Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18060) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Zwłoki na przystanku autobusowym. Nieznana przyczyna śmierci

Dodano: 13.12.2018 13:56
Źródło: LM.pl

Ciało 26-letniego mieszkańca gm. Starego Miasta znaleziono na przystanku w Żdżarach.

W miniony wtorek młodego mężczyznę zauważyli pasażerowie autobusu, który zatrzymał się na przystanku. Niestety na pomoc było już za późno. Przyczyny śmierci 26-latka nie są znane. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, na miejscu zdarzenia nie zabezpieczono śladów wskazujących na udział osób trzecich.

Zwłoki zostały zabezpieczone do prokuratorskiej sekcji.

  • Zwłoki na przystanku autobusowym. Nieznana przyczyna śmierci

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

???? "...na miejscu zdarzenia nie zabezpieczono śladów wskazujących na udział osób trzecich." Chyba nie znaleziono, bo jak nie zabezpieczono śladów , to trochę nieprofesjonalne.
Dodano: 13.12.2018 14:28    Przez: ~rudy 101
Pewnie zamarzł bo ten wasz dziadek wróżbita od pogody go okłamał że będzie ciepło
Dodano: 13.12.2018 15:21    Przez: ~P..K..N..
Dawno, dawno temu jak nie było propagandy ( Taa) i można było dodawać komentarze do pogody którą tak pięknie zapowiadał koninski Gargamel.... Pamiętam jak w tamym roku były latem straszne wichury, a pan pogodynek w Konina mówił że będzie piękna pogoda w tym dniu, to po tych zdarzeniach nagle zablokowali dodawanie komentarzy. Niech żyje demokracja i wolność słowa na L.M.
Dodano: 13.12.2018 17:40    Przez: ~Kazimierz Gierek
Fakt jest taki że nie żyje młody chłopak ..który miał wszystko przed sobą ....I nie piszcie bzdur bo nie wiadomo co tak się naprawdę stało ...Ja współczuję rodzinnie która teraz cierpi po jego stracie :-(
Dodano: 13.12.2018 20:58    Przez: ~Kole
Lm... To jest już taki poziom...
Dodano: 13.12.2018 15:05    Przez: ~Niski lot...

KOMENTARZE

W imieniu rodziny ludzie nie piszcie bzdur. Dajcie chłopakowi spoczywa w spokoju.
Dodano: 14.12.2018 09:03    Przez: ~X
Każdy wie jak było nagle młody człowiek umiera przyczyna musi być.Za dużo dopalaczy i organizm nie wytrzymał.
Dodano: 14.12.2018 09:35    Przez: ~Znam temat
A skąd wiesz że dopalacze? Może chorował na coś,a śmierć przychodzi niespodziewanie inaczej człowiek by się już dawno położył gdyby wiedział co go czeka.T o że młodzi ludzie umierają to nie oznacza że każdy coś bierze bo przyczyny mogą być różne,w ogóle to jest bardzo przykre dla najbliższej rodziny,taki ból na same święta.
Dodano: 14.12.2018 11:54    Przez: ~Ha
Kto zna i wie o co chodzi to zrozumie ze dopalacze .Rodzina tego nie ukryje ..