Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19554) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)Córka przedwojennego burmistrza Konina w gabinecie ... (4)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Brawo, za doprowadzenie do ruiny Naszego miasta, gratuluję dobrego samopoczucia.
Dodano: 24.11.2018 12:27    Przez: ~xxx
Tylko znajomi pewnej Pani mają dobrze i ciagle dostają nagrody, reszta mimo wyższego wykształcenia nie po PWSZ i nie po Wyzszej Szkole Kard Menadzerskich bo takie przeważa w urzedzie , nie mają szans na prace, a co dopiero na podwyżkę.
Dodano: 24.11.2018 13:01    Przez: ~kol
Przedtem SLD, teraz PO was oskubie dokładnie z pieniędzy. Popierajcie lewice a bokiem wam to wyjdzie.
Dodano: 24.11.2018 13:08    Przez: ~Witek
A gdzie reszta 69 pracowników? Dlaczego nie są podani wszyscy?
Dodano: 24.11.2018 13:30    Przez: ~UM
Panie Zawidzki a gdzie reszta kasy. Na 99% u prezesów w spółkach miejskich. AUDYT
Dodano: 24.11.2018 13:35    Przez: ~Aśss
Żadnego Audytu nie będzie bo to ta sama klika.I nie będą sobie szkodzić.Ci co na nich głosowali niech sobie teraz sami odpowiedzą jakimi idiotami są.Bo ze złości na PiS nie zagłosowali na Zenona.
Dodano: 24.11.2018 14:03    Przez: ~zd
AUDYT w SPÓŁKACH człowieku o czym ty marzysz
Dodano: 24.11.2018 15:47    Przez: ~adonis
Pn aktywój się lewacki trolku. Komentarz dodaj. Aha taczka z gnojem czeka do Ościsłowa
Dodano: 24.11.2018 13:46    Przez: ~Adddd
Pn i Q zatkało ich mocno
Dodano: 24.11.2018 14:01    Przez: ~zd
Szkoda gnoju na tego typka
Dodano: 24.11.2018 14:04    Przez: ~lisia
Pn i Q to lewackie bliżniaki.
Dodano: 24.11.2018 16:59    Przez: ~Jednojajowe
Nie ważne kto rządził będzie miastem ,czy PIS,czy PLATFORMA,czy inna partia wszyscy idą po to żeby się nachapać i tyle na ten temat,ja pracowałam 41 lat i na poszłam na emeryturę ,w pdzięce otrzymałam upominek za 250 zł.Byłam uczciwym praciwnikiem
Dodano: 24.11.2018 15:15    Przez: ~Wiśka
Rób, rób, aż ci garb sam wyrośnie, jeśli nie popierasz PiS-u to jesteś ślepa i głucha.
Dodano: 24.11.2018 17:02    Przez: ~Tylko PiS
Nagrody za co za swoją pracę ,ja ofchodząc na emeryturę otrzymałam upominek od firmy za 250zł.
Dodano: 24.11.2018 15:16    Przez: ~Wiśka
I pewnie w Boga nie wierzysz, a POpierasz lewicę ?
Dodano: 24.11.2018 17:04    Przez: ~Co za kobieta ?
Byłem w wydziale spraw lokalowych z prośbą o pomoc to pani kierownik odprawiła mnie z kwitkiem a tu proszę nagrody Zero pomocy drugiemu człowiekowi. Przykre to.
Dodano: 24.11.2018 15:43    Przez: ~Mieszkaniec
Ty przeżyjesz o chlebie i wodzie, a oni muszą jeść, szynki, balerony i golonki.
Dodano: 24.11.2018 17:05    Przez: ~A jak ?
szukają vice prezydenta proponuje PN
Dodano: 24.11.2018 15:45    Przez: ~ela
Pn już otrzymał fuchę, kierownika szaletu miejskiego, za te nienawistne wpisy, których dokonywał na LM-ie.
Dodano: 24.11.2018 17:08    Przez: ~Babcia klozetowa
10 z 14
<<1...4567891011121314>>