Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19301) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Nic się nie stało dlaczego tak mało wydano na ciężko pracujących urzędów? To kpina żeby urzędnik tyle kasy dostał nawet na waciki nie starczy
Dodano: 24.11.2018 10:33    Przez: ~Tola
I jak ma być w tej Polsce lepiej? Osoby na stanowiskach robią co chcą i rozdają Państwowe pieniądze lekką ręką 😡
Dodano: 24.11.2018 10:41    Przez: ~Jak tu żyć
Lewica może, odczep się.
Dodano: 24.11.2018 12:59    Przez: ~SLD
Pożegnanie tego Pana za nasze pieniądze nas podatników ładnie kosztowało wielki czas na pożegnanie emerytów z Urzędu Miasta którzy latami są na wysokich stołkach jeszcze biorą wysokie nagrody nie adekwatne do ich pracy nie wspomnę o wysokich odprawach . Spółki Miejskie też wielki czas na zmiany !!!!!!
Dodano: 24.11.2018 10:44    Przez: ~janosik
Nie licz na zmiany będzie tak samo albo jeszcze gorzej.Ręka rękę myje i to ta sama klika.
Dodano: 24.11.2018 11:23    Przez: ~młoda
i siadł prezydent na .........
Dodano: 24.11.2018 12:06    Przez: ~yuyt
WSTYD
Dodano: 24.11.2018 11:05    Przez: ~om
Lewica nie ma wstydu, jak się daje, to się kraje.
Dodano: 24.11.2018 13:01    Przez: ~Tort
A dla zwykłych ludzi nie mają na swieta. Miasto nie ma pieniedzy, koniec roku budżetowego. Skąd kasa na nagrody?
Dodano: 24.11.2018 11:23    Przez: ~Eeeeeeerr
Weżmiemy kredyt, zadłużymy kasę Konina, a nagrody dla naszych muszą być.
Dodano: 24.11.2018 13:02    Przez: ~Towarzysz
Pięknie piękne. I to wszystko za nasze pieniadze.
Dodano: 24.11.2018 11:23    Przez: ~Koninianka
Płacz i płać.
Dodano: 24.11.2018 13:04    Przez: ~Podatnik
Miasto ginie a oni sobie nagrody rozdają, brak słów
Dodano: 24.11.2018 11:29    Przez: ~Xxx
zawsze tylko nagradzał swoich ........
Dodano: 24.11.2018 11:35    Przez: ~to ja
Za te nagrody z podatków w Koninie powinien być już Paryż. Francuzi przy najmniej mają jaja i wyszli na ulicę za nakładanie podatków. A banda uprzywilejowanych, żyjących z podatków jeszcze myśli, że im się należy, jak psu buda. Viva la France, Viva la revolutiun, rozgonić podatkowe towarzystwo.
Dodano: 24.11.2018 11:38    Przez: ~Arjawarta
Tacy mają dobrze w Koninie,a 12 tys biedaków już wyjechało zagranicę, oraz do wielu innych miast w polsce,bo Konin nic nie oferuje,od 30 lat nie pozyskał nawet jednego inwestora,nawet malego,bezrobocie najwieksze w Wlkp.Czerwony Konin w 2030 zostanie 60.000 miasto emerytów to pewne
Dodano: 24.11.2018 12:01    Przez: ~Zenon
Tak i nie ze swoich.
Dodano: 24.11.2018 14:49    Przez: ~xYz
Trzeba przyznać że miał gest....😁😁😁😂