Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19034) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

Konin. Na drogach trwa akcja "Działania Prędkość - Zero Tolerancji"

Dodano: 26.11.2018 15:02
Źródło: LM.pl

Trwa akcja „Działania Prędkość – Zero Tolerancji”. Na drogach powiatu konińskiego, tak jak w całej Wielkopolsce, spotkać można dziś zwiększoną liczbę policyjnych patroli.

Przekraczanie prędkości jest zmorą na polskich drogach. Działania dotyczące wzmożonych kontroli drogowych prowadzone są dziś przez kilkudziesięciu mundurowych z konińskiej komendy. Zostały one zaplanowane zgodnie z natężeniem ruchu na drogach. Pierwsza część odbyła się w godzinach od 6:00 do 9:00, a druga rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do godz. 18:00.

Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Koninie, na pobłażliwość stróżów prawa nie ma co liczyć.

  • Konin. Na drogach trwa akcja "Działania Prędkość - Zero Tolerancji"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wiadomo trzeba nadrobic zaległości z powodu L4.
Dodano: 26.11.2018 15:13    Przez: ~Psi patrol
Zero tolerancij dla symulantów na L-4
Dodano: 26.11.2018 15:44    Przez: ~trol
byli na L4 , nie było ich na drogach i jakoś nie stwierdzono większej ilości wypadków . Jaki z tego wniosek?
Dodano: 26.11.2018 16:57    Przez: ~rudy 101
W porządku, wyjadę dzisiaj po 18 😉
Dodano: 26.11.2018 16:48    Przez: ~Tom
Przekraczanie prędkości jest zmorą na polskich drogach, ale jeszcze większą zmorą jest chaotyczna organizacja ruchu i bezmyślne oznakowanie dróg. Ludzie w swojej masie z reguły dostosowują się do przepisów jeśli są one racjonalne i logiczne, ale przestają ich przestrzegać jeśli widzą, że przez twórców tychże przepisów robieni są w karolka. I dotyczy to nie tylko ruchu drogowego.
Dodano: 26.11.2018 18:11    Przez: ~Zenek z V

KOMENTARZE

Wiadomo trzeba nadrobic zaległości z powodu L4.
Dodano: 26.11.2018 15:13    Przez: ~Psi patrol
Zero tolerancij dla symulantów na L-4
Dodano: 26.11.2018 15:44    Przez: ~trol
byli na L4 , nie było ich na drogach i jakoś nie stwierdzono większej ilości wypadków . Jaki z tego wniosek?
Dodano: 26.11.2018 16:57    Przez: ~rudy 101
Łapać motocyklistów na ścigaczówkach.
Dodano: 26.11.2018 17:43    Przez: ~haha
DO Naczelnika wydziału Ruchu Drogowego.Zglaszam ,że Policjanci ukarali przez POUCZENIE sprawce Potrącenia rowerzystki w Modle Kolonia.
Dodano: 26.11.2018 23:09    Przez: ~Skandal
ozdrowieli nagle?
Dodano: 26.11.2018 15:39    Przez: ~wasa
Nie będą za 2k się z patologią uzerac. Bardzo dobrze. Polityczki dla patoli 500 mają. Ale policji szczędzą. Wszystko na odwrót.
Dodano: 26.11.2018 20:12    Przez: ~Hj
Ktory POLICJANT zarabia 2Kola/??
Dodano: 26.11.2018 23:10    Przez: ~imecyl czy co??
W porządku, wyjadę dzisiaj po 18 😉
Dodano: 26.11.2018 16:48    Przez: ~Tom
Przekraczanie prędkości jest zmorą na polskich drogach, ale jeszcze większą zmorą jest chaotyczna organizacja ruchu i bezmyślne oznakowanie dróg. Ludzie w swojej masie z reguły dostosowują się do przepisów jeśli są one racjonalne i logiczne, ale przestają ich przestrzegać jeśli widzą, że przez twórców tychże przepisów robieni są w karolka. I dotyczy to nie tylko ruchu drogowego.
Dodano: 26.11.2018 18:11    Przez: ~Zenek z V
A zwłaszcza ograniczenia prędkości ustawiane tak aby dawać pretekst do ich przekraczania. A misie stoją i susza...
Dodano: 27.11.2018 06:25    Przez: ~Jacek
Zenek z V - skoro Becia moze lamac przepisy to tym bardziej jej wyborcy...
Dodano: 27.11.2018 10:32    Przez: ~Pn
Po 22-giej niech wyjadą i ganiają tych łepoli ze sportowymi tłumikami. A nie jak największy ruch i ciasno na drogach.
Dodano: 26.11.2018 19:02    Przez: ~Bmw
racja łapać prawdziwych piratów a nie na normalnych ludziach zarabiać to było w jakimś filmie że kur,,,a i złodziej i policjant to na jednym wózku jedzie
Dodano: 26.11.2018 20:00    Przez: ~jw
Na następny raz proponuję ul. Dmowskiego w godzinach około 22.30. Autobusy MZK przekraczają prędkość notorycznie.
Dodano: 26.11.2018 20:08    Przez: ~Mieszczuch
a ja proponuję żebyś dostał medal za bycie pierwszym konfidentem Miasta Konina😂😂😂. A dla Twojej wiadomości w całym mieście wszyscy przekraczają prędkość nie tylko autobusy MZK PKS CIĘŻARÓWKI Ale w większości to auta osobowe choćby dlatego że mają po prostu lepsze przyspieszenie. A KONFIDENCIE jesteś święty-ta ???? Chyba ze jesteś śmierdzącym mocherkiem w czechosłowackim bereciku który nie ma prawa jazdy. nigdy nie łamiesz przepisów , nie przechodzisz w niedozwolonym miejscu ptzez jezdnię, nir wyrzucasz papoerków na trawnik itd??? Jesteś KONFITURĄ KONIŃSKĄ KTÓREJ NIE BRAK W TYM MIEŚCIE, POZDRAWIAM SERDECZNIE
Dodano: 26.11.2018 21:15    Przez: ~czytelnik
mieszczuch na jakiej podstawie tak twierdzisz, stałeś z radarem w krzakach? masz radar z legalizacją jeśli nie to nie wypisuj głupot🤐😶
Dodano: 26.11.2018 21:18    Przez: ~tyi
o w koninie jest policja Drogówka to polecam jei naszą ukochaną przeprawe tam obowiązuje 70 osobowe40 ciężarowe nikt tego nie przeszczega amost cały chodzi na bok i jadąc 70 osobówką 70 jest sie wyprzedzanym przez ciężarówki żadna ciężarówka nie jedzie zgodnie z przepisami z okazji akcji polecam konińskieji policji i skrzyzowanie przeprawa zagórowska samochody jadące od str. sławska nagminie przy skręcie w lewo wjeżdżają na czerwonym świetle
Dodano: 26.11.2018 20:50    Przez: ~pod RUMIN
Jestem za propozycją rozwiązania bandyckiej formacji na usługach zalosnych polityków
Dodano: 26.11.2018 21:52    Przez: ~anarchizm
Dziś jechałem za radiowozem bez sygnałów w teren zabudowany wjeżdżali 95 km na godzinę. Szkoda że nie miałem kamery włączonej.
Dodano: 26.11.2018 23:58    Przez: ~Kierowca
Twoja kamera da tyle co twoj głos w wyborach 😂 nie masz legalizowanego miernika predkosci to możesz kamerkę sobie wykorzystać do kręcenia starej a nie podp***rzielqnia innych gamoniu 😁
Dodano: 27.11.2018 10:02    Przez: ~MO
Jechaliśmy 95km/h bez sygnałów żeby nie spłoszyć bandyty, którego chcieliśmy złapać na "gorącym uczynku," (co akurat nam się udało). Ale ty uważaj, następnym razem możesz ty oczekiwać szybkiej pomocy.
Dodano: 27.11.2018 17:42    Przez: ~oficer operacyjny
1 z 2
12>>