Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła piękna choinka

Dodano: 3.12.2018 14:26
Źródło: LM.pl

Na ślesińskim rynku stanęła już choinka. W najbliższą niedzielę mieszkańcy powitają św. Mikołaja.

Święta coraz bliżej, więc nie może zabraknąć bożonarodzeniowego drzewka. Dzisiaj na rynku w Ślesinie pojawiła się kilkumetrowa choinka. Niedługo ma ona zostać przystrojona, a symboliczne światełka rozbłysną na niej w niedzielę, 9 grudnia.

Tego samego dnia o godz. 16:00 mieszkańcy przywitają też św. Mikołaja. Jeszcze nie wiadomo w jaki sposób przybędzie on do Ślesina, ale z pewnością atrakcji i dobrej zabawy nie zabraknie.

  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W Koninie Nowicki tez mowil ,,wiecej festynow.., zle skonczyl i mam nafzieje, ze piec lat szybko minie!!!!!Czas na inwestycje i miejsca pracy !!#
Dodano: 3.12.2018 18:25    Przez: ~Rowerek

KOMENTARZE

To w Ślesinie też będą świętować, a z jakiej to okazji ?
Dodano: 03.12.2018 16:28    Przez: ~Pytam
Do pytam twoje pytania są tendencyjne....
Dodano: 03.12.2018 16:55    Przez: ~Henryk z kleczewskiej
do ~Pytam Nie pamiętam. Proszę o następne pytania.
Dodano: 03.12.2018 22:52    Przez: ~odpowiadam
Do ~Pytam Czy przysługuje mi prawo odmowy odpowiedzi na pytanie?
Dodano: 03.12.2018 23:46    Przez: ~wtajemniczony
W Koninie Nowicki tez mowil ,,wiecej festynow.., zle skonczyl i mam nafzieje, ze piec lat szybko minie!!!!!Czas na inwestycje i miejsca pracy !!#
Dodano: 03.12.2018 18:25    Przez: ~Rowerek
Przed DELTĄ musi być ładnie (chyba każdy wie kto tam mieszka).
Dodano: 03.12.2018 20:40    Przez: ~gąska
No rzeczywiście jest powód do hejtu. Co by było jakby tej choinki nie było...
Dodano: 04.12.2018 07:00    Przez: ~Mariusz z Topolowej
No rzeczywiście jest powód, żeby postawienie choinki na rynku w Ślesinie musiało być nagłaśniane w mediach. Strona Ślesina zablokowana dla mieszkańców gminy, to usługi pełni LM.
Dodano: 04.12.2018 10:01    Przez: ~jodełka
W Koninie też postawili i było w mediach w Stanach też jak stawiają choinkę to jest w telewizji, w Rzymie też pokazują. W Ślesinie nie można bo to jest zło i przecież nie kojarzy się z niczym dobrym. Strona zablokowana gdzie teraz mam pisać moje nienawistne komentarze...
Dodano: 04.12.2018 10:32    Przez: ~Obywatel lepszego sortu
A skąd Twoje przekonanie, że tylko można pisać nienawistne komentarze, jest wolność słowa i wypowiedzi trzeba przyjmować pozytywne i negatywne komentarze. To po co jest zablokowana strona Ślesina.
Dodano: 04.12.2018 11:21    Przez: ~no po co ?
Wielki sukces władz gminy musiał być nagłośniony w mediach, że choinka stanęła na rynku.Wydarzenie na miarę roku, prześciganie się gdzie będzie wyższa .
Dodano: 03.12.2018 20:57    Przez: ~skiciok
NIECH ,,ZASADZĄ'' ,I PIELEGNUJĄ ,I ,,WYKONAJĄ'' BUDKE DLA MAMY I TATY , I DLA BEZDOMNEGO . SIEDZĄ STARSI , CHORZY PO PRZYCHODNIACH ,BO I TAK LEDWO STARCZA . ...
Dodano: 04.12.2018 00:30    Przez: ~L
Ponoć ma za mikołaja ma robić pan poseł Nowak a za śnieżynkę jego oddany sługa radny ze Ślesina M. E.
Dodano: 04.12.2018 06:27    Przez: ~Renifer
dobre
Dodano: 13.12.2018 21:15    Przez: ~Bicz
A choinka to społeczna czy państwowa?
Dodano: 04.12.2018 15:08    Przez: ~sm
Twoje pytanie jest tendencyjne, tylko proszę mnie nie pytać co to znaczy, bo nie wiem.
Dodano: 04.12.2018 18:18    Przez: ~Henryk z kleczewskiej
Nowa rada gminy będzie musiała zmienić prognozę finansową na 2019 w związku z zakupem chojki.
Dodano: 22.12.2018 09:01    Przez: ~ho ho ho...