Dzisiaj jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20901) SPORT FORUM FIRMY (5274) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kramsk. Znaleziono ciało 53-latka, który zmarł z w ... (2)Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (14)

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

Dodano: 26.11.2018 11:14

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Jednocześnie ze stanowiska zastępcy do spraw społecznych został odwołany Sławomir Lorek, który pełnił tę funkcję przez sześć laty przy prezydencie Józefie Nowickim.

Przy okazji prezentacji nowych zastępców, Piotr Korytkowski, prezydent Konina, poinformował, że nie doszło do podpisania umowy koalicyjnej z SLD, całą odpowiedzialność za rządzenia bierze na siebie Koalicja Obywatelska, a jako gospodarz miasta zadeklarował, że będzie współpracował w Radzie ze wszystkimi klubami radnych. - Będziemy zdobywali glosy poparcia do dobrych projektów – powiedział prezydent Konina. - Będziemy tworzyli takie projekty i przekonywać do nich. Mam nadzieje, że to spotka się z przychylnością wszystkich ugrupowań. Liczę na rozsądek i proszę o współpracę w Radzie Miasta Konina niezależnie od barw politycznych. Zostawmy szyldy polityczne za sobą. Działamy dla dobra miasta.

- Witam na pokładzie – powiedział do swoich zastępców Piotr Korytkowski. O ile Witold Nowak rozpocznie prace od najbliższej środy, to Paweł Adamów zaczyna pracę w Urzędzie Miejskim od dzisiaj. W związku z tym przeprowadza się do Konina i przenosi się również z poznańskich do konińskich struktur Nowoczesnej. - Będziemy odpowiedzialni za funkcjonowanie samorządu przez najbliższe pięć lat. Mam nadzieję, że nasze miasto stanie na nowej drodze rozwoju. Mam nadzieję, że to co będzie realizowane przez nas było pozytywnie odczytywane przez mieszkańców bo mieszkańcy są najważniejsi. Liczę na nową jakość w zarządzaniu miastem, w funkcjonowaniu urzędu. Poszukujemy fachowców do pracy w naszym samorządzie – powiedział P. Korytkowski.

PS Sylwetki nowych zastępców przedstawimy w następnym materiale.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami
Slajd 1/9

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 1 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 2 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 3 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 4 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 5 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 6 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 7 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

Konin miasto na nowej drodze rozwoju, z nowymi zastępcami

slajd 8 z 9

Witold Nowak jako pierwszy zastępca prezydenta Konin ds. społecznych i Paweł Adamów - zastępca ds. gospodarczych, zostali powołani przez Piotra Korytkowskiego.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A co powie Prezydent m.Konina, który jeszcze jako radny, był przewodniczącym komisji infrastrukturalnej odpowiedzialnej za zaopatrzenie miasta w energię cieplną, na temat wzrostu kosztów energii cieplnej w m.Koninie? Czy nadal jest zaskoczony tym, za co był odpowiedzialny?
Dodano: 26.11.2018 12:23    Przez: ~Analityk energii
Czy Prezydent m. Konina jest w stanie sklecić chociaż jedno zdanie bez lapsusa językowego?
Dodano: 26.11.2018 12:17    Przez: ~Miodek
A zdradź rąbka - co w tym takiego "SUPER" - bo ja nie widzę jakoś ??? Posiłki z Poznania bo w Koninie FACHOWCÓW brak ???
Dodano: 26.11.2018 11:35    Przez: ~Doktor.
Do wszystkich piewców fachowości człowieka z Poznania. A skąd to wiadomo, że to dobry fachowiec? proszę podać jego sukcesy? bo mnie się wydaje, że on jest z wykształcenia politolog, swoje życie zawodowe związał z partią i polityką, a robotą się nie splamił.
Dodano: 26.11.2018 12:10    Przez: ~Janusz polityki
Paweł Adamów z POZNAŃSKIEJ NOWOCZESNEJ tj.chyba żart. Tj.raczej kandydat pana Nowaka,a nie pana Korytkowskego. Jakby fachowców nie było w Koninie. Głosowałem na Pana Korytkowskego teraz bardzo żałuję. Już wiem NA PEWNO NIE ZAGŁOSUE na Pana posła Nowaka. Dość mamy pana z Zielonej Góry a teraz z Poznania. :(
Dodano: 26.11.2018 13:30    Przez: ~Koninianin

KOMENTARZE

To mi się podoba to jest super
Dodano: 26.11.2018 11:28    Przez: ~Pn
A zdradź rąbka - co w tym takiego "SUPER" - bo ja nie widzę jakoś ??? Posiłki z Poznania bo w Koninie FACHOWCÓW brak ???
Dodano: 26.11.2018 11:35    Przez: ~Doktor.
Opozycja chce odebrać rodzicom pieniądze z programu 500 ! Grabiec i Siemoniak: "To jest szkodliwe i trzeba to zmienić"
Dodano: 26.11.2018 11:48    Przez: ~ewa
Również uważam że jest dobrze zwłaszcza, że nie widać tam żołnierzyków Małego Jarka lub co znaczniejszych hersztów z PiS bandy którzy oczekiwaliby np. 40 mil okupu. W każdy razie jest zasada która od 3 lat się sprawdza w 100% - im mniej wokół władzy rożnej maści pisowszczyków tym pewniej że nie będzie bezprawia, kolesiostwa, łapówkarstwa, głupoty i chaosu.
Dodano: 26.11.2018 11:55    Przez: ~jaś
Od miedy pissuarze ci sie wszystko podoba? Wszak KO rzadzi z Nowoczesna a nie twój fantastyczny katechata.
Dodano: 26.11.2018 12:04    Przez: ~Pn
@ewa - klamstwo to grzech pissuarze. Nijt nic takiego nie powiedzial...
Dodano: 26.11.2018 12:05    Przez: ~Pn
Do wszystkich piewców fachowości człowieka z Poznania. A skąd to wiadomo, że to dobry fachowiec? proszę podać jego sukcesy? bo mnie się wydaje, że on jest z wykształcenia politolog, swoje życie zawodowe związał z partią i polityką, a robotą się nie splamił.
Dodano: 26.11.2018 12:10    Przez: ~Janusz polityki
Czy Prezydent m. Konina jest w stanie sklecić chociaż jedno zdanie bez lapsusa językowego?
Dodano: 26.11.2018 12:17    Przez: ~Miodek
@ Pn lewacki płatny trollu zamknij tę czerwoną jadaczkę
Dodano: 26.11.2018 12:18    Przez: ~ewa
A co powie Prezydent m.Konina, który jeszcze jako radny, był przewodniczącym komisji infrastrukturalnej odpowiedzialnej za zaopatrzenie miasta w energię cieplną, na temat wzrostu kosztów energii cieplnej w m.Koninie? Czy nadal jest zaskoczony tym, za co był odpowiedzialny?
Dodano: 26.11.2018 12:23    Przez: ~Analityk energii
Następujący jest pozytyw - środowisko sld, które poparło P.Korytkowskiego w wyborach, mając nadzieję na dalsze zasiadanie przy KORYCIE, dostało gonga, a mały kazik, co dreptał nóżkami na myśl o wice, został wydymany bez mydła. PO 29 latach konin został oswobodzony z komunizmu. Negatyw - to co przyszło jest jeszcze gorsze.
Dodano: 26.11.2018 12:32    Przez: ~Niestety:)
PN cebulo z Kazimierza, to że powtórzysz kłamstwo 1000 razy, nie znaczy, że stanie się ono prawdą.
Dodano: 26.11.2018 12:34    Przez: ~Piotr Michalski :)
Może tak Panowie Prezydenci sprawią że parking przy szpitalu wojewódzkim będzie dostępny dla wszystkich tak jak szpital ,gdyż nie wszystkich stać na drogie opłaty parkingowe.Dlaczego osoba niepełnosprawna aby nie zapłacić za parkowanie musi po wyjściu ze szpitala iść kilkaset metrów do budki aby okazać kartę parkingową a następnie wyczekiwać na podniesienie barjerki przy wyjeżdzie?
Dodano: 26.11.2018 13:02    Przez: ~niepełnosprawny.
Paweł Adamów z POZNAŃSKIEJ NOWOCZESNEJ tj.chyba żart. Tj.raczej kandydat pana Nowaka,a nie pana Korytkowskego. Jakby fachowców nie było w Koninie. Głosowałem na Pana Korytkowskego teraz bardzo żałuję. Już wiem NA PEWNO NIE ZAGŁOSUE na Pana posła Nowaka. Dość mamy pana z Zielonej Góry a teraz z Poznania. :(
Dodano: 26.11.2018 13:30    Przez: ~Koninianin
Skończą z "500 plus" dla bezrobotnych. Zpowiedz rzecznika PO.
Dodano: 26.11.2018 13:47    Przez: ~MSN WIADOMOŚCI
"Platforma będzie się smażyć w piekle"
Dodano: 26.11.2018 13:54    Przez: ~msn wiadomosci
Dobry ruch. Trzeba robić czytkę. Odwołać Panią U. Michalkiewicz z Kierownika.
Dodano: 26.11.2018 13:55    Przez: ~wielbiciel 🤔
Rafał Trzaskowski realizuje pierwsze obietnice. Darmowe żłobki dla wszystkich i podwyżki dla nauczycieli.
Dodano: 26.11.2018 13:56    Przez: ~msn wiadomosci
Do Pn- może nie katecheta, ale w kościele szafarzem jest
Dodano: 26.11.2018 14:43    Przez: ~Wt
Panowie Prezydenci mieszkancy liczą na to że nasze miasto zacznie sie w koncu rozwijać i młodzież zacznie wracać do Konina. Powodzenia.
Dodano: 26.11.2018 16:43    Przez: ~Rafał
Wiceprezydent Adamów podobno taki obyty w samorządzie terytorialnym, a na forum zwraca się do Korytkowskiego po imieniu?
Dodano: 26.11.2018 16:53    Przez: ~@
A może wśród pracowników szeregowych odkryć fachowców , którzy nie mieli możliwości się pokazać.
Dodano: 26.11.2018 18:35    Przez: ~Szczęście
Zlikwidujemy CBA, wynagrodzenie minimalne zlikwidujemy, kopalnie zlikwidujemy, w piecach palić zakażemy, sprywatyzujemy wszystko, zabierzemy 500 ,sprowadzimy uchodźców, zlikwidujemy IPN. Dzieci ze zubożałych rodzin oddamy POd opiekę chętnym o orientacji QLGBT. NiePOkoje sPOłeczne na wzór francuskiej i niemieckiej demokracji rozwiążemy, ich ZOMO zaprosimy. Watahę dorżniemy i PIS zdelegalizujemy ŻEBY ŻYŁO SIĘ NAM LEPIEJ. Pasuje? Coś dodać?
Dodano: 26.11.2018 20:37    Przez: ~nasz program
~Pn jest częścią elektoratu obecnych władz Konina. Wszyscy codziennie doświadczają jaki jest i najciekawsze, że POzostała część tegoż elektoratu wspiera go. Czego można się spodziewać po ich wybrańcach? Tego samego co po ~Pn.
Dodano: 26.11.2018 20:55    Przez: ~elektoratowi
Panie Adamow pamięta Pan sprawę z pozwu Romana Klamyckiego??
Dodano: 26.11.2018 21:18    Przez: ~takie tam
Dlaczego Loruś dostał kopa ?
Dodano: 26.11.2018 21:20    Przez: ~długi do nieba a .....
Panie Witoldzie Nowak jak Pan wsPOmina współpracę z TVN24 i Gazetą Wyborczą? To już zamknięty rozdział Pana kariery?
Dodano: 26.11.2018 22:25    Przez: ~pytam
Yyyyybbbbyyyyyyyyyyyyyyyoooyyyyyyy
Dodano: 29.11.2018 06:51    Przez: ~Yyyy
Banda pasozytów z szyderczymi usmieszkami barany dalej gotowe do dojenia
Dodano: 15.12.2018 11:52    Przez: ~Marx
Tragedia. Brak słów.
Dodano: 26.11.2018 11:29    Przez: ~ewa
No cóż,aby było tak jak było i tak będzie.
Dodano: 26.11.2018 12:15    Przez: ~ajak
Tragedia to jest Pycha i Szmal w kraju.
Dodano: 26.11.2018 12:17    Przez: ~Pn
Tragedia to jest że Pn mieszka w moim mieście.Zgłaszać na Policję za obrażanie ludzi
Dodano: 26.11.2018 12:22    Przez: ~ola
@ola - od miesiąca idziesz i nie mozesz dojsc. Policja jest na ul. Przemysłowej 2.
Dodano: 26.11.2018 12:28    Przez: ~Pn
Ola, PN nie mieszka w Koninie. To stary cebulak z Kazimierza. Dane osobowe też znane :)
Dodano: 26.11.2018 13:04    Przez: ~Detektyw
czyli wymiana na swoich, trzeba sie w koncu odwdzieczyc darczyncom i partii slonca peru
Dodano: 26.11.2018 11:30    Przez: ~asd
A niby kogo miał powołać nowy Prezydent na swoich zastępców? Obcych ludzi? Chyba lepiej, że powołał znanych sobie, którym ufa. Nie oceniajmy zbyt pochopnie tego wyboru. Najpierw dajmy czas na wdrożenie się i pokazanie co nowy Prezydent i jego Zastępcy potrafią. Młoda krew! Wierzę, że będzie lepiej :-)
Dodano: 26.11.2018 11:34    Przez: ~xyz
Czy ten z Bystrzycy Kłodzkiej to jest swój i znany ?
Dodano: 27.11.2018 11:31    Przez: ~.N
PIS mówił o koalicji PO z SLD, a tutaj wszystko jasne SLD nie będzie w Koninie.
Dodano: 26.11.2018 11:30    Przez: ~jÓZEF THE END
To jest tylko marketing. Koalicja może być nieformalna. By to ocenić musisz zobaczyć gdzie wylądują prezesi spółek miejskich i inni z SLD. Zapewniam Cię, że miękko wylądują.
Dodano: 26.11.2018 11:41    Przez: ~lo
aaa ten Poznaniak to zrobi AUDYT w spółkach wszystkich?????
Dodano: 26.11.2018 11:43    Przez: ~mik
naiwny...
Dodano: 26.11.2018 22:13    Przez: ~koniec SLD ?
Brawo panie prezydencie korytkowski odważna decyzja trzymamy za pana kciuki
Dodano: 26.11.2018 11:39    Przez: ~Ja
Ty troku pissuarski za nikim nie trzymasz kciukow i nic ci nie podoba sie.
Dodano: 26.11.2018 12:16    Przez: ~Pn
Pn zgłaszać na Policję za obrażanie prawych ludzi
Dodano: 26.11.2018 12:19    Przez: ~Piotr
jw - pędz i to szybko.
Dodano: 26.11.2018 12:29    Przez: ~Pn
Co za hipokryzja .Jeśli PiS wymienił złogi peowaskie w państwie to krzyk na całą Europę
Dodano: 26.11.2018 13:06    Przez: ~Brexit
Ale prylo ci zakuty czerep
Dodano: 28.11.2018 22:05    Przez: ~Zawisza
TRZEBA BYŁO ZAGŁOSOWAĆ NA PANA CHOJNACKIEGO A NIE TERAZ PŁACZ I LAMENT!!!!!!!WYKIWALI WAS WSZYSTKICH !!!!
Dodano: 26.11.2018 11:41    Przez: ~obiecanki cacanki
Ja głosowałem więc nie obrażaj wszystkich
Dodano: 26.11.2018 11:43    Przez: ~czarek
Po co? Malo pomnikow, tablic itd w miescie? Poza tym wspieral by czarnidla z nadzej kasy a na to jest moj sorzeciw. Wygral lepszy.
Dodano: 26.11.2018 12:09    Przez: ~Pn
Pn zazdrościsz czerwony kmiocie że Pomnika nigdy nie będziesz miał nawet w Ościsłowie
Dodano: 26.11.2018 12:20    Przez: ~pola
Pn ile dostałeś nagrody z Urzędu za troling na Lm
Dodano: 26.11.2018 12:23    Przez: ~ewa
@ewa - mi sie nalezalo. Jak ministrom Szydlo.
Dodano: 26.11.2018 12:30    Przez: ~Pn
a kto za nim płacze...żartujesz chyba pisiorze😁
Dodano: 26.11.2018 13:02    Przez: ~😁
...w Ostrołęce pogonili prezydenta - katechetę za cenzurę repertuaru w kinach! - w Koninie pewnie tak by się nie stało ?
Dodano: 27.11.2018 07:52    Przez: ~reka
Ja też głosowałem! Mam czyste sumienie, satysfakcję i nie czuję się przegranym. Niestety, mam przekonanie, że przegrał Konin.Teraz czekam na spełnianie obietnic przez Pana Korytkowskiego.
Dodano: 27.11.2018 23:07    Przez: ~mieszkaniec
No i SLD zaufało koalicjantowi i zostało bezczelnie załatwione na cacy.
Dodano: 26.11.2018 11:43    Przez: ~sss
odspawanie dziadów z sld od stołków to teraz najważniejsza sprawa.
Dodano: 26.11.2018 12:12    Przez: ~krok
Kroj - jestes w bledzie. Pruorytet to wywalic od koryta Pyche i Szmal.
Dodano: 26.11.2018 12:15    Przez: ~Pb
krok po kroku .. a tematów brak- po upadku sld. poczekajmy, jakie wisienki na torcie ułoży kombinacja .."nowej platformy" w tym zapomnianym przez "najwyższego" mieście. Po akcji kadrowej w urzędzie zagotowało się w PO - poseł Nowak może zapomnieć o reelekcji - poniżono kilkunastu aktywnych członków partii do obiecanych synekur - oj będzie pod górkę! Głośno echo niesie , że poznański desant , jest dziełem "..byłej starościny rodem ze Ślesina ..
Dodano: 27.11.2018 08:10    Przez: ~erka
No niestety,ludzie kolejny raz dali się nabrac!
Dodano: 26.11.2018 11:43    Przez: ~brak slow
no ba
Dodano: 26.11.2018 11:52    Przez: ~eli
no ba
Dodano: 26.11.2018 11:52    Przez: ~eli
Ciemnogrod polegl w Koninie. 😁😁😁
Dodano: 26.11.2018 12:09    Przez: ~Pn
Ciemnogród tak wybrał na podstawie TVN ,to teraz niech ma podwyżki i wincyj nagród 😁😁😁
Dodano: 26.11.2018 12:26    Przez: ~ewa
ewa w Bieszczady tam trollowac
Dodano: 30.11.2018 19:14    Przez: ~X
Wszystkim krytykom wiceprezydenta Adamowa polecam wstrzymanie się z emocjami - oceńmy Go po czynach, nie po tym, skąd pochodzi. Wolę na stanowisku wiceprezydenta fachowca z Poznania, niż kogoś z Konina, kto nie ma wystarczających kwalifikacji do pełnienia tej funkcji
Dodano: 26.11.2018 11:44    Przez: ~Obserwator
czas pokaże ......zobaczymy czy nie wejdzie na minę w Koninie
Dodano: 26.11.2018 11:58    Przez: ~on
Pan Adamów pochodzi z Bystrzycy Kłodzkiej a do Poznania przyjechał dopiero na studia. Niech robią porządek w urzędzie bez ceregieli. Zaczekajmy z krytyką.
Dodano: 26.11.2018 12:00    Przez: ~Efektor
Z Bystrzycy Kłodzkiej, to prawie Koninianin ?
Dodano: 26.11.2018 17:08    Przez: ~Dolnośląskie
Konin to dziura lepiej ktos z zewnatrz mamy tu wielu specow lokalnych. Nawet komendanci sa z zewnatrz bo lokalni sa wierni ale mierni
Dodano: 27.11.2018 22:25    Przez: ~Lipa
Współpraca Poznań - Konin jest kluczowa. Dobrze, że będziemy mieli dobre relacje tak ważnym miastem. Poza tym Paweł Adamów to dobry fachowiec, więc powinien się sprawdzic
Dodano: 26.11.2018 11:50    Przez: ~MJ
Poznań to Poznań ......
Dodano: 26.11.2018 11:57    Przez: ~agata
A skąd to wiadomo, że Adamów to dobry fachowiec? proszę podać jego sukcesy? bo mnie się wydaje, że on jest po politologii i cały czas w partii i w polityce.
Dodano: 26.11.2018 12:05    Przez: ~Kunegunda plamista
@Kunegunda plamista - wg cb katechetta bylby fachowcem co nie?
Dodano: 26.11.2018 12:11    Przez: ~Pn
Pn cierpi na shizofremię paranoidalną
Dodano: 26.11.2018 12:21    Przez: ~olo
@Kunegunda plamista - z kątowni.
Dodano: 26.11.2018 12:31    Przez: ~Pn
już były takie czasy, ze przywozili w teczkach ludzi z Poznania...w Koninie brak zasobów intelektualnych.
Dodano: 26.11.2018 14:49    Przez: ~tess
1 z 7
1234567>>