Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19572) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Konin. Rok policyjnego programu "Razem dla bezpieczeństwa"

Dodano: 14.12.2018 13:37
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci wspólnie z samorządowcami podsumowali rok programu „Razem dla bezpieczeństwa”.

W Konińskim Domu Kultury odbyła się konferencja podsumowująca program, którego celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w mieście i powiecie. Podczas spotkania wyróżniono mundurowych, którzy najbardziej zaangażowali się w wydarzenia związane z programem. Byli to: asp. szt. Błażej Borowiec i mł. asp. Marcin Nowak z Komisariatu Policji w Golinie, mł. asp. Sławomir Majkowski z Komisariatu Policji w Rychwale, a także dzielnicowi z Konina: mł. asp. Krzysztof Samsonowski i mł. asp. Robert Sztrymer.

Podziękowania wręczono też przedstawicielom stowarzyszeń i mediów. A burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu konińskiego złożyli podpisy na płótnie, akcentując przystąpienie do kontynuacji programu „Razem dla bezpieczeństwa”.

- Konińscy policjanci nie zwalniają tempa, kolejny rok, kolejne wyzwania przed nami, a mieszkańcy mogą znowu spodziewać się wielu spotkań ze stróżami prawa, wielu cenny porad, ostrzeżeń i tym podobnych przedsięwzięć – podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie.

Przed zebranymi fragment musztry, pod dowództwem dzielnicowego Roberta Sztrymera zaprezentowały dzieci z Przedszkola nr 2 w Koninie.

fot. KMP Konin

  • Konin. Rok policyjnego programu "Razem dla bezpieczeństwa"
  • Konin. Rok policyjnego programu "Razem dla bezpieczeństwa"
  • Konin. Rok policyjnego programu "Razem dla bezpieczeństwa"
  • Konin. Rok policyjnego programu "Razem dla bezpieczeństwa"
  • Konin. Rok policyjnego programu "Razem dla bezpieczeństwa"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W Rychwale to muszą czuć się bezpiecznie skoro wybrali sobie na burMISTRZA byłego S-BEKA !!!!
Dodano: 14.12.2018 16:24    Przez: ~BURCZY-mucha

KOMENTARZE

W Rychwale to muszą czuć się bezpiecznie skoro wybrali sobie na burMISTRZA byłego S-BEKA !!!!
Dodano: 14.12.2018 16:24    Przez: ~BURCZY-mucha
To jak jak my wszyscy w kraju. Komunista i prokurator stanu wojennego, ktory wsadzal opozycjonistów, obecnie jest twarzą nowego (tak mu się wydaje) porzadku prawnego. A dresiarz i kibol jest zastępcą prokuratora... Ot, DOJNA zmiana w pełnej krasie. 😂😂😂
Dodano: 14.12.2018 17:10    Przez: ~Pn
A co on własnymi rękoma obezwładnia bandytów ? Może ćwiczył karate w piwnicy z bratem ?
Dodano: 14.12.2018 17:10    Przez: ~Brus Lee karate mistrz
Pn ogoliłeś łeb na łyso, a tabletki bierzesz regularnie ?
Dodano: 14.12.2018 17:13    Przez: ~Ciekawy
Pn zamilcz lewaku i kretynie
Dodano: 14.12.2018 19:13    Przez: ~ewa
Policjanty dostały podwysżkę, to teraz będa walić pissuqarów, a ja się cieszę i będe hcodził na KoD
Dodano: 14.12.2018 19:21    Przez: ~Pn
Tylko nie zapominaj zakładać na siebie koszulki z napisem KONSTYTUCJA.
Dodano: 14.12.2018 20:06    Przez: ~Lechu Wałęsiaty
Pn jutro na jarmarku będą sprzedawane bombki PN czerwony troll
Dodano: 14.12.2018 20:28    Przez: ~elka
Pn tylko ciepłe gacie załóż ,bigosu pojedz to wieczorem żółci więcej będziesz wylewał lewaku
Dodano: 14.12.2018 21:20    Przez: ~Pn to kretyn
Pn już po setce byki zaczyna robić.
Dodano: 14.12.2018 21:21    Przez: ~xd
Czy Pn pije tanie nalewki ?
Dodano: 15.12.2018 12:40    Przez: ~Pytam
W przyszłym roku zgodnie z decyzją rządu najniższe wynagrodzenie będzie wynosiło 2250 zł brutto. Podwyżka spowoduje, że kolejna grupa rodziców samotnie wychowujących dziecko straci prawo do świadczenia wychowawczego 500 plus.W internecie furorę robi post ze zdjęciem premiera i napisem: "Mateusz Morawiecki zapowiada przyszłoroczny wzrost najniższej krajowej nie tak jak chcą pracodawcy do 2200, ale do 2220. Niby szczegół, ale jakże istotny. Przy 2220 zł już żaden rodzic samotnie wychowujący dziecko nie dostanie 500 , przekraczając dochód o niemal 7 zł."
Dodano: 14.12.2018 19:59    Przez: ~Pn
Pn, a ty w szalecie miejskim jako kierownik tego przybytku ile zarabiasz ?
Dodano: 14.12.2018 20:03    Przez: ~Pytam
Nikt nie straci prawa do świadczenia 500 plus w nowym okresie świadczeniowym z powodu wzrostu płacy minimalnej w 2019 roku - zapewnia Elżbieta Rafalska. Podwyżka płacy minimalnej nie skutkuje weryfikacją przyznanego już świadczenia wychowawczego. Zmiana nie wpływa na wydane dziś decyzje 500 plus ani na prawo do świadczenia w kolejnych okresach świadczeniowych 2018-2019 oraz 2019-2020 - zapewnia resort.
Dodano: 14.12.2018 21:17    Przez: ~Pn to kretyn
JADĄC AUTEM ROZUMIEM : ,,NIKT NIE DBA O SZYBKIE SPRZATANIE POROZBIJANYCH BUTELEK NA ,,CIAGACH : PIESZO -WÓZKOWO -R''. NIKOGO NIIE OBCHODZI : ŻE ,,DUŻYM ''UŁATWIENIEM BYŁO BY UMOŻLIWIENIE NABYCIA ROWETRU ELEKTRYCZNEGO O MOCY : 1500 WAT I NP: PRZEZ PIĘĆ LAT , PAŃSTWO UMOŻLIWIAŁO ,,BY' UBEZPIECZENIE I BADANIE TECHNICZNE WLICZANE PODCZAS KUPNA {,,CHEŁM NIE ROEROWY SPRZEDAWANY Z ROWEREM OBOWIĄZKOWY'' ] . ...
Dodano: 14.12.2018 23:45    Przez: ~L
Gdybym ja był Policjantem już bym z wami zrobił porządek.
Dodano: 15.12.2018 12:42    Przez: ~Pn
Lech Wałęsa kazał pałować i ja bym pałował.
Dodano: 15.12.2018 12:44    Przez: ~Pn
tom-bud to pomyłka