Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18922) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Sompolinek. Wypadek drogowy. Kierowca przewieziony do szpitala

Dodano: 5.12.2018 16:12

Dzisiaj przed godz. 10.00 doszło do wypadku drogowego w Sompolinku, gm. Sompolno.

W zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy w którym przebywała jedna osoba poszkodowana. Po wstępnym rozpoznaniu, strażacy wydobyli kierowcę i udzielili pierwszej pomocy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego, osoba została przekazana i zabrana na obserwację do szpitala.

W akcji brali udział: OSP Sompolno, JRG 1 Konin , policja Sompolno, Zespół Ratownictwa Medycznego.

Fot. OSP Sompolno

  • Sompolinek. Wypadek drogowy. Kierowca przewieziony do szpitala
  • Sompolinek. Wypadek drogowy. Kierowca przewieziony do szpitala

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Sompolno,   Sompolinek wypadek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta osoba, która spowodowała wypadek nie posiada płci ? Kto pisze takie artykuły ? Ten samochód prowadził mężczyzna albo kobieta, innej opcji nie ma.
Dodano: 5.12.2018 16:51    Przez: ~Gender
A po co płeć? Biedny dziennikarz i tak już pot z czoła obciera, bo wyszukał info o wypadku gdzieś na stronie straży czy policji. Ot nasi DZIENNIKARZE.
Dodano: 5.12.2018 17:29    Przez: ~gender2

KOMENTARZE

Ta osoba, która spowodowała wypadek nie posiada płci ? Kto pisze takie artykuły ? Ten samochód prowadził mężczyzna albo kobieta, innej opcji nie ma.
Dodano: 05.12.2018 16:51    Przez: ~Gender
A po co płeć? Biedny dziennikarz i tak już pot z czoła obciera, bo wyszukał info o wypadku gdzieś na stronie straży czy policji. Ot nasi DZIENNIKARZE.
Dodano: 05.12.2018 17:29    Przez: ~gender2
To są ci kierowcy co przy dzisiejszych warunkach na drodze cfaniakuja wyprzedzając co się da i krzyczą Jedziesz jak baba
Dodano: 05.12.2018 22:04    Przez: ~Iu na razie
BMW i wszystko jasne
Dodano: 05.12.2018 17:42    Przez: ~Pn
BMW powinno Cię rozjechac na pierwszym lepszym przejściu kmiocie
Dodano: 05.12.2018 17:59    Przez: ~Honda
Pn jak twoje wzdęcia po ostatniej nocy z tatą?
Dodano: 05.12.2018 20:40    Przez: ~Pol
Każde BMW powinno zostać wycofane z ruchu bo jest spawane z 10 innych
Dodano: 07.12.2018 07:31    Przez: ~buahahahaha
Co za pełne nienawiści komentarze? Oto my Polacy. Nie potrafimy siebie szanować. To i inni nas nie szanują. Co za nienawiść?
Dodano: 05.12.2018 19:15    Przez: ~S,nauk innych
Miałem dzisiaj okazje jechać po 7 rano z Konina przez Ślesin , Sompolno , Piotrków , Radziejöw do Aleksandrowa Kujawskiego ....drogi porażka kompletni niczym nie posypyne , jedeno wielkie lodowisko . Prędkość 50km uważam , że byla ekstremalna przy tych warunkach pogodowych . Przepraszam w miejscowosci Sompolno posypane piachem po za Sompolnem nigdzie nic nie robiono na drogach...SKANDAL !!!
Dodano: 05.12.2018 20:31    Przez: ~Michał
Niekoniecznie 100 Byniu ale zauważ że mamy grudzień a pseudo zima znów zaskakuje służby drogowe. Więc co się dzieje z naszymi podatkami? W kazdym litrze zakupionego paliwa jest podatek drogowy. Szczerze...kupa mnie obchodzi jak to zrobią, ma być. Pamiętajcie na przyszłość, podczas kolizji, wypadku przez jakość nawierzchnii lub nieodśnieżoną droge w pierwszej kolejności winę ponosi zarządca drogi! I nie dajcie się urobić że nie mieli sprzętu, że ich zaskoczyło. Płacimy, wymagamy i potrafimy wyegzekwować to. Tak czy siak życzę wszystkim spokojnej jazdy :)
Dodano: 05.12.2018 23:53    Przez: ~Knur
BMW I WSZYSTKO JASNE
Dodano: 07.12.2018 09:51    Przez: ~Będziesz Miał Wypadek= BMW