Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19568) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Smólnik. Czad zaatakował. Strażacy wykryli tlenek węgla w kuchni

Dodano: 10.12.2018 15:15
Źródło: LM.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla w miejscowości Smólnik, gm. Krzymów.

Zgłoszenie do konińskiej straży pożarnej wpłynęło wczoraj tuż po godz. 3:00. Mundurowi na miejscu stwierdzili, że na posesji znajdują się dwa oddzielne budynki mieszkalne oraz budynek gospodarczy.

- Właściciel posesji poinformował, że brat w wyniku złego samopoczucia opuścił budynek i udał się do sąsiedniego obiektu w celu uzyskania pomocy – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie. - Z budynku wydobywał się wyczuwalny zapach dymu – dodaje.

Strażacy zabezpieczeni w aparaty ochrony układu oddechowego i detektor wielogazowy weszli do budynku. Urządzenie wykazało obecność tlenku węgla. Najwyższe jego stężenie było w okolicach kuchni węglowej. Mundurowi wygasili palenisko i przewietrzyli pomieszczenia.

- Po poinformowaniu ratowników medycznych o obecności tlenku węgla, poszkodowany został przetransportowany do szpitala – podkreśla Sebastian Andrzejewski.

Ratownicy apelują o zachowanie ostrożności w sezonie grzewczym i przypominają o konieczności dokonywania przeglądów oraz czyszczenia przewodów kominowych.

fot. KM PSP Konin

  • Smólnik. Czad zaatakował. Strażacy wykryli tlenek węgla w kuchni

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dobrze, że ostrzegacie, to poważne zagrożenie. Komentującym przede mną sugeruje odpoczynek od polityki, ponieważ uprawiacie wojnę i nie zauważacie już różnicy.
Dodano: 10.12.2018 16:30    Przez: ~Czytelnik
A ty Pn co w swoim nędznym życiu osiągnąłeś, z łopatą w ręku w Kopalni przepracowałeś ileś tam lat, w gumofilcach, w błocie, w deszczu piąłeś się w karierze zawodowej, aż do stopnia starszego łopaciarza i tym się szczycisz na forum LM-u ?
Dodano: 10.12.2018 18:17    Przez: ~Sztygar

KOMENTARZE

Dobrze, że ostrzegacie, to poważne zagrożenie. Komentującym przede mną sugeruje odpoczynek od polityki, ponieważ uprawiacie wojnę i nie zauważacie już różnicy.
Dodano: 10.12.2018 16:30    Przez: ~Czytelnik
Humor, satyra, nie bierz wszystkiego na poważnie, po prostu wywołujemy do tablicy najsłynniejszego lewackiego trolla na naszym regionalnym portalu LM, o nicku "Pn".
Dodano: 10.12.2018 16:52    Przez: ~I tyle
@Czytelnik - przejrzyj inne tematy to zauwzysz, ze pissuarski trol Pn zrobi z kazdego tematu tptalne bagno. Zalosny i maluczki to czlowieczk. Jak nie Tusk mu przeszkadza to Walesa. Jak nie Walesa to Merkel. On pi prostu nie lubi ludzi, ktorzy cos osiągnęli. Za to uwuelbia zyciowych nieudacznikow, ktorzy nie potrafia obsluzyc bankomatu, laptopa etc czy sie ozenic i zrobił bic dziecko. Jedyne co mu wychodzi to mszczenie sie na rych, ktorzy cos wvzycou osiągnęli...
Dodano: 10.12.2018 17:48    Przez: ~Pn
A ty Pn co w swoim nędznym życiu osiągnąłeś, z łopatą w ręku w Kopalni przepracowałeś ileś tam lat, w gumofilcach, w błocie, w deszczu piąłeś się w karierze zawodowej, aż do stopnia starszego łopaciarza i tym się szczycisz na forum LM-u ?
Dodano: 10.12.2018 18:17    Przez: ~Sztygar
Kolego o czym ten debil Pn pisze? 😂 rozumiesz go? Zobacz jak on pisze hahah palce grube i nerwy robia swoj😂
Dodano: 10.12.2018 18:18    Przez: ~TuskTVN🔯
To jeszcze nic, kiedy jest bardzo zdenerwowany siedząc przy komputerze popuszcza w spodnie i to mnie bardzo niepokoi.
Dodano: 10.12.2018 18:26    Przez: ~Matka
POluje na ta dziwke chora Pn.Kto mi wskarze osobe(śmiecia) zapłace.Ps.widzialem jego rodzicow calkiem mili panowie.
Dodano: 10.12.2018 17:09    Przez: ~Tusk szczur
Wspilczuje ci...
Dodano: 10.12.2018 17:50    Przez: ~Pn
Nie denerwuj się przyjacielu, wszyscy go tu znają i tylko sobie z niego jaja robią. Pn nie posiada odrobiny kultury i taktu, tylko potrafi ubliżać i pluć na prawych ludzi. On za wszystko odpowie przed Bogiem, już niedługo. Zycie jest takie krótkie.
Dodano: 10.12.2018 18:33    Przez: ~Miłuj bliżniego !
Na łobjot przyszedł
Dodano: 10.12.2018 17:53    Przez: ~Janusz kurła
Prosze zmienic tresc wpisu ponieważ zgłoszenie do straży wplynelo od dyspozytora medycznego. Najpierw zglaszajacy zadzwonil na numer 999, pi czym dyspozytor powiadomil o tym straż pożarna. I straż nie musiała powiadamiac ratownikow medycznych ponieważ już byli na miejscu.
Dodano: 10.12.2018 21:55    Przez: ~Dyspozytor
W Koninie czad unosi się nad miastem nie ma czym oddychać! Brak wiatru powoduje że w powietrzu unosi się zapach spalonego węgla w mieszkaniach jest gorąco 25s bo debile palą bez przerwy chociaż temperatura na zewnątrz wynosi blisko 10 stopni na plusie! Chcą nas udusić barany jedne! Przestańcie już palić!!!
Dodano: 23.03.2019 00:07    Przez: ~J. F. K.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.