Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17899) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
A należało im się, jak psu buda
Dodano: 23.11.2018 19:19    Przez: ~Beatka
A ja jednak zapytam - a gdzie reszta nagrodzonych?? Ile dostała Szydłowska, Sroczyńska i inne z kółka adoracji Józinka. Bo nie wątpię, że też im wypłacono nagrodę lojalnościową. Czy tylko taką informację publiczną wysłano z UM?
Dodano: 23.11.2018 20:35    Przez: ~Dana
No właśnie, ta lista to jakieś 60 tys. a gdzie pozostałe 200 tys. Do kogo trafiły??? Gdzie reszta listy obdarowanych na święta??
Dodano: 23.11.2018 20:40    Przez: ~ciekawa
za 265 zł to by były full wypas dekoracje miasta na święta, bo ponoć nie ma na to kasy, i trzeba zabrać z KBO
Dodano: 23.11.2018 21:04    Przez: ~jot
Czy Miasto na to stać? Prawie 300 tys... A mosty sie walą...kpina
Dodano: 23.11.2018 21:04    Przez: ~Jatki
Prosze tez napisac o nagrodach dla " lojalnosciowych" przydupasach w Kazimierzu, gdzie tylko donosiciele zostali przez Sikorskiego nagrodzeni, a pracownicy co za 2 robia ( bo reszta na zwolnieniach tak byly wójt gnebil ludzi) nic nie dostali.. Ale kierowca co po imprezach prywatnych wozil dostal. To dopiero jest zart! Oby nigdy wiecej J.S na wojta nie startowal !
Dodano: 23.11.2018 21:09    Przez: ~Jaha
Należało się zazdrośnicy.
Dodano: 23.11.2018 22:27    Przez: ~brawo
Ty Dana czy jak ci tam a co cie to kuźwa obchodzi.
Dodano: 23.11.2018 22:29    Przez: ~srana
Ponad 100 000 000 długu a oni premię dają ? Ludzie nie mogą działki odkupić od miasta bo nie mają na geodetę a oni premię przyznają. Typowe działanie SLD-PO.
Dodano: 23.11.2018 23:36    Przez: ~koszmar
Temu Lorkowi to kopa w dup....e
Dodano: 24.11.2018 01:03    Przez: ~POzdro
Beatka czy brawo, dla psów to są schroniska ewentualnie hycel. A takie nagrody to złodziejstwo. Zamiast płacić podatki, z których są fundowane nagrody, lepiej je pomniejszyć, by mniej było na wynagrodzenia i nagrody dla urzędników a więcej zostało pieniędzy w kieszeni zwykłych ludzi, na ich nieszczęście podatników. To chyba zrozumiałe? A tak ten reżim podatkowy jest gorszy jak pańszczyzna i poddaństwo chłopów polskich czy niewolnictwo murzynów. Musi być bunt i rewolucja.
Dodano: 24.11.2018 06:22    Przez: ~Arjawarta
Reszty nie opublikowali, żeby ludziom ciśnienie za bardzo nie podskoczyło. Dbają o nasze zdrowie ;)
Dodano: 24.11.2018 09:39    Przez: ~123
To były pieniądze dla wszystkich urzędników na święta po równo ale tylko zgarnęła część cwaniaków.
Dodano: 24.11.2018 10:01    Przez: ~Józef
Urzędasy głosowali na kandydatów z SLD i PO, to i dostali nagrody w dowód wdzięczności.
Dodano: 24.11.2018 11:57    Przez: ~Precz z lewicą
@Precz z lewicą - gdyby zaglosowali na PiS to nagrody bylyby identyczne bo rozdal je Nowocki, czyli ustepujacy prezydent. Nie eiem wiec po co te twoje wypociny...
Dodano: 24.11.2018 16:54    Przez: ~Pn
a gdzie reszta nagrodzonych??? Zgodnie z prawem wszystkie nazwiska muszą być widoczne, a nie tylko kilka.
Dodano: 24.11.2018 19:13    Przez: ~Radca prawny
Miasto tonie o oni nagrody sobie przyznali
Dodano: 25.11.2018 09:58    Przez: ~Konin
10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
Zrobi chyba. ....
Dodano: 23.11.2018 20:00    Przez: ~Ko
Nadzieja umiera ostatnia,a Ci co mysłą ze cos sie zmieni,szybko zostaną sprowadzeni na ziemie,Cieszy mnie tylko to,ze nawet jak ktos mysli ze jest wygrany,dostaje baty i nawet nie wchodzi do drugiej tury
Dodano: 23.11.2018 21:51    Przez: ~Wiecej wszystkiego
Nadzieja umiera ostatnia. Natomiast ja nie rozumiem. Miasto ma zadłużenie, a premie się wypłaca? Gdzie pracownik dostaje premię gdy jego pracodawca milion pod kreską idzie? Może to zgodne z prawem, ale niemoralne. Jak ci ludzie mogą patrzec w lustro codziennie rano?
Dodano: 24.11.2018 08:36    Przez: ~Gg
Było głosować na Chojnackiego kmioty. Macie kolejną marionetkę która absolutnie niczego nie zmieni.
Dodano: 24.11.2018 09:30    Przez: ~Haha
Niektórzy mają rodziny a ci bez rodzin tyle kasy.
Dodano: 24.11.2018 10:08    Przez: ~singielka
Lewacki elektorat w Koninie głosował za okradaniem miasta ?
Dodano: 24.11.2018 11:59    Przez: ~Tak ?
Czarna mamba też dostała?
Dodano: 25.11.2018 08:23    Przez: ~Kadrowa Aska
do srana:uderzyć w stół nożyce się odezwą.
Dodano: 26.11.2018 18:03    Przez: ~Królisia
A pozycja nr.4 za co? Chyba na odchodne. Najwyższa pora
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~o
Pewnie ze dostała przeciez tak dobrze wypełniala polecenia Juozi...lka.
Dodano: 25.11.2018 12:47    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
To jest już Twój problem, że pracujesz u jakiegoś prywaciarza bo nie chciało się Tobie szukać dobrej pracy. Ludzi pracujących w dobrych firmach (nawet komercyjnych) takie pieniądze nie szokują.
Dodano: 23.11.2018 20:12    Przez: ~Człowiek pracy
To więcej moja znajomaa u prywatnego he he....A pracuje w sklepie...I po co się uczyli ? Ha ha ha
Dodano: 23.11.2018 20:25    Przez: ~No nie....
Tylko że w prywatnych firmach to co robi jedna księgowa, w panstwowych robi to kilka osób. W prywatnej firmie nie będzie premii jak firma przynosi straty. Takie firmy się zamyka. Panstwówkowe zadłużenie nie przeszkadza by brać premierę... w końcu podatnik zapłaci. Tu już nawet nie chodzi o moralność. Urzędnicy nawet PKB nie generują. A ci w prywatnych firmach, owszem. Komu premiera się należy?
Dodano: 24.11.2018 08:41    Przez: ~Hm
Konin to miasto lewicowego ciemnogrodu.
Dodano: 24.11.2018 12:01    Przez: ~Prawy
Jamon serrano , w polskiej wersji (szynka górska) mogło by się w końcu pojawić w sklepach .Ile można tak pakować pieniędzy w rząd ,a nic nie mieć .Co ten PiS robi z tym krajem .
Dodano: 24.11.2018 12:26    Przez: ~Szok.
Rząd PiS-u wyciąga Polskę z bagna PO-PSL, nie widzisz tego, skąd ty jesteś, z Marsa ?
Dodano: 24.11.2018 16:37    Przez: ~Tylko nie PO
Z Europy jestem ,ale widzę lokalną zawiść niszczącą politykę europejską .Psucie układów z U.E. przez wewnętrzne spory grozi zerwaniem z układem z Schengen ,a co za tym idzie popsucie gospodarki ( Just-in-time ) .Doczytaj sobie do czego to prowadzi .Poprzez skrajną prawicę na pewno pisowcą się nie uda poprawić bytu ,bo Niemcy nie znoszą faszyzmu .Do was i tak jak grochem o scianę ,ale będę miał satysfakcję ,ze inni to przeczytają i zrozumieją pisowski chaos .
Dodano: 25.11.2018 08:18    Przez: ~Szok
Z Koziej Wólki jesteś, a nie z Europy! W Niemczech co roku odbywa się kilkaset LEGALNYCH manifestacji neonazistów, ale wszystko jest wyciszane w mediach, tak samo jak ostatni marsz nazi w Hiszpanii. Jak we Francji Macron sypnął podwyżki, to od razu na ulice wyszły setki tysięcy osób, demolowali ulice i samochody. Ale tego pewnie w tvn nie pokazali, prawda? Sam się doucz lewacki troku-szoku
Dodano: 25.11.2018 12:21    Przez: ~ha!
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
Wymienionych jest 14 pracowników, a nagrody otrzymało 83.
Dodano: 23.11.2018 19:21    Przez: ~antyk
Pozostali dostali dyplomy uznania😂😂😂😂
Dodano: 23.11.2018 21:17    Przez: ~Hahaha
Skarbonki z logo miasta ;)
Dodano: 24.11.2018 09:35    Przez: ~Hj
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny
Tylko Beci nagrody się należały.
Dodano: 23.11.2018 19:26    Przez: ~Q
I twojej lichej starej
Dodano: 23.11.2018 20:33    Przez: ~Tusk
Q głupio ci lewaku teraz no nie????
Dodano: 24.11.2018 09:44    Przez: ~xd
Q to lewacki idiota, oni nas okradają a on ich popiera.
Dodano: 24.11.2018 12:03    Przez: ~Podatnik
To jakas kpina Przyklad w domu opieki na Glince sprzataczki z okazji 20 lat pracy otrzymały,,medale,, między innymi id jednego z tych nagrodzonych finansowo
Dodano: 23.11.2018 19:31    Przez: ~Arek
Taki medal potrafi kosztować nawet 10zł. Sądzę że to już sprawa dla skarbówki jak w pit nie poda. Oczywiście premia dla urzędnika skarbówki...
Dodano: 24.11.2018 09:37    Przez: ~Her
Szkoda, że nie zapytano za jakie konkretnie, zrealizowane ponad standard zadania, przyznane zostały poszczególne nagrody. Czy rzeczywiście osoby te robiły coś więcej ponad to, co wynika z ich zakresów obowiązków? Bo jeśli nie, co było kryterium przyznania nagród właśnie tym osobom?
Dodano: 23.11.2018 19:34    Przez: ~**o**
Aaale to co robili to w godz pracy, czy po godzinach?
Dodano: 23.11.2018 22:33    Przez: ~Ja
Kase dostali za chodzenir do roboty i piie kawusi. Zenada.
Dodano: 23.11.2018 22:45    Przez: ~Pn
Można dać premię za "nic ponad obowiązki". Ale nie wtedy gdy miasto zadłużone. Przecież to o pomstę do nieba woła.
Dodano: 24.11.2018 09:39    Przez: ~Jan
1 z 14
1234567891011...14>>