Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22015) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (9)

Konin. Uwaga kierowcy! Plac Wolności zamknięty dla samochodów

Dodano: 12.12.2018 19:46
Źródło: LM.pl

Uwaga kierowcy! Przez kilka najbliższych dni, nie będzie można wjechać samochodem na koniński rynek.

Utrudnienia związane są z przygotowaniami, a później weekendowym „Jarmarkiem świątecznym”. Magistrat informuje, że od 13 grudnia (czwartek) od godz. 18:00 do 17 grudnia (poniedziałek) do godz. 6:00, zamknięty dla ruchu samochodowego będzie pl. Wolności.

  • Konin. Uwaga kierowcy! Plac Wolności zamknięty dla samochodów
  • Konin. Uwaga kierowcy! Plac Wolności zamknięty dla samochodów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A nie byłoby nic robione to darł by się taki że wszędzie są jarmarki a w Koninie nie ma. W innych miastach są i ludzie nie narzekają na utrudnienia ruchu. W kółko tylko narzekanie, wiecznie źle i źle. Nie jest coś robione-źle, a jest to jeszcze gorzej. Co za ludzie!
Dodano: 12.12.2018 21:29    Przez: ~•Emilia•
A ty co, niepełnosprawny, że musisz podjeżdżać aż pod sam magistrat? Z parkingu na Grunwaldzkiej można dojść w kilka minut.
Dodano: 13.12.2018 07:31    Przez: ~zeni
Ukraina i Francja mają teraz problem . Życzę dla wszystkich Polaków a zwłaszcza z Konina , spokojnych udanych Świąt Bożego Narodzenia !
Dodano: 12.12.2018 21:03    Przez: ~Czu czu
Co ci przeszkadza jarmark? On jest dla mieszkańców, a nie dla prezydenta. Ciekawe jaki ty jesteś robotny.
Dodano: 13.12.2018 07:34    Przez: ~olka
I tak mało kto po za pracownikami tego Urzędu Miasta tam na ten Plac Wolności jeździ wiec jego nawet całkowite zamknięcie mało znaczy ale za to zamknięcie Przeprawy przez rzekę Warte grozi katastrofą komunikacji w Koninie a to się stanie jak most się rozsypie lub zamkną go po groźba zawalenia!
Dodano: 13.12.2018 08:16    Przez: ~Kierowca Konin

KOMENTARZE

Ukraina i Francja mają teraz problem . Życzę dla wszystkich Polaków a zwłaszcza z Konina , spokojnych udanych Świąt Bożego Narodzenia !
Dodano: 12.12.2018 21:03    Przez: ~Czu czu
DZIWNE że lewacki i wspierający PO portal w ogóle piszę o takim czymś jak Święta Bożego Narodzenia. Przecież to takie nie europejskie.
Dodano: 13.12.2018 00:41    Przez: ~PO
I tak mało kto po za pracownikami tego Urzędu Miasta tam na ten Plac Wolności jeździ wiec jego nawet całkowite zamknięcie mało znaczy ale za to zamknięcie Przeprawy przez rzekę Warte grozi katastrofą komunikacji w Koninie a to się stanie jak most się rozsypie lub zamkną go po groźba zawalenia!
Dodano: 13.12.2018 08:16    Przez: ~Kierowca Konin
A ty ~PO byłeś kiedyś w jakimś kraju europejskim oprócz Polski? Bo po wpisie sądzę że nie wyjechałeś pewnie nigdy dalej niż okolice Konina.
Dodano: 13.12.2018 11:24    Przez: ~Oli
to już nawet organizacji ruchu drogowego nie potrafi się zorganizować aby nie dokuczać użytkownikom dróg w Koninie... to tak działa zarząd dróg z dyrek pajęczyną od przeprawy na czele ,,,,
Dodano: 12.12.2018 21:18    Przez: ~ślad przeprawy niemrawej i
A nie byłoby nic robione to darł by się taki że wszędzie są jarmarki a w Koninie nie ma. W innych miastach są i ludzie nie narzekają na utrudnienia ruchu. W kółko tylko narzekanie, wiecznie źle i źle. Nie jest coś robione-źle, a jest to jeszcze gorzej. Co za ludzie!
Dodano: 12.12.2018 21:29    Przez: ~•Emilia•
UWAGA mieszkańcy - urząd miejski zamyka wam dojazd i tyle, ważniejsza zabawa
Dodano: 12.12.2018 21:41    Przez: ~taka prawda
A ty co, niepełnosprawny, że musisz podjeżdżać aż pod sam magistrat? Z parkingu na Grunwaldzkiej można dojść w kilka minut.
Dodano: 13.12.2018 07:31    Przez: ~zeni
Prezydencie - weż się do roboty a nie zabawy … taki był już poprzednio i miasto do ruiny doprowadził
Dodano: 12.12.2018 21:42    Przez: ~taka prawda
Co ci przeszkadza jarmark? On jest dla mieszkańców, a nie dla prezydenta. Ciekawe jaki ty jesteś robotny.
Dodano: 13.12.2018 07:34    Przez: ~olka
Słuszna decyzja. Tak trzeba.
Dodano: 12.12.2018 22:27    Przez: ~jarmark
Dajcie Panu Prezydentowi czas przynajmniej 5 lat, niech rozezna się w sytuacji. Później Jego rozliczycie.
Dodano: 12.12.2018 23:35    Przez: ~Max
No może 5 lat starczy na rozeznanie się.
Dodano: 13.12.2018 00:49    Przez: ~asd
WIEDZA POLSKIEGO URZĘDNIKA ? : WJAZD NA PLACE ? ,I ZATRUWANIE ŚRODOWISKA ?. EKOLOGA NIE ? PYTALI . ...
Dodano: 13.12.2018 02:31    Przez: ~L
Ty ekolog, zamknij jadaczkę. Wasze działania tylko szkodzą, bo nie o środowisko wam chodzi tylko o kasę i o różne obce interesy.
Dodano: 13.12.2018 07:36    Przez: ~greg
poco narzekac chcieliście komuny to macie to wiadomo było że tak będzie ważne jest koryto a ulica obok ruiny starej stefani nie bedzie otwarta nigdy jusz to zabytek i bastion komuny koninskiej nie wolno tego ruszyc tam spoczywa LENIN
Dodano: 13.12.2018 02:54    Przez: ~XXX
"jusz" i wszystko jasne.
Dodano: 13.12.2018 07:36    Przez: ~zeus
Komuna to twoi ulubieńcy z PIS na czele z mikroprezesem.
Dodano: 13.12.2018 07:37    Przez: ~hty
trolle atakują! Może przeniesiemy na Plac Wolności Jankowskiego z gdańska - wielki symbol... nie powiem czego. Inteligentni se dopowiedzą...
Dodano: 13.12.2018 07:21    Przez: ~pralacik
Widać ze jesteś typowym czlowieczkiem którym się pięknie manipuluje a TVN i Wp już Ci zjadły rozum.
Dodano: 13.12.2018 11:26    Przez: ~poi
Prezydent za to do dymisji