Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22464) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (53)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prezydenta

Dodano: 12.12.2018 13:37
Źródło: LM.pl

W najbliższy piątek poznamy nazwisko nowego kierownika biura prezydenta Konina. Aplikacje na to stanowisko złożyło 10 osób.

Koniński magistrat pod koniec listopada ogłosił konkurs na nowego szefa biura prezydenta. Dotychczasowa kierownik – Joanna Szydłowska, jeszcze przez Józefa Nowickiego została przeniesiona na stanowisko zastępcy kierownika wydziału kultury.

Wśród stawianych kandydatowi wymagań znalazło się między innymi: staż pracy minimum 5 lat, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym, znajomość języka obcego, czy znajomość administracji publicznej.

Chętnych do objęcia stanowiska szefa biura prezydenta nie brakowało. Swoje aplikacje złożyło w sumie 10 osób, z tego 4 osoby zostały zakwalifikowane do dalszego postępowania. Kończący rekrutację etap zaplanowano na najbliższy piątek, 14 grudnia. Kandydaci najpierw napiszą test ze znajomości ustaw o samorządzie gminnym i powiatowym, a najlepsi przejdą rozmowy kwalifikacyjne.

  • Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prezydenta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Z pewnością kandydat jest juz wybrany, a to zamieszanie po to, żeby ludzie nie mówili, że nie było konkursu.
Dodano: 12.12.2018 15:31    Przez: ~Wr
szkoda czasu i tak wiadomo że Będzie Maciaszkowa
Dodano: 12.12.2018 14:03    Przez: ~xxx
Weźcie tego z PiS co tak ładnie zagłosował za koleżankę.Zobaczymy co jeszcze umie.
Dodano: 12.12.2018 13:52    Przez: ~dudek
Fuchę przed ogłoszeniem wygrał kolega Pan Radny
Dodano: 12.12.2018 14:05    Przez: ~Oli
Nie! Nie!Nie! tylko nie ona! POprostu NIEEEEE ! nie nadaje się !
Dodano: 12.12.2018 17:52    Przez: ~KATASTROFA

KOMENTARZE

Weźcie tego z PiS co tak ładnie zagłosował za koleżankę.Zobaczymy co jeszcze umie.
Dodano: 12.12.2018 13:52    Przez: ~dudek
Fuchę przed ogłoszeniem wygrał kolega Pan Radny
Dodano: 12.12.2018 14:05    Przez: ~Oli
Z pewnością kandydat jest juz wybrany, a to zamieszanie po to, żeby ludzie nie mówili, że nie było konkursu.
Dodano: 12.12.2018 15:31    Przez: ~Wr
@dudek - nadalby sie. Ciekawe jak jego jezyk...
Dodano: 12.12.2018 19:01    Przez: ~Pn
szkoda czasu i tak wiadomo że Będzie Maciaszkowa
Dodano: 12.12.2018 14:03    Przez: ~xxx
Nie! Nie!Nie! tylko nie ona! POprostu NIEEEEE ! nie nadaje się !
Dodano: 12.12.2018 17:52    Przez: ~KATASTROFA
Nie spełnia kryteriów, więc po co trollujesz.
Dodano: 12.12.2018 19:31    Przez: ~xXx
,,Asia mie już nie wybiorum to cie przeniese gdzie indzi to bedziesz dobra robote miała''
Dodano: 12.12.2018 14:34    Przez: ~joźin
Pn starocerkiewno słowiański to znasz lewaku
Dodano: 12.12.2018 15:16    Przez: ~Aśssasa
Zapewne działacz platfusow. Zmiana koryta z łorda na umka. Przeciez tam nowy mądrala swoich na stołki musi powsadzać
Dodano: 12.12.2018 16:33    Przez: ~Justin
Może szukacie "kamer owego " to dajcie znać to napisze gdzie szukać. .
Dodano: 12.12.2018 16:38    Przez: ~Aklo
DUCHNIEWSKI.
Dodano: 12.12.2018 18:15    Przez: ~ataturk
Kiedy będzie ujawniona dalsza lista tych premii, które dziadek przyznał na odchodne, teraz tych prawdziwszych ?
Dodano: 12.12.2018 18:22    Przez: ~Chcę się tam przyjąć do
Ha ha zdziwisz się. To jest jak za komuny tajne spec. znaczenia
Dodano: 12.12.2018 18:35    Przez: ~Assssss
Są problemy. ...
Dodano: 12.12.2018 19:02    Przez: ~Toi
Podobno nie wolno, bo to nie osoby publiczne, wiec tajne
Dodano: 12.12.2018 21:41    Przez: ~Wr
Na razie to po działa jak w filme przyczajony tygrys ukryty smok. Macie jakieś złudzenia co do rządów po w Koninie. Gdzie audyty w um i spółkach miejskich. Tam jest zabetonowany układ partyjno kolesiowski. Dość tego
Dodano: 12.12.2018 18:30    Przez: ~Assśss
Masz rację. W Otwocku zaczęło się od audytu lokalnej spółki wodociągowej, a po nim poszły wnioski o ukaranie za niegospodarność dla zarządu, wydatki ponad stan dla kierownictwa i nieuzgodnione z regulatorem podwyżki opłat za wodę i ścieki. Ceny od razu spadły. Sugeruję, tak jak autor powyższego postu, przyjrzeć się i naszym spółkom miejskim, a z pewnością ulży się mieszkańcom.
Dodano: 12.12.2018 19:38    Przez: ~xXx
Samemu strzelić w kolano to boli. Trzeba pchać ten wózek do e. Emerytury