...." A co ma być? URE zatwierdziło, podwyżki będą. Szykuj się już na wzrost ceny energii elektrycznej - URE ma klepnąć wzrost o 30%.
Dodano: 19.11.2018 17:11    Przez: ~xXx
Ot, dojba zniana = podwyzki. Chcieluscie pincsetvtovtwraz patolki bulcie. BTW tenat jest zupelnievo czym unnym. Tovtak gdybyscie nie zauwazylu majac jad w umyslach swoich....
Dodano: 20.11.2018 06:13    Przez: ~Pn
Rr tu masz troche info "Spółki obrotu należące do największych polskich grup energetycznych - m.in. PGE, Enei, Energi i Tauronu - złożyły do URE wnioski o wzrosty cen energii w taryfach dla gospodarstw domowych (...) We wrześniu prezes URE mówił, że jego urząd może "przechylić szale" na rzecz przedsiębiorstw energetycznych przy rozpatrywaniu wniosków taryfowych w związku z wysokimi cenami uprawnień do emisji CO2."
Dodano: 20.11.2018 06:27    Przez: ~Pn
P.S. "Gazeta podkreśla, że występowała w pismach spora rozpiętość podwyżek cen energii - miałyby one wynosić od 20 do 40 proc. Z kolei z informacji "DGP" wynika, że wnioskowane podwyżki sięgają 30 proc.
Dodano: 20.11.2018 06:28    Przez: ~Pn
Rr wszystko wvrejach urzednika PiSowskiego.
Dodano: 20.11.2018 06:29    Przez: ~Pn
Rychło w czas
Dodano: 19.11.2018 15:59    Przez: ~Qaz
lepiej póżno niż wcale
Dodano: 19.11.2018 16:09    Przez: ~ciekawa
Oby babsztyla dorwali...
Dodano: 20.11.2018 06:13    Przez: ~Pn
Pn na ciebie też przyjdzie pora.
Dodano: 20.11.2018 11:49    Przez: ~Posterunkowy
@Posterunkowy - nievstrasz sie bo sie zes...asz.
Dodano: 20.11.2018 12:14    Przez: ~Pn
Pn dużo jeżdzi, może coś widział ?
Dodano: 19.11.2018 16:46    Przez: ~Pn i TVN
tak on jeździ chyba na hulajnodze
Dodano: 19.11.2018 17:35    Przez: ~xd
ja pojechałem na Policję (incydent nagrany z kamerki samochodowej ) jak typ wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych gdzie przechodziła kobieta z dwójką dzieci.Na przemysłowej powiedzieli mi że muszę to przegrać im na płytę i kazali mi przyjechać jutro.Kompromitacja !!!
Dodano: 19.11.2018 18:44    Przez: ~Obywatel
Kapus? Rozumiem, ze ty nigdy nie złamałes zadnego przepisu drigowego? A znasz takie slowa "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kanieniem"?
Dodano: 20.11.2018 06:16    Przez: ~Pn
Pn napij się wody po ogórkach, wypróżnisz się łatwiej, bo przecież masz problemy jelitowe.
Dodano: 20.11.2018 11:51    Przez: ~Matka
@Matka -uważaj by zawartosc z moich jrlit nie znalazla sie na twoim pustym lbie 😂😂😂😂😂
Dodano: 20.11.2018 12:14    Przez: ~Pn
Na lucypedzie Pn zasuwa
Dodano: 19.11.2018 19:05    Przez: ~hi hi
podwyżka nie po rządach sld/po tylko podwyżka za czasów PiS no bo na 500 trzeba z czegoś brać. ....
Dodano: 19.11.2018 19:39    Przez: ~koniniak
Gdzie się o tym dowiedziałeś ,pewnie na reżimowej TVN?
Dodano: 19.11.2018 20:02    Przez: ~koninianka
Wybraliscie prezydenta więc zbieracie profity hehe
Dodano: 19.11.2018 21:25    Przez: ~Po
Prezs URE, ktory zatwierdza podwyzki to panstwowy uezednik. A obecny rzad to PiS.
Dodano: 20.11.2018 06:17    Przez: ~Pn
Oglądajcie TVN i pijcie zimną wodę w te zimowe wieczory.
Dodano: 20.11.2018 11:53    Przez: ~Icek
@Icek -nie, lepiej programisty agandowki tvpinfo i tvp1. Tam jrst tule biektywizmu co w g... czekolady.
Dodano: 20.11.2018 12:13    Przez: ~Pn
ROZDAWAŁY ULOTKI W CZASIE GDY POZOSTALI POLICJANCI BYLI NA L4 ... GRATULACJE DLA TYCH PAŃ
Dodano: 19.11.2018 20:18    Przez: ~Borysek
Ta babw za potracenie 15latka i zwianie to nym specjalnie potraktowal. Oj, specjalnie. Mam nadzieje, ze policja ja dopadnie i jej dop.... tak, sie jej sie odechce...
Dodano: 20.11.2018 06:11    Przez: ~Pn
Naucz się czytać ze zrozumieniem dopóki jesteś w szkole!
Dodano: 20.11.2018 08:39    Przez: ~Konin
szczególnie, ze ona wysiadła i udzieliła pomocy
Dodano: 20.11.2018 08:43    Przez: ~....
Wy wyzej.... "Pierwszy z wypadków wydarzył się 26 października około 15.20 w Koninie na ul. Spółdzielców, na wysokości bloku przy ul. Margaretkowej 3, gdzie kierująca fordem potrąciła przebiegającego po pasach 15-latka.". Gdzie tu jest napisane, ze udzielila pomocy?? I dlaczego jej szuka policja??
Dodano: 20.11.2018 09:33    Przez: ~Pn
a gdzie jest napisane, ze jej szuka policja??
Dodano: 20.11.2018 09:35    Przez: ~....
Tak dziala policja....
Dodano: 20.11.2018 09:42    Przez: ~Pn
Przemówił Pn, kierownik szaletu miejskiego.
Dodano: 20.11.2018 11:56    Przez: ~Babcia klozetowa
@Babcia klozetowa - przciez znana na caly Konin jierowniczka szaletu jest twoja stara? Zapombiales juz? 😂😂😂
Dodano: 20.11.2018 12:12    Przez: ~Pn
Miasto powinno kamerki zainstalowac i po temacie.
Dodano: 20.11.2018 06:22    Przez: ~Pn
Ty powinieneś mieć na swojej nędznej posturze mieć zainstalowaną obrożę i kamerkę.
Dodano: 20.11.2018 11:55    Przez: ~Pn z kamerką
@~Pn z kamerką - nedzny to jestes ty i twoje żałosne teksty.😂😂😂
Dodano: 20.11.2018 12:11    Przez: ~Pn
Pn masz dzisiaj wiatry, nie jedz zbyt dużo cebuli.
Dodano: 20.11.2018 18:27    Przez: ~Wiatrołap