Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19950) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Golina. Pensja burmistrza się nie zmieni. Radni byli jednomyślni

Dodano: 29.11.2018 14:20
Źródło: LM.pl

Golińscy radni zdecydowali o ustaleniu wynagrodzenia burmistrza. Pensja Mirosława Durczyńskiego się nie zmieni.

Podczas drugiej sesji Rady Gminy Golina ustalono skład Komisji Rewizyjnej, Komisji skarg, wniosków i petycji oraz Komisji Stałych, w tym: Komisji ds. Budżetu i Finansów oraz Spraw Samorządowych, Komisji ds. Porządku Publicznego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, a także Komisji ds. Oświaty, Kultury i Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Ponadto radni pochylili się nad uchwałą ustalającą wysokość wynagrodzenia powołanego na nową kadencję burmistrza. W lipcu ubiegłego roku, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, obniżono Mirosławowi Durczyńskiemu pensję do 10 180 zł. Nowa Rada Gminy Golina przyjęła tę właśnie kwotę jako obowiązujące wynagrodzenie w tej kadencji.

I tak Mirosław Durczyński będzie otrzymywał: 4700 zł wynagrodzenia zasadniczego, 1900 zł dodatku funkcyjnego, 2640 zł dodatku specjalnego oraz 940 zł dodatku za wieloletnią pracę. Radni głosując nad tą uchwałą byli jednomyślni i przyjęli ją 15 głosami „za”.

  • Golina. Pensja burmistrza się nie zmieni. Radni byli jednomyślni

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

i jak tu żyć za te pare tysięcy
Dodano: 29.11.2018 14:44    Przez: ~tom
to wszyscy tyle powinniśmy zarabiać takie same żołądki mamy
Dodano: 29.11.2018 15:26    Przez: ~biedna
niby dużo niedużo , na te ceny w sklepach i generalnie życie rachunki itd itp to serio trzeba w Koninie zarabiać jakieś 5000 zł na rękę. wiem wiem mamy niecałe 2000 tyś
Dodano: 29.11.2018 15:07    Przez: ~anoni
Ciężka praca polityka. Uczą się nieboraki latami, dłużej niż lekarze, ubezpieczenie od odpowiedzialności muszą płacić telo że jako mycie łapek oligarchów, ciężkie brzemię.. niebezpieczna, pełna wyzwań i potu praca.. być urzędnikiem państwowym dramat.. pachołki zawistnie patrzą na takie pensje 10tys, 100tys, lub brukskie.. nie wiedzą ile też trzeba się nakraść i nakłamać by w tym fachu coś osiągnąć.. Akurat Ślesin rozwija się dziarsko co widać na tle wpadającego w czarną dziurę konina, więc do powyższego pana nic nie mam, ale już takie urzędniki z konina.. zgroza na co szło pół mojej wypłaty całe życie, bo przecież nie na emeryturę-jej nie ma, służbę zdrowia? płatna jest, policję? przecież żyje z moich mandatów.. Nieroby, złodzieje, nieudaczniki siedzą w rządzie i dbają by żyło się lepiej, zawsze, im.. żeby przez kilka lat tak się nakraść by starczyło dla nich, kumpli i rodzin.. tuskoland PO
Dodano: 29.11.2018 15:23    Przez: ~kom2
A ile mają radni. ?
Dodano: 29.11.2018 14:55    Przez: ~Ws

KOMENTARZE

i jak tu żyć za te pare tysięcy
Dodano: 29.11.2018 14:44    Przez: ~tom
Plus emerytura ,i to jaka !!!7
Dodano: 29.11.2018 16:38    Przez: ~L
trzeba było isc do pracy w kopalni
Dodano: 30.11.2018 09:17    Przez: ~czytelnik
A ile mają radni. ?
Dodano: 29.11.2018 14:55    Przez: ~Ws
niby dużo niedużo , na te ceny w sklepach i generalnie życie rachunki itd itp to serio trzeba w Koninie zarabiać jakieś 5000 zł na rękę. wiem wiem mamy niecałe 2000 tyś
Dodano: 29.11.2018 15:07    Przez: ~anoni
Ciężka praca polityka. Uczą się nieboraki latami, dłużej niż lekarze, ubezpieczenie od odpowiedzialności muszą płacić telo że jako mycie łapek oligarchów, ciężkie brzemię.. niebezpieczna, pełna wyzwań i potu praca.. być urzędnikiem państwowym dramat.. pachołki zawistnie patrzą na takie pensje 10tys, 100tys, lub brukskie.. nie wiedzą ile też trzeba się nakraść i nakłamać by w tym fachu coś osiągnąć.. Akurat Ślesin rozwija się dziarsko co widać na tle wpadającego w czarną dziurę konina, więc do powyższego pana nic nie mam, ale już takie urzędniki z konina.. zgroza na co szło pół mojej wypłaty całe życie, bo przecież nie na emeryturę-jej nie ma, służbę zdrowia? płatna jest, policję? przecież żyje z moich mandatów.. Nieroby, złodzieje, nieudaczniki siedzą w rządzie i dbają by żyło się lepiej, zawsze, im.. żeby przez kilka lat tak się nakraść by starczyło dla nich, kumpli i rodzin.. tuskoland PO
Dodano: 29.11.2018 15:23    Przez: ~kom2
to wszyscy tyle powinniśmy zarabiać takie same żołądki mamy
Dodano: 29.11.2018 15:26    Przez: ~biedna
Jak wszyscy ? Nie wszyscy moga byc burmistrzami !!!!!
Dodano: 29.11.2018 16:24    Przez: ~ccc
Trzeba bylo sie uczyc a nie na szkole kamieniami rzucac ! Tak jak p burmistrz !
Dodano: 29.11.2018 16:26    Przez: ~ha...ha ...
Burmistrz akurat na szkołę kamieniami rzucał a taki mądry
Dodano: 29.11.2018 19:32    Przez: ~koziorz
Chciałbym być Burmistrzem i zarabiać tyle co oni.
Dodano: 29.11.2018 16:54    Przez: ~Pn
Pn, ty nawet do Goliny zawitałeś i co, trafiłeś ? Chyba matka cię na rowerze podrzuciła niedorajdo życiowa
Dodano: 30.11.2018 02:20    Przez: ~ewa
dlaczego tak mało ! ? przecierz golina to przemysłowa dolina. zagraniczni inwestorzy. bezrobocie ( - 6% ). mieszkania dla młodych.
Dodano: 29.11.2018 17:16    Przez: ~daniel
kopalniana emeryturka i to co pod sto....zyc nie umierac :)
Dodano: 29.11.2018 17:40    Przez: ~Gol
Szefowie Lecha Poznań zatrudniając Nawałkę musieli głębiej sięgnąć do kieszeni. Miesięczna pensja 61-latka ma wynosić około 150 tys. zł. Były selekcjoner stał się w ten sposób najlepiej zarabiającym trenerem Lecha w historii. Do tej pory najwięcej w Kolejorzu inkasował Nenad Bjelica, na którego konto co miesiąc trafiało 120 tys. zł.Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/adam-naw
Dodano: 29.11.2018 17:41    Przez: ~Dziękuje nie mam pytań
Fajna pensja. Szkoda, że najniższej krajowej nie dostaje, bo pewnie tak chętnie nie siedział by na tym stanowisku