Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19671) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (3)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Nazwisko nowego prezydenta dobrze nie wrozy, ale moze sie myle.
Dodano: 24.11.2018 04:38    Przez: ~xYz
KORYTKOwski ?
Dodano: 24.11.2018 12:42    Przez: ~Tak ?
te nagrody to pocalunek smierci od Jozefa, wiadomo teraz kto byl najbardziej spolegliwym i kto nalezal do najblizszego otoczenia tego lobuza, to jest lista do zwolnienia z pracy dla nowego prezydenta, mysle ze jezeli to zrobi , duza ilosc mieszkancow bedzie przychylnie patrzyla i popierala na poczynania nowej wladzy..
Dodano: 24.11.2018 05:16    Przez: ~pro publico bono
Psioczyłeś na kandydata na Prezydenta Konina Pana Z. Chojnackiego, to teraz masz co masz lewaku.
Dodano: 24.11.2018 12:44    Przez: ~Popieram PiS
przekonalismy sie , ze jestescie ciemniakami i mozna was doic jak Murzyn kozy, pomarudzicie , ponarzekacie , bo tylko do tego jestescie zdolni, rano chleb ze smalcem w gazete i do roboty, a my czysto , cieplo, kawa , bajerek , niech murzynstwo zasuwa na podatki bo niedlugo swieta i znowu dostaniemy duze premie, pozdrowienia dla niewolnikow, sadze , ze w nastepnych wyborach tez na nas zaglosujecie, bo gdzie znajdziecie takich drugich co beda was tak doic, a wy przeciez to lubicie..
Dodano: 24.11.2018 05:32    Przez: ~lewica
tyle wam redaktor Olejnik kladl do durnych lbow przed wyborami, a wy na zlosc , tylko nie wiem komu, znowu wybraliscie tych samych , widocznie lubicie byc kopani po tylku to znaczy po kieszeni i traktowani przez wyzsza kaste jak pariasi w Indiach, to teraz nie marudzic tylko zbierac kase na nowe premie , bo ida swieta i na karpia wasi oblubiency z urzedu musza cos dostac, a tych ludzi nie zadowoli tak jak was bon za sto zlotych..
Dodano: 24.11.2018 05:43    Przez: ~pro publico bono
Pan Chojnacki ci się nie podobał, PiS ci się nie podoba, to teraz całuj PO rękach lewice, masz na to 5 długich lat lewaku.
Dodano: 24.11.2018 12:48    Przez: ~Popieram PiS
do mnie z takim tekstem , Osla Lako, nigdy nie popieralem komuchow jak tez tego twojego niezguly z P{iS-u, z dwojga zlego lepszy juz ten co go wybrali obecnie niz koscielna marionetka, a premie zamiast do Tadeusza do Torunia i kilku spaslakow z parafi to choc mnie to wkurza , to jednak wole ze dostali je normalni ludzie a nie kasta nierobow..
Dodano: 24.11.2018 19:31    Przez: ~pro publico bono
Dla mnie szok, zobaczcie ludzie co wyprawiają i gdzie nas mają!
Dodano: 24.11.2018 06:37    Przez: ~poust
A ‚zwykli’ pracownicy, którzy odwalają naprawdę kawał roboty na swoich niskich urzędniczych stanowiskach zostali pominięci. Gdyby nie ci właśnie pracownicy nizszysz szczebli to by w Koninie nic nie było. Ale tego nikt nie widzi. Najważniejsze, że szychy dostają swoje. Przykre, ale co zrobić. Tak było i tak jest, czy tak nadal będzie???
Dodano: 24.11.2018 06:45    Przez: ~urzędnik
czego sie spodziewaliscie po starym komuniscie z pzpr
Dodano: 24.11.2018 07:16    Przez: ~e3
PZPR.
Dodano: 24.11.2018 12:49    Przez: ~Bez Boga
Dlaczego dajecie kierownikom którzy p***rzą w stołek. DAJCIE zwykłym
Dodano: 24.11.2018 07:30    Przez: ~Konin
To jest skandal
Dodano: 24.11.2018 07:32    Przez: ~Darek
gdzie reszta listy?
Dodano: 24.11.2018 07:54    Przez: ~marcio