Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19158) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego

Dodano: 13.12.2018 13:53
Źródło: LM.pl

Władze miasta uczciły ofiary stanu wojennego. Prezydent Konina wspólnie ze swoimi zastępcami pojawił się przed głazem „Solidarności”.

Przed południem prezydent Piotr Korytkowski razem z Witoldem Nowakiem i Pawłem Adamowem pojawił się przy kamieniu-pomniku „Solidarności”.

- Tak, to już 37 lat… Niektórych z nas nie było jeszcze wtedy na świecie… Dlatego te symboliczne kwiaty są hołdem dla wszystkich ludzi Solidarności, a szczególnie tych kilku tysięcy, w tym wielu z naszego miasta, którzy 13 grudnia 1981 roku zostali internowani. To także hołd dla ludzi, dzięki którym dziś możemy żyć normalnie – powiedział Piotr Korytkowski.

Z Konina i ówczesnego województwa konińskiego w czasie stanu wojennego internowanych zostało kilkaset osób.

fot. UM Konin

  • Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego
  • Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego
  • Prezydent i zastępcy złożyli kwiaty w rocznicę stanu wojennego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a gdzie jest wielki przewodniczący Solidarności z Energobloku,towarzysz sekretarz POP PZPR Ryszard Białkowski,obecnie towarzysz w PiS,sługus kościelny liżący buty byłemu prezydentowi za posadkę w PWiK. Czy on jeszcze wie kim jest ?
Dodano: 13.12.2018 14:57    Przez: ~zx
Niech te kwiaty zaniosą tam za fugo i złożą pod tą śmierdzącą gorzelnią czy czymś tam !!!!
Dodano: 13.12.2018 14:30    Przez: ~Wszędzie śmierdzi
Silidarność zaczęła rozsprzedawanie (czytaj prywatyzację) naszych zakładów, fabryk a teraz składa się kfiatki pod jakimś tam ich pomnikiem. Do p***rla z nimi! A Wałęsę na jako pierwszego dla przykładu.
Dodano: 13.12.2018 14:44    Przez: ~Knur
Czystość i jawność w naszym mieście po audycie w um i spółkach miejskich. Logika za tym przemawia. Chyba że koniniacy mają to gdzieś. Jeśli tak to będziemy babrać się w g. . .
Dodano: 13.12.2018 15:44    Przez: ~Aśssss
Aktorzy i to mierni, udają że grają, a grają swoje role.
Dodano: 13.12.2018 16:00    Przez: ~Teatr PO-.N

KOMENTARZE

ZAJMIJCIE SIE TA SPALARNIA na malincu !!!!!!!!!
Dodano: 13.12.2018 21:16    Przez: ~Normalny obywatel
COP24 w Katowicach nadal trwa. W czwartek przyznano nagrodę "Skamieliny Roku". Polska znalazła się wśród laureatów. Niestety, nie tych chlubnych. Wygraliśmy nagrodę dla "najgorszego kraju".
Dodano: 13.12.2018 21:28    Przez: ~Pn
no z Tobą PN to czego się można było spodziewać eh
Dodano: 13.12.2018 22:34    Przez: ~oj
Propaganda tvpis i tak pokaze, ze porazka Polski to wielkie zwyciestwo.... Jak z tym 27-1... 😂😂😂
Dodano: 13.12.2018 22:40    Przez: ~Pn
Czytać komentarze cebuli z Konina,lepsze niż kabaret,wiocha !
Dodano: 13.12.2018 22:30    Przez: ~Maciej
Czerwone miasto !
Dodano: 13.12.2018 22:43    Przez: ~Pan
Wolalbys czarne?
Dodano: 13.12.2018 23:15    Przez: ~Pn
Pn do psychiatry bo ma mozg zlasowany przez TVN i wybiorcza
Dodano: 14.12.2018 10:50    Przez: ~olo
Solorz, Sferia i łaska państwa. Jak interesy biznesmena splotły się z władzą. Najpierw Plus Bank Zygmunta Solorza zatrudnia zagadkowego bohatera afery KNF. Potem spółka Solorza, Sferia, występuje do państwa o rozłożenie na raty 1,7 mld zł. Na koniec miliarder spotyka się z premierem Morawieckim w Świątyni Opatrzności. .........
Dodano: 14.12.2018 10:23    Przez: ~Pn
"To jest jakiś cyrk! Pokażcie mi państwo w którym premier spotyka się w kościele z przedsiębiorcami ?"
Dodano: 14.12.2018 10:26    Przez: ~Pn
Cyrk Pn bedziesz mial za rok jak PiS wygra znow wybory to sie ze....w gacie
Dodano: 14.12.2018 10:51    Przez: ~xd
@xd - a ty bedziesz robil to samo w swoje gacie jak Pycha i Szmal polegną. Juz w miastach dostali po gaciach 107-4.
Dodano: 14.12.2018 13:20    Przez: ~Pn
Sama nazwa mówi PiS Przrkręty i Stołki
Dodano: 14.12.2018 10:52    Przez: ~Miś
Komentarze w tvn 24 dotyczące Trzaskowskiego i bonifikat w Warszawie.Czaskowski klamczuch oszukal wyborcow
Dodano: 14.12.2018 12:32    Przez: ~grzegorz dyndala
A gdzie jest Lorek ? Bardzo lubi towarzystwo ....
Dodano: 14.12.2018 11:41    Przez: ~misiek
A tymczasem... "Kancelaria Senatu zamówiła portret z podobizną marszałka Senatu, Stanisława Karczewskiego. Dzieło miało kosztować 7700zł. Obecnie obraz znajduje się w magazynie Archiwum Senatu i będzie tam przechowywany aż do końca obecnej kadencji." Ot, DOJNA zmiana.
Dodano: 14.12.2018 13:19    Przez: ~Pn
STAN WOJENNY ZOSTAŁ WPROWADZONY PRZEZ STRACH I BRAK WIARY W LUDZKĄ DOBROĆ . ...