Dzisiaj jest wtorek 18 grudnia 2018, imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21090) SPORT FORUM FIRMY (5273) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (5)Nie ma niepokojących sygnałów. Konin omija protest ... (30)

Noc Sylwestrowa w Koninie. W hali Rondo i pod gołym niebem 

Dodano: 4.12.2018 13:25

Opera Light i Kobiety Świata oraz koncerty Golden Life i Sylwii Dziardziel z grupą TMS. – tak zapowiada się Noc Sylwestrowa w Koninie. Na wydarzenie zaprasza prezydent Konina.

Tradycyjnie 31 grudnia w naszym mieście odbędą się dwa koncerty. Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 20.00 w hali Rondo. Artyści warszawskiej Opery Light wystąpią z programem „Kobiety Świata”. W centrum tego przedstawienia muzycznego jest kobieta i jej niezwykle barwne kreacje, występujące w utworach klasyki wokalnej: operowej, operetkowej i musicalowej. W spektaklu zobaczymy, kobiety, m.in. z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Ameryki i innych krajów, „ubrane” w charakterystyczne cechy narodowe. Gra aktorska oraz oprawa kostiumowa, nadają przedstawieniu charakter show, łącząc w sobie dwa pozornie odległe bieguny muzyczne klasykę i rozrywkę.

Bilety na spektakl „Kobiety Świata” kosztują 20 zł i będą do nabycia od 12 grudnia 2018 od godz. 16.00 w Konińskim Domu Kultury.

Na tych, którzy zdecydują się powitać Nowy Rok pod chmurką czekają dwa koncerty. O 23.15 na placu przed Konińskim Domem Kultury wystąpi Sylwia Dziardziel z grupą TMS. Będą też życzenia noworoczne i toast za pomyślność w 2019 roku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golden Life znany z takich przebojów jak „Helikopter”, „Życie choć piękne tak kruche jest” czy „Wszystko to co mam”. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni. Wstęp wolny!

Organizatorami Nocy Sylwestrowej są: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji W Koninie.

  • 1544019544-308er1-sylwester_1.jpg

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Na całym świecie ludzie witają Nowy Rok pod gołym niebem i tak będzie również w Koninie i to mi się podoba.
Dodano: 4.12.2018 15:47    Przez: ~K-n
Widzę, że nie masz pojęcia o organizacji imprez. Takie rzeczy ustala się przynajmniej pół roku wcześniej.
Dodano: 4.12.2018 16:04    Przez: ~Gość+
Dlaczego Łelem nic nie pisze o koncercie charytatywnym w którym dla chorej Jagienki wystąpi Marek Piekarczyk?
Dodano: 4.12.2018 21:51    Przez: ~ciekawy
Super. Pani Sylwia jest świetną wokalistką. Warto posłuchać
Dodano: 4.12.2018 15:54    Przez: ~M
kol- czytaj ze zrozumieniem w hali Rondo, a bilety rozprowadza KDK.
Dodano: 4.12.2018 18:32    Przez: ~ANtyPiS

KOMENTARZE

W końcu koncert sylwestrowy w odpowiednim miejscu. KDK to najlepsze miejsce. Zgromadzi na pewno dużo ludzi.!!! Super!
Dodano: 04.12.2018 14:31    Przez: ~kol
kol- czytaj ze zrozumieniem w hali Rondo, a bilety rozprowadza KDK.
Dodano: 04.12.2018 18:32    Przez: ~ANtyPiS
Dlaczego Łelem nic nie pisze o koncercie charytatywnym w którym dla chorej Jagienki wystąpi Marek Piekarczyk?
Dodano: 04.12.2018 21:51    Przez: ~ciekawy
A będzie Korytkowski który jest jak połączenie Trzaskowskiego i Petru?
Dodano: 06.12.2018 11:56    Przez: ~hahaha
Jakie miasto takie gwiazdy 'wieczoru'
Dodano: 04.12.2018 14:44    Przez: ~Gość
Dokładnie ale nie ma się co dziwić każdy wie że rządy PO-SLD nie potrafią rządzić tylko kraść.
Dodano: 04.12.2018 18:42    Przez: ~elo
dziadek nas nie zawiodl. Chór zalatwil jak co roku! dzieki dziadek! ubawimy sie fest
Dodano: 05.12.2018 08:23    Przez: ~mlodszi
Apelik smoleński będzie ?
Dodano: 04.12.2018 15:24    Przez: ~Symp.PiS
Zenon tez uważam ,że xd to zły człowiek.
Dodano: 04.12.2018 21:10    Przez: ~Symp.PiS
żenada, nowy Prezydent i beznadziejny Sylwester pod chmurką cd. imprez beznadziejnych po Nowickim.
Dodano: 04.12.2018 15:27    Przez: ~mieszkaniec...
Na całym świecie ludzie witają Nowy Rok pod gołym niebem i tak będzie również w Koninie i to mi się podoba.
Dodano: 04.12.2018 15:47    Przez: ~K-n
Widzę, że nie masz pojęcia o organizacji imprez. Takie rzeczy ustala się przynajmniej pół roku wcześniej.
Dodano: 04.12.2018 16:04    Przez: ~Gość+
ten chór to sprawka nowickiego. Mieli byc jako gwiazda wieczoru skaldowie i czerwone gotary ale graja w ciechocinku
Dodano: 05.12.2018 08:24    Przez: ~123
Super. Pani Sylwia jest świetną wokalistką. Warto posłuchać
Dodano: 04.12.2018 15:54    Przez: ~M
Nowy zarządca w Koninie i zaraz trochę lepsza komunikacja. Jozo to był dopiero oszołom. Lewica która sponsorowala kościół, to dopiero dno ideologiczne.
Dodano: 04.12.2018 17:54    Przez: ~Anarchizm
Rzeczywiście Pani Sylwia Dziardziel jest super. Ale czy ten zespół zagra coś po polsku, bo ta nazwa taka jakaś ? No i czy gra tam też jakiś saksofon, akordeon, trąbka, skrzypce i coś jeszcze, czy tylko sami druciarze ?
Dodano: 04.12.2018 17:58    Przez: ~Duo Coral
Po pierwsze jest tam błąd, jak zwykle LM... już niebawem nowy plakat będzie !!!
Dodano: 04.12.2018 21:48    Przez: ~wiem
No super miejsce przed KDK właściwe no i nareszcie fajne kapele
Dodano: 04.12.2018 21:45    Przez: ~jola
W końcu coś w nowym Koninie A nie ten plac umarłych na starym KoninieBrawo!
Dodano: 04.12.2018 23:30    Przez: ~Grand
Grand gratuluje myślenia że na Nowym to świat żywych
Dodano: 04.12.2018 23:53    Przez: ~***
A ojciec Tadeusz będzie? Może Adrian?
Dodano: 05.12.2018 10:57    Przez: ~A-psik
1 z 2
12>>