Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19389) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
97 minut nie wystarczyło. Medyk po raz pierwszy st ... (0)Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Metody normalnie jak z pisowskiego czarnogrodu. Dobrze że komuna odsunięta i jeszcze lepiej że pisiorów przy władzy nie ma w tym mieście. A nowy w swoim czasie pozamiata wokół siebie.
Dodano: 23.11.2018 20:12    Przez: ~Dajmy mu czas
Lewica szasta publicznym groszem , pieniędzmi podatników, jak tak można ?
Dodano: 24.11.2018 12:10    Przez: ~Pytam
Słowo NAGRODA, przecież każdy wie nawet dzieci już w żłobku wiedzą co to znaczy a tu się okazuje,że niestety, ludzie mniemam wykształceni ten dający i ci biorący nie znają znaczenia słowa NAGRODA, ciekawe czy znają znaczeenie słowa BAT czy PRACA.
Dodano: 23.11.2018 20:17    Przez: ~P.O.D Rumin
Straszne a Ja za Shitzu płacę podatek...... Za rok to będzie kot a nie mały piesek. Za 9.5 tysiąca Pani od podatku będzie musiała to zweryfikować czy to pies czy kot. Pozdrawiam Konin- miasto emerytów
Dodano: 23.11.2018 20:19    Przez: ~Max
Urzędasy w Koninie mają dobrze, a praca w urzędach i spółkach po znajomości.
Dodano: 24.11.2018 12:14    Przez: ~Tak rządzi SLD-PO
Nie mam słowa. ....aaaa ludzie glodują ano więcej .....nagród
Dodano: 23.11.2018 20:20    Przez: ~Eh
Ta... Widać to w marketach i galeriach jak glodują.bzdury piszecie. Wjazdem firmie,nawet US są nagrody co najmniej co kwartał. Więc mało wiecie o pracy, ci co tak wypisują i wylewac próbują pomysł. Chore. Typowa zawiść.
Dodano: 23.11.2018 21:35    Przez: ~Anka
Jak głodują to niech do roboty się wezmą.
Dodano: 23.11.2018 22:39    Przez: ~sd
Najlepsza robota to w urzędach, przed komputerem, w ciepełku, a i pieniądz dobry.
Dodano: 24.11.2018 12:15    Przez: ~Gryzipiórek
Prezenty na Święta rozdane a reszcie pozostaje tylko pozazdrościć
Dodano: 23.11.2018 20:24    Przez: ~Xxx
Dziel i rządź. Ale zostało tylko to pierwsze.
Dodano: 23.11.2018 20:30    Przez: ~Abc
od Dziadka Mroza!!
Dodano: 24.11.2018 09:46    Przez: ~królisia
Lewica dzieli i rządzi i tak będzie przez następne 5 lat kadencji p. KOrytkowskiego z PO.
Dodano: 24.11.2018 12:17    Przez: ~Tragedia dla Konina
I pomyśleć że Joseph chciał więcej. ....festynów
Dodano: 23.11.2018 20:30    Przez: ~To
Więcej naszej kasy na ich kontach.
Dodano: 24.11.2018 12:18    Przez: ~Oni się śmieją
Zobaczcie ludzie jak nas kiwają. .... i maja wyborców w ......
Dodano: 23.11.2018 20:33    Przez: ~To
wlasnie!!
Dodano: 24.11.2018 09:45    Przez: ~to ja
Lewicowi wyborcy tego chcą.
Dodano: 24.11.2018 12:19    Przez: ~Prawy
No prosze na black fraiday jak znalazl ☺
Dodano: 23.11.2018 20:33    Przez: ~Angela♡Tusk
W Koninie tylko ludziom lewicy dobrze się żyje i to tym u władzy, a reszta niech zbiera po śmietnikach.
Dodano: 24.11.2018 12:22    Przez: ~PZPR
Kolejne ekscesy grupy KOryta
Dodano: 23.11.2018 20:35    Przez: ~Grabiec hybryda
On wydoi kasę miasta do dna i Konin zadłuży dokładnie.
Dodano: 24.11.2018 12:23    Przez: ~Mieszkaniec
Józefie a jakim prawem rozdajesz pieniądze podatników? Jesteście zwykłymi śmieciami! Dostajecie nie małe pensje i jeszcze śmiecie się tak obdzielać? Wstydu nie macie komuszki.... Okradacie w ten sposób ludzi uczciwie i ciężko pracujących! Wytłumaczcie np sprzątaczce za co dostaliście 2000-9000 tyś ,,nagrody" gdy ona pracuje za 1500! Aaa...za p***rzenie w stołek który notabene również zasponsorował zwykły podatnik.
Dodano: 23.11.2018 20:39    Przez: ~Yebać złodziei
Niestosowne jest wyzywanie kogoś od smiecia. Poza tym, nikt nie zabronił ci startować w wyborach, wygrać i zarządzać miastem. Jeśli ktoś nie ma kwalifikacji to dla niego 9000 tys. nagrody za solidną i sumienną pracę przez wiele lat może i jest marzeniem nie do spełnienia. Prawda niestety jest taka, że ja w firmie prywatnej tyle premii to dostaję na kwartał.
Dodano: 23.11.2018 21:39    Przez: ~Obiektywny
Do Obiektywnego....zamknij sie bo to co ty eypisujesz w obronie Juoziuuuuu to jest dopiero wstyd ...Judaszu.....jeden