Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19053) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (17)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Thriller autorki z Konina pod choinkę: „Będziesz na to patrzył”

Dodano: 17.12.2018 12:53

Wszystko zaczyna się od śmierci kota, która – jak się okazuje – wcale nie była wypadkiem, tylko sadystycznym ostrzeżeniem od... Właśnie, od kogo?

Młody kardiolog mieszka razem z żona tłumaczką i piętnastoletnią córką w wygodnym domu pod miastem. Idyllę przerywa anonimowy list z jednym zdaniem: „będziesz na to patrzył”! Nazajutrz ginie kot, a wieczorem rodzina znajduje za domem dogorywające zwierzę, które ktoś najpierw żywcem obdarł ze skóry, po czym zaszył go w futrze, umieszczając pod nim kolejną wiadomość: „patrzyłeś na to?”. Lekarz zastanawia się, czy ma to jakiś związek z niedawnym samobójstwem jego kochanki, i czy sprawca zagraża jego rodzinie.

Oto początek powieści, której autorką jest urodzona w Koninie Magda Rem. To nie jest jej prawdziwe nazwisko, kobieta nie chce też zdradzać szczegółów swojego konińskiego życia. Z notki na okładce dowiadujemy się tylko, że z Konina wyjechała jako nastolatka w 1999 r. Poprzez wydawnictwo poinformowała jedynie naszą redakcję, że w powieści wykorzystała niektóre elementy konińskiego pejzażu.

Kto chce je odnaleźć, musi sięgnąć po powieść „Będziesz na to patrzył”, która ukazała się nakładem wydawnictwa „Prószyński i s-ka”. Nasza redakcja otrzymała jeden egzemplarz książki, która trafi do rąk zwycięzcy poniższego konkursu.

  • Thriller autorki z Konina na prezent: „Będziesz na to patrzył”

KONKURS

Podaj tytuł innej (niż "Będziesz na to patrzył") powieści Magdy Rem

Osoba, która jako pierwsza poda tytuł poprzedniej powieści Magdy Rem, otrzyma od nas egzemplarz jej najnowszej książki "Będziesz na to patrzył".

Konkurs skończył się dnia 18.12.2018 o godzinie 10:30.

Lista laureatów:
Izabela Wieczorek

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Magda Rem,   autorka z Konina

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Przeczytam👍
Dodano: 18.12.2018 08:34    Przez: ~wers
Aby czytac ja trzeba miec naprawde silna psychike. Akcja ksiazki nie dzieje sie gdzies tam ale w miejscach znanych tuz obok. Poprzednia ksiazka mnie jakos nie zachwicila.
Dodano: 18.12.2018 11:19    Przez: ~jas
Ciekawe, kto to jest
Dodano: 18.12.2018 10:32    Przez: ~Ja
polecam,juz czytalam
Dodano: 18.12.2018 11:07    Przez: ~koninianka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.