Dzisiaj jest wtorek 25 czerwca 2019, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20107) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 21oC
Jutropogoda
30 / 18oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Święte. Przejazd kolejowy przez tydzień zamknięty. Będzie objazd

Dodano: 30.11.2018 19:02
Źródło: LM.pl

Przez najbliższy tydzień zamknięty będzie przejazd kolejowy w miejscowości Święte, gm. Kramsk.

Od czerwca trwa modernizacja linii kolejowej E-20 na odcinku od Konina w stronę Kutna. W związku z pracami remontowymi gmina Kramsk poinformowała, że od poniedziałku 3 grudnia, godz. 7:00 do 10 grudnia, godz. 10:00 zamknięty będzie przejazd kolejowy w miejscowości Święte.

Objazd wyznaczono przez drogę wojewódzką nr 266 oraz drugi przejazd w Świętem.

fot. archiwum

  • Święte. Przejazd kolejowy przez tydzień zamknięty. Będzie objazd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W Rzeszowie już dostali podwyżkę za energię... o 67,95 proc. wyższą niż dotychczas.
Dodano: 30.11.2018 22:25    Przez: ~Pn
Tak pisowski trolu. Dzisiejszy mroz -8 st C to też wina Tuska. Rąbnij się w łeb.
Dodano: 01.12.2018 07:58    Przez: ~Pn
I co w związku z tym???? Polacy chcieli Unii Europejskiej to niech teraz płacą. Przecież chyba nie myśleliście, że Unia pozwoli słowianom żyć tak jak Niemcom, Belgom czy Holendrom???
Dodano: 01.12.2018 10:45    Przez: ~Ue
Rozmawiałem z kolegą przez teł i nic nie wspomniał
Dodano: 01.12.2018 10:51    Przez: ~S
POpaprańcy chcieli POdwyżek wybierając na swoich przedstawicieli POlityków z PO, a więc mają to co chcieli.
Dodano: 01.12.2018 11:38    Przez: ~I o co chodzi ?
6 robotników sprowadzonych z Donbasu nieomal ręcznie wymienia podkłady drewniane na betonowe przy okazji schodząc z magazynowymi zapasami zardzewiałych szyn kolejowych. To jest Kolej Wielkich Prędkości. W Koninie tunel co to jeden dobry buldożer wyrwał by z gruntu na dwadzieścia razy kują młotami trzeci rok. Robota jak za Łokietka. Gdyby zbiór kukurydzy prowadzić tymi metodami sochą trzeba by.
Dodano: 01.12.2018 09:30    Przez: ~Byniu
W Koninie ma powstać piękny Dworzec kolejowy, już zarysy budynku widać ?
Dodano: 01.12.2018 11:40    Przez: ~Podróżny
W Koninie wszystko ruszy z kopyta za Prezydentury POlityka z PO p. Korytkowskiego ?
Dodano: 01.12.2018 11:42    Przez: ~Zobaczycie
W bajki to ja nie wierzę.I nie siej propagandy bo jeszcze ciemnogród z TVN uwierzy
Dodano: 01.12.2018 12:15    Przez: ~Pn
Jeśli chodzi o szyny, to zawsze są "zardzewiałe", nawet te nowe. Nikt nie robi szyn ze stali nierdzewnej, normalna rzecz.
Dodano: 01.12.2018 12:49    Przez: ~Xxx
Pomyliłeś sie ciemnogród to z pisu.
Dodano: 01.12.2018 15:22    Przez: ~Miś
Nie nie pomyliłem się PO to dno u ciemnogród wychowany na TVN
Dodano: 01.12.2018 15:58    Przez: ~Pn
TVN ogłupia elektorat totalnej oPOzycji, tylko nasza polska telewizja TVP przekazuje prawdę i tylko prawdę.
Dodano: 01.12.2018 16:57    Przez: ~TVP INFO
czy nasz polska narodowa telewizja poda info o przejeździe w Kramsku? Jeśli nie to kłamią jak bolewia!
Dodano: 01.12.2018 17:56    Przez: ~I sekretarz Jarosław
Roger Waters w Meksyku ostrzegał przed rządem PiS. "Przeciwstawiajcie się Kaczyńskiemu"
Dodano: 01.12.2018 18:51    Przez: ~Pn
pan jerzy urban może być bardzo dumny, ze swoich następców w tvp. po wpisach widać, słychać i czuć jak działa reżymowa propaganda.
Dodano: 02.12.2018 05:31    Przez: ~rokita
Znane klimaty? Zawłaszczona dla propagandy partyjnej telewizja, usłużni dziennikarze, przeinaczenia, pomijanie tematów = woda z mózgu! Ciemny lud to kupi!
Dodano: 02.12.2018 10:18    Przez: ~Jaroslaw K.
kiedyś nadawała Radio Wolna Europa, teraz to rola TVN - = amerykanów nikt nie ruszy, bo to nasi sojusznicy, którzy mówią nam prawdę prosto w oczy
Dodano: 02.12.2018 10:20    Przez: ~Johny z Ohio
Tak, mówią prawdę. A kaczor (Kalkstein) i Jony Daniels są od pilnowania tej prawdy.
Dodano: 02.12.2018 15:32    Przez: ~Pn