Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17685) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)Wielu dla niej „pompuje”, a pieniędzy wciąż brakuj ...

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Metody normalnie jak z pisowskiego czarnogrodu. Dobrze że komuna odsunięta i jeszcze lepiej że pisiorów przy władzy nie ma w tym mieście. A nowy w swoim czasie pozamiata wokół siebie.
Dodano: 23.11.2018 20:12    Przez: ~Dajmy mu czas
Lewica szasta publicznym groszem , pieniędzmi podatników, jak tak można ?
Dodano: 24.11.2018 12:10    Przez: ~Pytam
Słowo NAGRODA, przecież każdy wie nawet dzieci już w żłobku wiedzą co to znaczy a tu się okazuje,że niestety, ludzie mniemam wykształceni ten dający i ci biorący nie znają znaczenia słowa NAGRODA, ciekawe czy znają znaczeenie słowa BAT czy PRACA.
Dodano: 23.11.2018 20:17    Przez: ~P.O.D Rumin
Straszne a Ja za Shitzu płacę podatek...... Za rok to będzie kot a nie mały piesek. Za 9.5 tysiąca Pani od podatku będzie musiała to zweryfikować czy to pies czy kot. Pozdrawiam Konin- miasto emerytów
Dodano: 23.11.2018 20:19    Przez: ~Max
Urzędasy w Koninie mają dobrze, a praca w urzędach i spółkach po znajomości.
Dodano: 24.11.2018 12:14    Przez: ~Tak rządzi SLD-PO
Nie mam słowa. ....aaaa ludzie glodują ano więcej .....nagród
Dodano: 23.11.2018 20:20    Przez: ~Eh
Ta... Widać to w marketach i galeriach jak glodują.bzdury piszecie. Wjazdem firmie,nawet US są nagrody co najmniej co kwartał. Więc mało wiecie o pracy, ci co tak wypisują i wylewac próbują pomysł. Chore. Typowa zawiść.
Dodano: 23.11.2018 21:35    Przez: ~Anka
Jak głodują to niech do roboty się wezmą.
Dodano: 23.11.2018 22:39    Przez: ~sd
Najlepsza robota to w urzędach, przed komputerem, w ciepełku, a i pieniądz dobry.
Dodano: 24.11.2018 12:15    Przez: ~Gryzipiórek
Prezenty na Święta rozdane a reszcie pozostaje tylko pozazdrościć
Dodano: 23.11.2018 20:24    Przez: ~Xxx
Dziel i rządź. Ale zostało tylko to pierwsze.
Dodano: 23.11.2018 20:30    Przez: ~Abc
od Dziadka Mroza!!
Dodano: 24.11.2018 09:46    Przez: ~królisia
Lewica dzieli i rządzi i tak będzie przez następne 5 lat kadencji p. KOrytkowskiego z PO.
Dodano: 24.11.2018 12:17    Przez: ~Tragedia dla Konina
I pomyśleć że Joseph chciał więcej. ....festynów
Dodano: 23.11.2018 20:30    Przez: ~To
Więcej naszej kasy na ich kontach.
Dodano: 24.11.2018 12:18    Przez: ~Oni się śmieją
Zobaczcie ludzie jak nas kiwają. .... i maja wyborców w ......
Dodano: 23.11.2018 20:33    Przez: ~To
wlasnie!!
Dodano: 24.11.2018 09:45    Przez: ~to ja
Lewicowi wyborcy tego chcą.
Dodano: 24.11.2018 12:19    Przez: ~Prawy
No prosze na black fraiday jak znalazl ☺
Dodano: 23.11.2018 20:33    Przez: ~Angela♡Tusk
W Koninie tylko ludziom lewicy dobrze się żyje i to tym u władzy, a reszta niech zbiera po śmietnikach.
Dodano: 24.11.2018 12:22    Przez: ~PZPR
Kolejne ekscesy grupy KOryta
Dodano: 23.11.2018 20:35    Przez: ~Grabiec hybryda
On wydoi kasę miasta do dna i Konin zadłuży dokładnie.
Dodano: 24.11.2018 12:23    Przez: ~Mieszkaniec
Józefie a jakim prawem rozdajesz pieniądze podatników? Jesteście zwykłymi śmieciami! Dostajecie nie małe pensje i jeszcze śmiecie się tak obdzielać? Wstydu nie macie komuszki.... Okradacie w ten sposób ludzi uczciwie i ciężko pracujących! Wytłumaczcie np sprzątaczce za co dostaliście 2000-9000 tyś ,,nagrody" gdy ona pracuje za 1500! Aaa...za p***rzenie w stołek który notabene również zasponsorował zwykły podatnik.
Dodano: 23.11.2018 20:39    Przez: ~Yebać złodziei
Niestosowne jest wyzywanie kogoś od smiecia. Poza tym, nikt nie zabronił ci startować w wyborach, wygrać i zarządzać miastem. Jeśli ktoś nie ma kwalifikacji to dla niego 9000 tys. nagrody za solidną i sumienną pracę przez wiele lat może i jest marzeniem nie do spełnienia. Prawda niestety jest taka, że ja w firmie prywatnej tyle premii to dostaję na kwartał.
Dodano: 23.11.2018 21:39    Przez: ~Obiektywny
Do Obiektywnego....zamknij sie bo to co ty eypisujesz w obronie Juoziuuuuu to jest dopiero wstyd ...Judaszu.....jeden