Dzisiaj jest środa 17 lipca 2019, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18635) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (1)

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

Dodano: 8.12.2018 21:56
Źródło: LM.pl

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Przygotowania do świat rozpoczęły się już w listopadzie. Najpierw świecące ozdoby pojawiły się na lampach ulicznych, a następnie w czterech miejscach miasta - na Placu Wolności, przed Konińskim Domem Kultury, przed halą Rondo oraz na miejskim targowisku - stanęły choinki. W ostatnich dniach zostały one również oświetlone. Ozdobami przyodziane zostały również dwie fontanny - na Placu Zamkowym i na skwerze przed KDK.

Ozdób świątecznych nie ma wiele, ale to już prawdopodobnie ostatni taki rok. I to dzięki mieszkańcom - w tym roku w głosowaniu na Koniński Budżet Obywatelski wybrano bowiem projekt „Prawdziwe iluminacje Świąteczne niczym w Nowym Yorku czy Berlinie - piękne, duże, mrugające konstrukcje na kształt gigantycznego Prezentu, Karocy czy Bombki przez którą można przejść. Poczujmy prawdziwą magię świąt!!!”. Na ich zakup przeznaczone zostanie ok. 100 tys. zł.



Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą
Slajd 1/21

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 1 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 2 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 3 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 4 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 5 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 6 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 7 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 8 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 9 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 10 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 11 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 12 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 13 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 14 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 15 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 16 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 17 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 18 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 19 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

Świątecznie na ulicach w Koninie. Choinki i ozdoby już się świecą

slajd 20 z 21

Świąteczne ozdoby zawisły na choinkach, lampach oraz fontannach w Koninie. Nie ma ich wiele, ale już za rok powinno się to zmienić.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:choinka,   ozdoby świąteczne,   Boże Narodzenie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Za rok to nie będzie już niczego - po podwyżkach cen energii, kto rozsądny wywali taką kupę kasy na utrzymanie jakichś mrugających bombek? W zamian proponuję, żeby obrońcy sądów i konstytucji zbierali się co wieczór ze zniczami i w ten sposób robili obywatelskie iluminacje.
Dodano: 8.12.2018 22:21    Przez: ~wolny elektron
Słownik ortograficzny jak leżał tak leży:):)
Dodano: 8.12.2018 23:17    Przez: ~Buhhaha
Konin się kończy!
Dodano: 8.12.2018 22:47    Przez: ~Oj
Od maja koalicja w Koninie wiedziała o cenach ciepła dla mieszkańców. DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ... po rozpatrzeniu wniosku przedsiębiorstwa energetycznego Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. z siedzibą w Koninie, zwanego dalej: „Przedsiębiorstwem” zawartego w piśmie z 25 maja 2018 r. ...DECYZJA NR OPO.4210.23.2018.JPI PREZESA URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI
Dodano: 8.12.2018 23:16    Przez: ~imPOsybilizm
Nieudaczniku, leży tak piszemy,potem,że Konin nazywają miastem głupich ludzi,wszyscy się śmieją z Koninian w polsce
Dodano: 8.12.2018 22:59    Przez: ~Lz

KOMENTARZE

Najpiękniejsza choinka pod KDK
Dodano: 08.12.2018 22:10    Przez: ~Mieszkaniec
Jedno jest pewne za rządów PO-SLD miasto i my zostaliśmy zadłużeni na ponad 100 000 000 zł. Jeżeli ktoś mimo tego wybiera takich ludzi do rządzenia to wiadomo wszystko o poziomie inteligencji tych ludzi.
Dodano: 08.12.2018 23:36    Przez: ~mieszkaniec
Zaś za nierządów pis s.... 1) "Jak raportuje money.pl, dług Polski osiągnął rekordowe wymiary. Pod koniec pierwszego kwartału zadłużenie sektora finansów publicznych przekroczyło 989 mld zł. Żeby spłacić taki dług, każdy obywatel musiałby zasilić z własnej kieszeni państwowy budżet o około 26 tys. zł. (...) Tak dużego długu Polska nie miała nigdy. Dodatkowo nasze zadłużenie wciąż rośnie, a to za sprawą m. in. odsetek, które są cały czas naliczane. A to są tylko oficjalne dane, które upublicznił rząd. W rzeczywistości dług jest większy o zobowiązania wobec emerytów, które są w tych statystykach pomijane. Chodzi o należności, które w przyszłości trzeba będzie wypłacić osobom uprawnionym do pobierania świadczeń. Jak kilka miesięcy temu wyliczył GUS, na koniec 2015 r. wartość uprawień emerytalno-rentowych wyniosła prawie 5 bln zł."
Dodano: 09.12.2018 08:39    Przez: ~Pn
Rząd PiS słynie z rozdawnictwa pieniędzy. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że to nasze pieniądze są rozdawane, a najwłaściwiej rozdysponowywane w niewłaściwy sposób. O tym, że kraj tonie w długach politycy Prawa i Sprawiedliwości milczą, przykrywając faktyczny problem kolejnymi obietnicami. Zadłużenie naszego kraju nigdy nie było tak duże jak za rządów Prawa i Sprawiedliwości. (...) państwo jest zadłużone na ponad 5 bilionów złotych. Do tej pory podawano, że dług wynosi „zaledwie” 962 mld zł." Podkreślę ==> pis zadłużyło nas na 5 bilionów złotych wg danych z jednegoz portali internetowych!?
Dodano: 09.12.2018 08:42    Przez: ~Pn
Do ciemnoty pytanie ilu radnych ma to patologiczne miasto a ilu Los Angeles.
Dodano: 09.12.2018 09:33    Przez: ~Wilk
Dlaczego patologiczne, a nie żle zarządzane przez lewicę ?
Dodano: 09.12.2018 10:51    Przez: ~Witek
Konin to brzmi dumnie, bo my Koninianie tu mieszkamy i jesteśmy lokalnymi Patriotami.
Dodano: 09.12.2018 12:22    Przez: ~K-n
Koninianie tak,ale nie napływowy motłoch,którego jest tutaj PO-nad 70%'
Dodano: 09.12.2018 15:39    Przez: ~tyle
Za rok to nie będzie już niczego - po podwyżkach cen energii, kto rozsądny wywali taką kupę kasy na utrzymanie jakichś mrugających bombek? W zamian proponuję, żeby obrońcy sądów i konstytucji zbierali się co wieczór ze zniczami i w ten sposób robili obywatelskie iluminacje.
Dodano: 08.12.2018 22:21    Przez: ~wolny elektron
Po prostu zal mi ciebie...
Dodano: 08.12.2018 22:29    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 08.12.2018 23:07    Przez: ~bingo
Od maja koalicja w Koninie wiedziała o cenach ciepła dla mieszkańców. DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ... po rozpatrzeniu wniosku przedsiębiorstwa energetycznego Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. z siedzibą w Koninie, zwanego dalej: „Przedsiębiorstwem” zawartego w piśmie z 25 maja 2018 r. ...DECYZJA NR OPO.4210.23.2018.JPI PREZESA URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI
Dodano: 08.12.2018 23:16    Przez: ~imPOsybilizm
Pn to zakapiorski analfabeta 👹
Dodano: 08.12.2018 23:24    Przez: ~ewa z Bieszczad
@imPOsybilizm - no i?? Prezes URE jest urzednikiem panstwowym czy nie?? A kto obecnie rzadzi w Polsce?? PO?? Yebnij się w głowę to moze zaczniesz myslec.
Dodano: 09.12.2018 08:44    Przez: ~Pn
WSI konińska WSI wesoła,któż twój urok PO-jąć zdoła
Dodano: 09.12.2018 09:11    Przez: ~tfffuuu
Pn nadaje się do dojenia krów i macania kur.
Dodano: 09.12.2018 11:16    Przez: ~Sołtys
Sołtys,ja tego tez nie potrafie,a jedyne co potrafie i moge robić to,te wymienione kury szczać prowadzać
Dodano: 09.12.2018 11:29    Przez: ~Pn
Czy ojciec Pn-a chciał takiego syna ?
Dodano: 09.12.2018 12:24    Przez: ~Pytam
2020 tyle dajmy na Remont Mojej Chaty. I nie będziemy się gniewać.
Dodano: 08.12.2018 22:25    Przez: ~Byniu
Po co ci chałupa, na Ametystowej masz piękne apartamenty z widokiem na morze ?
Dodano: 09.12.2018 10:56    Przez: ~Skorzystaj
takie miały być amerykańskie ozdoby z KBO i na co poszło to 100tyś?
Dodano: 08.12.2018 22:26    Przez: ~KBO to pic na wode
Moze na jakis kosciolekk?
Dodano: 08.12.2018 22:29    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 08.12.2018 23:06    Przez: ~bingo
Pn do kościoła nie chodzi, bo w Boga nie wierzy, a po co mu Bóg ?
Dodano: 09.12.2018 11:18    Przez: ~Wierzący
Za rok będą ozdoby z KBO
Dodano: 09.12.2018 11:59    Przez: ~Anonim
Konin się kończy!
Dodano: 08.12.2018 22:47    Przez: ~Oj
Konin się skończył już dawno
Dodano: 08.12.2018 23:17    Przez: ~Smutna prawda
Świątecznie na ulicach? To wyście w życiu nie widzieli świątecznych ulic.
Dodano: 09.12.2018 08:42    Przez: ~jankes
Gdyby tak POdświetlic jeszcze wiszące bilbordy z POlitykami PO byłoby taniej ?
Dodano: 09.12.2018 10:59    Przez: ~Urszula
PO to ozdoba Konina ?
Dodano: 09.12.2018 12:26    Przez: ~Ale jaja
Już nie ma PO.Jest PO-st KO-muna.
Dodano: 09.12.2018 13:48    Przez: ~ajak
KOMU TO POTRZEBNE !?? SMIECI JAK LERZAŁY TAK LERZĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 08.12.2018 22:52    Przez: ~PARKINGI PŁATNE ! OLEJEM ZA
Nieudaczniku, leży tak piszemy,potem,że Konin nazywają miastem głupich ludzi,wszyscy się śmieją z Koninian w polsce
Dodano: 08.12.2018 22:59    Przez: ~Lz
Słownik ortograficzny jak leżał tak leży:):)
Dodano: 08.12.2018 23:17    Przez: ~Buhhaha
Cóż się spodziewać po Pn-ie, przecież on poprawnie nie potrafi sklecić zdania.
Dodano: 09.12.2018 11:01    Przez: ~Ignac
A petardy i dynamit w jednym miejscu wyznaczonym skoro chca poziom światowy. Nie zycze sobie wybuchów jak na wojnie! Patola chce miec rece pourywane to niech to robi w jednym miejscu a nie normalny ludzi straszy.
Dodano: 08.12.2018 22:58    Przez: ~Gi
Pn to zakapiorski analfabeta 👹
Dodano: 08.12.2018 23:26    Przez: ~ewa z Bieszczad
Pn jest chory na głowę, a na głupotę nie ma lekarstwa.
Dodano: 09.12.2018 11:03    Przez: ~Medyk
Pn ten głąb głupota powinien swiecic.
Dodano: 08.12.2018 23:21    Przez: ~Bolo
Konin bezrobocie największe, wszyscy sp***ralaja co chcecie zrobić Now York z wiochy !
Dodano: 08.12.2018 23:23    Przez: ~M
...Witam głosowałem na tego Pana Szefa naszego miasta , rzeczywiście BIEDNEGO MIASTA w którym się wychowaliśmy i w nim żyjemy jak żyjemy...Panie Piotrze nie tylko CHOINECZKI hm NOWY 2019 pokaże ? CZEKAMY i Pozdrawiamy
Dodano: 08.12.2018 23:41    Przez: ~50
Każdy prawy i porządny Koninianin głosował na Pana Z. Chojnackiego, a Ty tak PObłądziłeś i jeszcze się tym chwalisz ?
Dodano: 09.12.2018 11:05    Przez: ~Co za lewak
czemu usunięto artykuł o głosowaniu w radzie miasta konina???
Dodano: 08.12.2018 23:35    Przez: ~ktoś
A usunięto? To nieładnie bo prokurator powinien zająć się radnym za przestępstwo, którego się dopuścił.
Dodano: 09.12.2018 08:46    Przez: ~Pn
Tobą też już wkrótce się zajmie.
Dodano: 09.12.2018 09:29    Przez: ~deszyfrator
@deszyfrator - tak jak pis zajmuje sie niby "zlodziejami" z konkurencyjnych partii? Od ponad 3 lata krzyczą o złodziejach a jeszcze nikogo z po nie wsadzili bo nie maja dowodow.
Dodano: 09.12.2018 11:02    Przez: ~Pn
Spokojnie Pn-ku,spokojnie,nie czochraj się,a i do ciebie dojdziemy,możesz być pewny.
Dodano: 09.12.2018 11:07    Przez: ~IP.......
Pn tylko podpuszcza, podjudza i ubliża, zły to człowiek.
Dodano: 09.12.2018 11:08    Przez: ~Niedziela
Pn to szmalcownik.dajcie sobie z nim spokój.
Dodano: 09.12.2018 12:12    Przez: ~JPO
Pn donosi i kabluje, oj takich ludzie nie lubią.
Dodano: 09.12.2018 12:31    Przez: ~Istny kapuś
1 z 3
123>>