Dzisiaj jest środa 24 kwietnia 2019, imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5330) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (10)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Golina. Pensja burmistrza się nie zmieni. Radni byli jednomyślni

Dodano: 29.11.2018 14:20
Źródło: LM.pl

Golińscy radni zdecydowali o ustaleniu wynagrodzenia burmistrza. Pensja Mirosława Durczyńskiego się nie zmieni.

Podczas drugiej sesji Rady Gminy Golina ustalono skład Komisji Rewizyjnej, Komisji skarg, wniosków i petycji oraz Komisji Stałych, w tym: Komisji ds. Budżetu i Finansów oraz Spraw Samorządowych, Komisji ds. Porządku Publicznego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, a także Komisji ds. Oświaty, Kultury i Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Ponadto radni pochylili się nad uchwałą ustalającą wysokość wynagrodzenia powołanego na nową kadencję burmistrza. W lipcu ubiegłego roku, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, obniżono Mirosławowi Durczyńskiemu pensję do 10 180 zł. Nowa Rada Gminy Golina przyjęła tę właśnie kwotę jako obowiązujące wynagrodzenie w tej kadencji.

I tak Mirosław Durczyński będzie otrzymywał: 4700 zł wynagrodzenia zasadniczego, 1900 zł dodatku funkcyjnego, 2640 zł dodatku specjalnego oraz 940 zł dodatku za wieloletnią pracę. Radni głosując nad tą uchwałą byli jednomyślni i przyjęli ją 15 głosami „za”.

  • Golina. Pensja burmistrza się nie zmieni. Radni byli jednomyślni

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

i jak tu żyć za te pare tysięcy
Dodano: 29.11.2018 14:44    Przez: ~tom
to wszyscy tyle powinniśmy zarabiać takie same żołądki mamy
Dodano: 29.11.2018 15:26    Przez: ~biedna
niby dużo niedużo , na te ceny w sklepach i generalnie życie rachunki itd itp to serio trzeba w Koninie zarabiać jakieś 5000 zł na rękę. wiem wiem mamy niecałe 2000 tyś
Dodano: 29.11.2018 15:07    Przez: ~anoni
Ciężka praca polityka. Uczą się nieboraki latami, dłużej niż lekarze, ubezpieczenie od odpowiedzialności muszą płacić telo że jako mycie łapek oligarchów, ciężkie brzemię.. niebezpieczna, pełna wyzwań i potu praca.. być urzędnikiem państwowym dramat.. pachołki zawistnie patrzą na takie pensje 10tys, 100tys, lub brukskie.. nie wiedzą ile też trzeba się nakraść i nakłamać by w tym fachu coś osiągnąć.. Akurat Ślesin rozwija się dziarsko co widać na tle wpadającego w czarną dziurę konina, więc do powyższego pana nic nie mam, ale już takie urzędniki z konina.. zgroza na co szło pół mojej wypłaty całe życie, bo przecież nie na emeryturę-jej nie ma, służbę zdrowia? płatna jest, policję? przecież żyje z moich mandatów.. Nieroby, złodzieje, nieudaczniki siedzą w rządzie i dbają by żyło się lepiej, zawsze, im.. żeby przez kilka lat tak się nakraść by starczyło dla nich, kumpli i rodzin.. tuskoland PO
Dodano: 29.11.2018 15:23    Przez: ~kom2
A ile mają radni. ?
Dodano: 29.11.2018 14:55    Przez: ~Ws

KOMENTARZE

i jak tu żyć za te pare tysięcy
Dodano: 29.11.2018 14:44    Przez: ~tom
Plus emerytura ,i to jaka !!!7
Dodano: 29.11.2018 16:38    Przez: ~L
trzeba było isc do pracy w kopalni
Dodano: 30.11.2018 09:17    Przez: ~czytelnik
A ile mają radni. ?
Dodano: 29.11.2018 14:55    Przez: ~Ws
niby dużo niedużo , na te ceny w sklepach i generalnie życie rachunki itd itp to serio trzeba w Koninie zarabiać jakieś 5000 zł na rękę. wiem wiem mamy niecałe 2000 tyś
Dodano: 29.11.2018 15:07    Przez: ~anoni
Ciężka praca polityka. Uczą się nieboraki latami, dłużej niż lekarze, ubezpieczenie od odpowiedzialności muszą płacić telo że jako mycie łapek oligarchów, ciężkie brzemię.. niebezpieczna, pełna wyzwań i potu praca.. być urzędnikiem państwowym dramat.. pachołki zawistnie patrzą na takie pensje 10tys, 100tys, lub brukskie.. nie wiedzą ile też trzeba się nakraść i nakłamać by w tym fachu coś osiągnąć.. Akurat Ślesin rozwija się dziarsko co widać na tle wpadającego w czarną dziurę konina, więc do powyższego pana nic nie mam, ale już takie urzędniki z konina.. zgroza na co szło pół mojej wypłaty całe życie, bo przecież nie na emeryturę-jej nie ma, służbę zdrowia? płatna jest, policję? przecież żyje z moich mandatów.. Nieroby, złodzieje, nieudaczniki siedzą w rządzie i dbają by żyło się lepiej, zawsze, im.. żeby przez kilka lat tak się nakraść by starczyło dla nich, kumpli i rodzin.. tuskoland PO
Dodano: 29.11.2018 15:23    Przez: ~kom2
to wszyscy tyle powinniśmy zarabiać takie same żołądki mamy
Dodano: 29.11.2018 15:26    Przez: ~biedna
Jak wszyscy ? Nie wszyscy moga byc burmistrzami !!!!!
Dodano: 29.11.2018 16:24    Przez: ~ccc
Trzeba bylo sie uczyc a nie na szkole kamieniami rzucac ! Tak jak p burmistrz !
Dodano: 29.11.2018 16:26    Przez: ~ha...ha ...
Burmistrz akurat na szkołę kamieniami rzucał a taki mądry
Dodano: 29.11.2018 19:32    Przez: ~koziorz
Chciałbym być Burmistrzem i zarabiać tyle co oni.
Dodano: 29.11.2018 16:54    Przez: ~Pn
Pn, ty nawet do Goliny zawitałeś i co, trafiłeś ? Chyba matka cię na rowerze podrzuciła niedorajdo życiowa
Dodano: 30.11.2018 02:20    Przez: ~ewa
dlaczego tak mało ! ? przecierz golina to przemysłowa dolina. zagraniczni inwestorzy. bezrobocie ( - 6% ). mieszkania dla młodych.
Dodano: 29.11.2018 17:16    Przez: ~daniel
kopalniana emeryturka i to co pod sto....zyc nie umierac :)
Dodano: 29.11.2018 17:40    Przez: ~Gol
Szefowie Lecha Poznań zatrudniając Nawałkę musieli głębiej sięgnąć do kieszeni. Miesięczna pensja 61-latka ma wynosić około 150 tys. zł. Były selekcjoner stał się w ten sposób najlepiej zarabiającym trenerem Lecha w historii. Do tej pory najwięcej w Kolejorzu inkasował Nenad Bjelica, na którego konto co miesiąc trafiało 120 tys. zł.Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/adam-naw
Dodano: 29.11.2018 17:41    Przez: ~Dziękuje nie mam pytań
Fajna pensja. Szkoda, że najniższej krajowej nie dostaje, bo pewnie tak chętnie nie siedział by na tym stanowisku