Dzisiaj jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20916) SPORT FORUM FIRMY (5274) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kramsk. Znaleziono ciało 53-latka, który zmarł z w ... (1)Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (14)

Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła piękna choinka

Dodano: 3.12.2018 14:26
Źródło: LM.pl

Na ślesińskim rynku stanęła już choinka. W najbliższą niedzielę mieszkańcy powitają św. Mikołaja.

Święta coraz bliżej, więc nie może zabraknąć bożonarodzeniowego drzewka. Dzisiaj na rynku w Ślesinie pojawiła się kilkumetrowa choinka. Niedługo ma ona zostać przystrojona, a symboliczne światełka rozbłysną na niej w niedzielę, 9 grudnia.

Tego samego dnia o godz. 16:00 mieszkańcy przywitają też św. Mikołaja. Jeszcze nie wiadomo w jaki sposób przybędzie on do Ślesina, ale z pewnością atrakcji i dobrej zabawy nie zabraknie.

  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka
  • Ślesin stroi się na święta. Na rynku stanęła kilkumetrowa choinka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

W Koninie Nowicki tez mowil ,,wiecej festynow.., zle skonczyl i mam nafzieje, ze piec lat szybko minie!!!!!Czas na inwestycje i miejsca pracy !!#
Dodano: 3.12.2018 18:25    Przez: ~Rowerek

KOMENTARZE

To w Ślesinie też będą świętować, a z jakiej to okazji ?
Dodano: 03.12.2018 16:28    Przez: ~Pytam
Do pytam twoje pytania są tendencyjne....
Dodano: 03.12.2018 16:55    Przez: ~Henryk z kleczewskiej
do ~Pytam Nie pamiętam. Proszę o następne pytania.
Dodano: 03.12.2018 22:52    Przez: ~odpowiadam
Do ~Pytam Czy przysługuje mi prawo odmowy odpowiedzi na pytanie?
Dodano: 03.12.2018 23:46    Przez: ~wtajemniczony
W Koninie Nowicki tez mowil ,,wiecej festynow.., zle skonczyl i mam nafzieje, ze piec lat szybko minie!!!!!Czas na inwestycje i miejsca pracy !!#
Dodano: 03.12.2018 18:25    Przez: ~Rowerek
Przed DELTĄ musi być ładnie (chyba każdy wie kto tam mieszka).
Dodano: 03.12.2018 20:40    Przez: ~gąska
No rzeczywiście jest powód do hejtu. Co by było jakby tej choinki nie było...
Dodano: 04.12.2018 07:00    Przez: ~Mariusz z Topolowej
No rzeczywiście jest powód, żeby postawienie choinki na rynku w Ślesinie musiało być nagłaśniane w mediach. Strona Ślesina zablokowana dla mieszkańców gminy, to usługi pełni LM.
Dodano: 04.12.2018 10:01    Przez: ~jodełka
W Koninie też postawili i było w mediach w Stanach też jak stawiają choinkę to jest w telewizji, w Rzymie też pokazują. W Ślesinie nie można bo to jest zło i przecież nie kojarzy się z niczym dobrym. Strona zablokowana gdzie teraz mam pisać moje nienawistne komentarze...
Dodano: 04.12.2018 10:32    Przez: ~Obywatel lepszego sortu
A skąd Twoje przekonanie, że tylko można pisać nienawistne komentarze, jest wolność słowa i wypowiedzi trzeba przyjmować pozytywne i negatywne komentarze. To po co jest zablokowana strona Ślesina.
Dodano: 04.12.2018 11:21    Przez: ~no po co ?
Wielki sukces władz gminy musiał być nagłośniony w mediach, że choinka stanęła na rynku.Wydarzenie na miarę roku, prześciganie się gdzie będzie wyższa .
Dodano: 03.12.2018 20:57    Przez: ~skiciok
NIECH ,,ZASADZĄ'' ,I PIELEGNUJĄ ,I ,,WYKONAJĄ'' BUDKE DLA MAMY I TATY , I DLA BEZDOMNEGO . SIEDZĄ STARSI , CHORZY PO PRZYCHODNIACH ,BO I TAK LEDWO STARCZA . ...
Dodano: 04.12.2018 00:30    Przez: ~L
Ponoć ma za mikołaja ma robić pan poseł Nowak a za śnieżynkę jego oddany sługa radny ze Ślesina M. E.
Dodano: 04.12.2018 06:27    Przez: ~Renifer
dobre
Dodano: 13.12.2018 21:15    Przez: ~Bicz
A choinka to społeczna czy państwowa?
Dodano: 04.12.2018 15:08    Przez: ~sm
Twoje pytanie jest tendencyjne, tylko proszę mnie nie pytać co to znaczy, bo nie wiem.
Dodano: 04.12.2018 18:18    Przez: ~Henryk z kleczewskiej