Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19301) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Czytam te artykuły na wp o rządzie - wszędzie aferyczytam na lm - afery. Pieniądze, premie, wypłaty, nagrody ...etc etc Jakaś z reklamy rajstop po 32 tysiące na miesiąc zarabia i bankiem trzęsie podobno..Coś mi się wydaje, że jak byśmy tych wszystkich urzędników się pozbyli jako naród, to dług naszego kraju byśmy w dwa lata jako społeczeństwo do Unii spłacili... "Przeżeracie" tyle pieniędzy publicznych, że aż żal.... a ten biedny naród w coraz to gorszym stanie, nie wspominając o Polsce jako kraju. Za co nagrody? za wykonywanie swoich normalnych obowiązków zawodowych? czym tak żeście na te niby nagrody zapracowali? Puszeniem się do zdjęć i przechadzaniem po korytarzach należących do narodu? Urzędnicy zapomnieli dlaczego są urzędnikami. Zapomnieli, że mają służyć dla społeczeństwa, bo to społeczeństwo ich utrzymuje, tak jak cały ten kraj - nigdy odwrotnie...
Dodano: 24.11.2018 16:21    Przez: ~rozżalona
Urzędnicy to budżetówka, oni na siebie nie zarabiają, to my ich utrzymujemy i z naszej krwawicy takie nagrody pieniężne. Pani Premier Beata Szydło przyznała nagrody członkom rządu i musieli zwrócić, a ci zwrócą ?
Dodano: 24.11.2018 17:13    Przez: ~Pytam się
Co niektórzy za pracę ? jaką pracę? Nie oceniam globalnie i nie chcę robić krzywdy tym, którym się należało. Co do pana Łukaszewskiego.... -to za co 4200? Za umiejętność spławiania?
Dodano: 24.11.2018 16:24    Przez: ~spławiona
Dokładnie byłam na rozmowie u Pana lukaszewskiego i też mnie spławil.
Dodano: 24.11.2018 18:07    Przez: ~Ania
Dalszych nazwisk nie będzie, bo to już są nagrody z górnej półki
Dodano: 24.11.2018 16:33    Przez: ~Zzz
Dajmy szansę Nowemu Prezydentowi na porządki niech działa i pokaże że z układami koniec nie ma czasu zmarnować następnych 5 lat !! Niech dobierze ludzi odpowiednich na stanowiska nie figurantów . Powodzenia !!!
Dodano: 24.11.2018 16:39    Przez: ~janosik
koniec z układami??? hello, musieli by wszystkich z urzędu zwolnić, hehehe
Dodano: 24.11.2018 16:59    Przez: ~misia
Tam są zapewne kliki, układy rodzinno-koleżeńskie nie do ruszenia. Na co Ty liczysz, na cud ze strony lewicy ?
Dodano: 24.11.2018 17:17    Przez: ~Irek
cuda cuda cuda w KONINie
Dodano: 24.11.2018 17:32    Przez: ~oj
prezydent to niech prześwietli UM i wszystkie Spółki ....
Dodano: 24.11.2018 17:35    Przez: ~am
Chętnie bym to zrobił, ale zepsuł się Rentgen.
Dodano: 24.11.2018 18:13    Przez: ~Prezydent
Poczekajcie lada dzień będa nagrody w spółkach komunalnych tam to jest dopiero klika.W Mzgok rodzina prezydenta i radnego Cieslaka, w PWiK RODZINA BYŁEGO PREZYDENTA działacze PO , o jakich porządkach Wy mówicie. Dajcie sobie na luz.
Dodano: 24.11.2018 16:50    Przez: ~precz
Istna mafia ?
Dodano: 24.11.2018 17:19    Przez: ~Coś strasznego !
aaaa biedni pracownicy dostana ochłapy jeśli dostaną coś
Dodano: 24.11.2018 17:34    Przez: ~tax
Kontrakty menadżerskie podpisane?
Dodano: 24.11.2018 18:10    Przez: ~Pelikan
A będzie jeszcze gorzej.Zobaczycie !!!
Dodano: 24.11.2018 18:33    Przez: ~ewa
To co zrobił na odchodne Nowicki to wielki ROZBÓJ w biały dzień. Firma która nie zarabia jednej złotówki szasta na lewo- prawo naszymi pieniędzmi bez opamiętania. Teraz następne premie nastąpią : świąteczne, noworoczne, w marcu trzynastki... Nowicki ty szachraju bez wstydu i honoru !!!!!!
Dodano: 24.11.2018 19:20    Przez: ~zwykły pracujący Polak
Popieram to jest zwykłe złodziejstwo
Dodano: 24.11.2018 21:50    Przez: ~Pamiętliwa
to co zrobił jest nikczemne!!!!!
Dodano: 24.11.2018 22:03    Przez: ~to ja
A gdzie reszta listy obdarowanych???
Dodano: 24.11.2018 19:25    Przez: ~Rennn
Drogi Panie, my jako naród ciężko pracujemy na pieniądze, które między innymi znajdują się w kasie urzędu i nie wyrażamy zgody na to aby trwonić je bez powodu i bez sensu. Ps. Czy płacąc ze swojego prywatnego portfela byłby pan równie szczodry ?
Dodano: 24.11.2018 19:32    Przez: ~niewolnikzwyższym
11 z 14
<<1...4567891011121314>>