Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19616) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala

Dodano: 27.11.2018 10:56

W poniedziałek, 26 listopada po godz. 17.00, w Koszutach (gm. Słupca) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jeden z kierowców prawdopodobnie wyszedł o własnych siłach, natomiast drugi był przytomny, jednak w wyniku uderzenia został zablokowany w środku. Strażacy po dojeździe zabezpieczyli miejsce zdarzenia, oświetlili teren i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej kierującej samochodem, która była uwięziona. Kobieta została przewieziona do szpitala. Drugiego kierowcy nie udało się odnaleźć, gdyż z niewyjaśnionych przyczyn oddalił się z miejsca wypadku.

Na miejscu pracowały 3 jednostki straży pożarnej, a działania trwały prawie dwie godziny.

Fot. PSP Słupca

  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala
  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala
  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala
  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a naco mial czekac jak byl nawalony
Dodano: 27.11.2018 11:16    Przez: ~swiadek
nawalony albo nać•pany dlatego zbiegł
Dodano: 27.11.2018 12:19    Przez: ~wasa
A drugi kietowca to rowerem jechal?tak trudno sprawdzic kto byl wlascicielem auta,a jak nie to komu auto uzyczono?dlaczego z tak prostych rzeczy mozna zrobic tak skomplikowana sytuacje?
Dodano: 27.11.2018 12:59    Przez: ~Olo
No trzezwo nie myslal
Dodano: 27.11.2018 11:50    Przez: ~Xyz
bardziej niż szok, podejrzewałbym używki...
Dodano: 27.11.2018 13:48    Przez: ~Radosław

KOMENTARZE

Szok powypadkowy. Znajdzie się.
Dodano: 27.11.2018 11:15    Przez: ~pleban
A drugi kietowca to rowerem jechal?tak trudno sprawdzic kto byl wlascicielem auta,a jak nie to komu auto uzyczono?dlaczego z tak prostych rzeczy mozna zrobic tak skomplikowana sytuacje?
Dodano: 27.11.2018 12:59    Przez: ~Olo
bardziej niż szok, podejrzewałbym używki...
Dodano: 27.11.2018 13:48    Przez: ~Radosław
a naco mial czekac jak byl nawalony
Dodano: 27.11.2018 11:16    Przez: ~swiadek
No trzezwo nie myslal
Dodano: 27.11.2018 11:50    Przez: ~Xyz
~Pn jak TVN
Dodano: 27.11.2018 22:50    Przez: ~bingo
BMW i wszystko jasne
Dodano: 27.11.2018 11:49    Przez: ~Pn
Idz do okukisty i psychiatry pissuarze.
Dodano: 27.11.2018 12:07    Przez: ~Pn
Kocham świat
Dodano: 27.11.2018 12:13    Przez: ~~Pn
Patrzcie sam do siebie mówi
Dodano: 27.11.2018 15:54    Przez: ~Co
Pn popala marihuane i sam do siebie gada i pisze.
Dodano: 27.11.2018 16:09    Przez: ~Iza
nawalony albo nać•pany dlatego zbiegł
Dodano: 27.11.2018 12:19    Przez: ~wasa
Za ucieczke powinno byc na dzien dobry 15 lat. Pkus to, co mu by doozyli ze wzgledu na obrazenia drugiej strony.
Dodano: 27.11.2018 12:35    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 27.11.2018 22:51    Przez: ~bingo
Stowarzyszenie "agenta Tomka" oskarżone o nadużycia finansowe. DOJNA zmiana. Lub jak kto woli... kumpel Kaminsia.
Dodano: 27.11.2018 12:41    Przez: ~Pn
A ciebie też ciągają po sądach za nadużycia ?
Dodano: 27.11.2018 16:24    Przez: ~Pn nadużywa
za 2 tygodnie audika będzie jak nowa na giełdzie hehe
Dodano: 27.11.2018 13:41    Przez: ~koniniak
"...udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej kierującej samochodem, która była uwięziona. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Drugiego kierowcy nie udało się odnaleźć..."brak slow na ta polszczyznę :/
Dodano: 27.11.2018 14:49    Przez: ~dr
Pn jak TVN
Dodano: 27.11.2018 22:51    Przez: ~bingo
Ja tam też lubie sobie wypić i siadam za kierownicę, ale wypadku nigdy nie spowodowałem.
Dodano: 27.11.2018 16:22    Przez: ~Pn
Rower sie nie liczy