Dzisiaj jest wtorek 18 grudnia 2018, imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21097) SPORT FORUM FIRMY (5273) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (5)Nie ma niepokojących sygnałów. Konin omija protest ... (30)

Sompolinek. Wypadek drogowy. Kierowca przewieziony do szpitala

Dodano: 5.12.2018 16:12

Dzisiaj przed godz. 10.00 doszło do wypadku drogowego w Sompolinku, gm. Sompolno.

W zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy w którym przebywała jedna osoba poszkodowana. Po wstępnym rozpoznaniu, strażacy wydobyli kierowcę i udzielili pierwszej pomocy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego, osoba została przekazana i zabrana na obserwację do szpitala.

W akcji brali udział: OSP Sompolno, JRG 1 Konin , policja Sompolno, Zespół Ratownictwa Medycznego.

Fot. OSP Sompolno

  • Sompolinek. Wypadek drogowy. Kierowca przewieziony do szpitala
  • Sompolinek. Wypadek drogowy. Kierowca przewieziony do szpitala

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Sompolno,   Sompolinek wypadek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta osoba, która spowodowała wypadek nie posiada płci ? Kto pisze takie artykuły ? Ten samochód prowadził mężczyzna albo kobieta, innej opcji nie ma.
Dodano: 5.12.2018 16:51    Przez: ~Gender
A po co płeć? Biedny dziennikarz i tak już pot z czoła obciera, bo wyszukał info o wypadku gdzieś na stronie straży czy policji. Ot nasi DZIENNIKARZE.
Dodano: 5.12.2018 17:29    Przez: ~gender2

KOMENTARZE

Ta osoba, która spowodowała wypadek nie posiada płci ? Kto pisze takie artykuły ? Ten samochód prowadził mężczyzna albo kobieta, innej opcji nie ma.
Dodano: 05.12.2018 16:51    Przez: ~Gender
A po co płeć? Biedny dziennikarz i tak już pot z czoła obciera, bo wyszukał info o wypadku gdzieś na stronie straży czy policji. Ot nasi DZIENNIKARZE.
Dodano: 05.12.2018 17:29    Przez: ~gender2
To są ci kierowcy co przy dzisiejszych warunkach na drodze cfaniakuja wyprzedzając co się da i krzyczą Jedziesz jak baba
Dodano: 05.12.2018 22:04    Przez: ~Iu na razie
BMW i wszystko jasne
Dodano: 05.12.2018 17:42    Przez: ~Pn
BMW powinno Cię rozjechac na pierwszym lepszym przejściu kmiocie
Dodano: 05.12.2018 17:59    Przez: ~Honda
Pn jak twoje wzdęcia po ostatniej nocy z tatą?
Dodano: 05.12.2018 20:40    Przez: ~Pol
Każde BMW powinno zostać wycofane z ruchu bo jest spawane z 10 innych
Dodano: 07.12.2018 07:31    Przez: ~buahahahaha
Co za pełne nienawiści komentarze? Oto my Polacy. Nie potrafimy siebie szanować. To i inni nas nie szanują. Co za nienawiść?
Dodano: 05.12.2018 19:15    Przez: ~S,nauk innych
Miałem dzisiaj okazje jechać po 7 rano z Konina przez Ślesin , Sompolno , Piotrków , Radziejöw do Aleksandrowa Kujawskiego ....drogi porażka kompletni niczym nie posypyne , jedeno wielkie lodowisko . Prędkość 50km uważam , że byla ekstremalna przy tych warunkach pogodowych . Przepraszam w miejscowosci Sompolno posypane piachem po za Sompolnem nigdzie nic nie robiono na drogach...SKANDAL !!!
Dodano: 05.12.2018 20:31    Przez: ~Michał
Niekoniecznie 100 Byniu ale zauważ że mamy grudzień a pseudo zima znów zaskakuje służby drogowe. Więc co się dzieje z naszymi podatkami? W kazdym litrze zakupionego paliwa jest podatek drogowy. Szczerze...kupa mnie obchodzi jak to zrobią, ma być. Pamiętajcie na przyszłość, podczas kolizji, wypadku przez jakość nawierzchnii lub nieodśnieżoną droge w pierwszej kolejności winę ponosi zarządca drogi! I nie dajcie się urobić że nie mieli sprzętu, że ich zaskoczyło. Płacimy, wymagamy i potrafimy wyegzekwować to. Tak czy siak życzę wszystkim spokojnej jazdy :)
Dodano: 05.12.2018 23:53    Przez: ~Knur
BMW I WSZYSTKO JASNE
Dodano: 07.12.2018 09:51    Przez: ~Będziesz Miał Wypadek= BMW