Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19051) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 19oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego

Dodano: 13.12.2018 13:53
Źródło: LM.pl

Władze miasta uczciły ofiary stanu wojennego. Prezydent Konina wspólnie ze swoimi zastępcami pojawił się przed głazem „Solidarności”.

Przed południem prezydent Piotr Korytkowski razem z Witoldem Nowakiem i Pawłem Adamowem pojawił się przy kamieniu-pomniku „Solidarności”.

- Tak, to już 37 lat… Niektórych z nas nie było jeszcze wtedy na świecie… Dlatego te symboliczne kwiaty są hołdem dla wszystkich ludzi Solidarności, a szczególnie tych kilku tysięcy, w tym wielu z naszego miasta, którzy 13 grudnia 1981 roku zostali internowani. To także hołd dla ludzi, dzięki którym dziś możemy żyć normalnie – powiedział Piotr Korytkowski.

Z Konina i ówczesnego województwa konińskiego w czasie stanu wojennego internowanych zostało kilkaset osób.

fot. UM Konin

  • Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego
  • Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego
  • Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a gdzie jest wielki przewodniczący Solidarności z Energobloku,towarzysz sekretarz POP PZPR Ryszard Białkowski,obecnie towarzysz w PiS,sługus kościelny liżący buty byłemu prezydentowi za posadkę w PWiK. Czy on jeszcze wie kim jest ?
Dodano: 13.12.2018 14:57    Przez: ~zx
Niech te kwiaty zaniosą tam za fugo i złożą pod tą śmierdzącą gorzelnią czy czymś tam !!!!
Dodano: 13.12.2018 14:30    Przez: ~Wszędzie śmierdzi
Silidarność zaczęła rozsprzedawanie (czytaj prywatyzację) naszych zakładów, fabryk a teraz składa się kfiatki pod jakimś tam ich pomnikiem. Do p***rla z nimi! A Wałęsę na jako pierwszego dla przykładu.
Dodano: 13.12.2018 14:44    Przez: ~Knur
Czystość i jawność w naszym mieście po audycie w um i spółkach miejskich. Logika za tym przemawia. Chyba że koniniacy mają to gdzieś. Jeśli tak to będziemy babrać się w g. . .
Dodano: 13.12.2018 15:44    Przez: ~Aśssss
Aktorzy i to mierni, udają że grają, a grają swoje role.
Dodano: 13.12.2018 16:00    Przez: ~Teatr PO-.N

KOMENTARZE

Szacunek Panowie dla Was pozdrawiam
Dodano: 13.12.2018 14:06    Przez: ~Obywatel
Niech te kwiaty zaniosą tam za fugo i złożą pod tą śmierdzącą gorzelnią czy czymś tam !!!!
Dodano: 13.12.2018 14:30    Przez: ~Wszędzie śmierdzi
a gdzie jest wielki przewodniczący Solidarności z Energobloku,towarzysz sekretarz POP PZPR Ryszard Białkowski,obecnie towarzysz w PiS,sługus kościelny liżący buty byłemu prezydentowi za posadkę w PWiK. Czy on jeszcze wie kim jest ?
Dodano: 13.12.2018 14:57    Przez: ~zx
Zdjęcie nr - lans Korytkowskiego ! Teraz,teraz Panowie róbcie zdjęcie bo nieżle POzuję !!!!
Dodano: 13.12.2018 15:59    Przez: ~Przykre-prawdziwe
Aktorzy i to mierni, udają że grają, a grają swoje role.
Dodano: 13.12.2018 16:00    Przez: ~Teatr PO-.N
Ci trzej rządzą Koninem ? Czarno widzę przyszłość Konina.
Dodano: 13.12.2018 16:02    Przez: ~Oj czarno
Wciąż pamiętamy i tego nie zostawmy podwójne głosowanie radnego Majewskiego.
Dodano: 13.12.2018 18:51    Przez: ~Xyz
@Xyz - dostalem info od przewodniczaceg: "Dziekuje za info. Potwierdzam. Czynnosci prawne beda podjete. Pozdrawiam". I... NIC w tym temacie sie nie dzieje...
Dodano: 13.12.2018 19:16    Przez: ~Pn
P.S. Email pochodzi z 6 gru 2018, 08:58
Dodano: 13.12.2018 19:17    Przez: ~Pn
Korytkowski to taki nasz Petru . Koleś strzela gafę za gafą . Będzie ubaw z nim ha ha ha.
Dodano: 13.12.2018 20:04    Przez: ~biko
Kwiaty pod tablicą..a w koalicji z SLD do 2018 roku, fałsz do potęgi n.tej....kwiaty pod tablicą a na marszach kod u....razem z byłymi SB- kami..... amnezja.. czy może hipokryzja,a może 2w jedynym
Dodano: 13.12.2018 21:05    Przez: ~su_arez@wp.pl
@su_arez@wp.pl - jak nyl ma marszach w obronie akonsrytucji czy sadow to wielki olus dla niego. Pisiorom sie marzylo by rozwaliccsystem prawny i wprowadzić dyktaturke ale dobrze, ze jest UE, ktora powiedziała im STOP.
Dodano: 13.12.2018 21:19    Przez: ~Pn
Na imprezie nie pojawili się prawdziwi Polacy patrioci z opcji Pisowo-radiomaryjnej gdyż byli zajęci modlitwą i kombinowaniem jak tu można by coś jeszcze zachachmęcić z jakąś łapuweczką lub robotą w państwowej spółce dla szwagra. Owi patrioci będą mieli własną imprezę na której będą wyśpiewywać bogoojczyźniane piosnki, modlić się rzewnie o miłość boską, a jednocześnie bluźnić i przeklinać Tuska, Unię i wszystkich tych którzy nie za bardzo kochają Jarosława Małego.
Dodano: 13.12.2018 14:11    Przez: ~jaś
Jasiu ale cię po... Lo idź szybciutko do lekarza
Dodano: 13.12.2018 14:16    Przez: ~Malgosia
noweocześni okupańci stanu wojennego
Dodano: 13.12.2018 14:25    Przez: ~szarańcza
Polecam słownik Języka Polskiego, oraz odciąć się od TVN i Wp to może jeszcze będzie szansa na wyleczenie.
Dodano: 13.12.2018 14:31    Przez: ~doktor
jasiu wezwij lekarza moze jeszcze zdarzysz
Dodano: 13.12.2018 14:33    Przez: ~zd
jaś, dzisiaj jedynym lewackim dyżurnym na LM-ie ? A gzie POzostali, gdzie "Pn" ?
Dodano: 13.12.2018 16:04    Przez: ~Pytam
@Pytam - gdzie Pn? W... dudzie.
Dodano: 13.12.2018 19:19    Przez: ~Pn
Jest lewak o nicku Pn, wyszedł ze swojej nory.
Dodano: 13.12.2018 19:41    Przez: ~Lisy mają nory
Nie ma się czym podniecać. To jest jego praca.
Dodano: 13.12.2018 14:28    Przez: ~qwe
Tak są zdziwienie że wygrali wybory.............
Dodano: 13.12.2018 14:29    Przez: ~konin
koryrytkowski i spółka wykonują polecenia józefa on żądzi z tylmego fotela korytkowski sie boi podjądz decyzje sam zaraz bedzie powyszka śmieci mieszkańcy wybrali to mają dobrą zmiane woda cała rodzina b ędzie się myła w mice bo tak korytkoeski chce
Dodano: 13.12.2018 14:39    Przez: ~mieszkaniec
Aaaa dlaczego śmieci mają podroźec?
Dodano: 13.12.2018 14:42    Przez: ~Hm?
Wywóz śmieci podrożeje, bo PO w Koninie przejęło władzę.
Dodano: 13.12.2018 19:43    Przez: ~Cieszycie się ?
"śmieci podrorzeją bo mieszkańcy Konina nie umieją segregować śmieci"
Dodano: 13.12.2018 21:20    Przez: ~Pn
Może się we trójce do roboty by zabrali a nie sperkow lansu i odwiedzin? Stary durny zwyczaj pozostał i nic się pozytywnego nie dzieje.
Dodano: 13.12.2018 14:35    Przez: ~Słabo panowie
śmieci podrorzeją bo mieszkańcy Konina nie umieją segregować śmieci
Dodano: 13.12.2018 14:57    Przez: ~bolko
a nie przywrócicie ulic by czcic komunistow i komune?
Dodano: 13.12.2018 14:40    Przez: ~asd
Spokojnie,na to też przyjdzie czas.
Dodano: 13.12.2018 15:00    Przez: ~POKO-Orinoko.
Rondo Tadeusza Mazowieckiego już jest.
Dodano: 13.12.2018 16:08    Przez: ~Kleczewska
Silidarność zaczęła rozsprzedawanie (czytaj prywatyzację) naszych zakładów, fabryk a teraz składa się kfiatki pod jakimś tam ich pomnikiem. Do p***rla z nimi! A Wałęsę na jako pierwszego dla przykładu.
Dodano: 13.12.2018 14:44    Przez: ~Knur
Jeśli uważasz, że to są wasze firmy i ktoś chce je cichcem sprzedać to zgłoś temat do pana prokuratora Zbyszka, a on temat załatwi, a najlepiej to kup tą firmę będziesz ja miał na własność.
Dodano: 13.12.2018 15:01    Przez: ~on
,,naszych" czyli państwowych, czytaj ze zrozumieniem! A Państwowe to również NASZE, moje, Twoje itd. Zbyszek? Zbyszek za parę lat również pojawi się w prokuratórze, ale raczej jako oskarżony :) do tej pory najlepiej sprawdzały się zakłady państwowe, więc po co miałbym takową firmę zakupić? Zacznij czytać ze zrozumieniem proste teksty i nie pień się od razu.
Dodano: 14.12.2018 09:40    Przez: ~Knur
Prezydent to funkcja reprezentacyjna.
Dodano: 13.12.2018 15:24    Przez: ~lepiej
Przydałaby się prezencja !
Dodano: 13.12.2018 16:01    Przez: ~chłoPOki
Mają spodnie typu rurki i buty wyglancowane ?
Dodano: 13.12.2018 16:11    Przez: ~Czyż nie ?
Czarny to widzę !!!! A gdzie się POdziewa "AKTOR" ?
Dodano: 13.12.2018 22:15    Przez: ~SCENA
Czystość i jawność w naszym mieście po audycie w um i spółkach miejskich. Logika za tym przemawia. Chyba że koniniacy mają to gdzieś. Jeśli tak to będziemy babrać się w g. . .
Dodano: 13.12.2018 15:44    Przez: ~Aśssss
Lewica płacze na pogrzebie ludzi prawych, czy to nie jest śmieszne, czy to nie jest komedia ?
Dodano: 13.12.2018 16:22    Przez: ~Widz
Komedia to jest, ze pisior i komunista zarazem prok Piotrowicz jest twarza zmian w sądach.
Dodano: 13.12.2018 21:22    Przez: ~Pn
czaskowski w Warszawie niezle oszukal swoich wyborcow.Klamczuch