Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Szczecinie

Materiał promocyjny

Dodano: 17.12.2018 12:11

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Szczecinie to bogaty i ciekawy rynek najróżniejszych budynków o odmiennym przeznaczeniu i zakresie cenowym. W mieście dominuje popyt na powierzchnie magazynowe, co doskonale widać na przykładzie kolejnych firm wykupujących miejsca pod dalszą działalność logistyczną, jak np. Amazon. Dowiedz się więcej!

Jakie nieruchomości komercyjne znaleźć można na terenie Szczecina?

Więcej o nieruchomościach w Szczecinie dowiedzieć się można ze strony internetowej szczecińskiego oddziału WGN.

Jak wynika z raportu Market Insights - Rynek nieruchomości magazynowych 2017 opracowanego przez międzynarodową firmę doradczą Colliers International oraz agencję doradztwa personalnego Advisory Group TEST Human Resources, Szczecin to ośrodek zauważalnie zyskujący na znaczeniu jako lokalizacja przeznaczona pod działalność logistyczną. W 2016 zasoby powierzchni magazynowej w mieście zwiększyły się o 43,4 tysiące metrów kwadratowych a obecnie w budowie znajduje się aż 313 m kw. przestrzeni magazynowych, co plasuje Szczecin na drugim miejscu wśród najprężniej rozwijających się polskich rynków nieruchomości magazynowych.

Poziom popytu na nieruchomości przeznaczone pod magazyny w 2016 roku był ponad trzy razy większy od zapotrzebowania zaobserwowanego w roku poprzednim.

- Rynek szczeciński jest dzisiaj rynkiem bardzo modnym, jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne - potwierdza Henryk Wiewiórski, agent szczecińskiego Biura Nieruchomości WGN i zdobywca tytułu Brokera Roku 2016. - O intensywnym wzroście inwestycji świadczy między innymi fakt, że do Szczecina przywędrowały wielkie firmy, jak Zalando czy Amazon.

Przykładem jednej z atrakcyjniejszych inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych w Szczecinie jest także realizacja spółki Echo Investment odpowiedzialnej za rozbudowę obiektu komercyjnego przeznaczonego na odzieżowe centrum handlowe, czyli Outlet Park Szczecin. Galeria usytuowana jest na szczecińskim Prawobrzeżu i niedawno zyskała komplet najemców. Budynkiem zainteresowały się następujące firmy: Guess, Tru Trussardi, Solar, By o La La, Pierre Cardin a także dwa duże sklepy - Onyx Fashion Gallery oraz PDM Outlet. Ideą Outlet Parku jest sprzedaż firmowych ciuchów w cenach znacznie niższych (nawet do 70 %) od kosztów w tradycyjnych sklepach. Ponadto do budynku należeć będzie także kino Helios, powierzchnia mieszcząca sklep dziecięcy Smyk Mega Store oraz supermarket Piotr i Paweł. Głównym inwestorem jest tutaj holenderska spółka Echo Polska Properties, która zajmuje się inwestowaniem w sektor nieruchomości handlowych, biurowych i magazynowych w całej Polsce. Ich bogatą ofertę znajdziemy w serwisie Komercja24.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nieruchomości,   biznes

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W Koninie opłaca się otworzyć tylko jeden biznes - ZAKŁAD POGRZEBOWY.
Dodano: 18.12.2018 10:41    Przez: ~fakty

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.