Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20396) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Mieszkańcy Konina po raz kolejny zasiądą do wigilijnego stołu

Dodano: 18.12.2018 11:03
Źródło: LM.pl

W najbliższy piątek na konińskim pl. Wolności mieszkańcy zasiądą do wigilijnego stołu.

Życzenia od władz miasta, opłatek i tradycyjne, postne potrawy. Tego wszystkiego nie zabraknie podczas siódmego już przedświątecznego spotkania na rynku w Koninie.

Wigilia na pl. Wolności w piątek, 21 grudnia o godz. 14:00.

  • Mieszkańcy Konina po raz kolejny zasiądą do wigilijnego stołu
  • Mieszkańcy Konina po raz kolejny zasiądą do wigilijnego stołu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego spotkanie Wigilijne odbywa się w tym mieście parę dni przed 24 grudnia?? Ludzie samotni, opuszczeni i tak sami spędzą ten wieczór w domu, często przy pustym stole..... Panowie Prezydenci, a może by tak zjeść kolację w swoich domach trochę później a przedtem spotkać się wykluczonymi i samotnymi na miejskiej kolacji wigilijnej? Czas to zmienić, wasza praca to służba przecież. Prawda??
Dodano: 18.12.2018 11:34    Przez: ~pola
Święte słowa !!!
Dodano: 18.12.2018 11:47    Przez: ~Hhh
Moja kobieta jest pielegniarką. Ma w wigilie dyżur od 18 do 6 rano. Cała rodzina staje na rzesach żeby wszystko tak przygotować, żeby mogła zjesc kolacje z najblizszymi tego dnia. A bliscy mieszkaja 50km od konina. Kolacja o 15 nas czeka... Widac jak komus zależy to się poświeci dla innych. Mnie tez nie problem zjesc kolacje o 15 16 czy 22. Ważne ze z najblizszymi. Wigilia miejska powinna sie odbywac 24 grudnia! i powinni tam uczestniczyc notable z miasta... a tak robi sie wigilie kilka dni wczesniej bo urzedasy 24 maja przeciez wolne.... A moja kobieta musi zap..ać/ To samo Policjanci, Strażacy, kierowcy MZK. A urzedasy siedza w domach i miejska wigilia 3 dni wczesniej sie odbywa. Bo w sobote czy niedziele nikt do pracy nie przyjdzie...dobre dobre.
Dodano: 18.12.2018 11:47    Przez: ~bizumint

KOMENTARZE

Dlaczego spotkanie Wigilijne odbywa się w tym mieście parę dni przed 24 grudnia?? Ludzie samotni, opuszczeni i tak sami spędzą ten wieczór w domu, często przy pustym stole..... Panowie Prezydenci, a może by tak zjeść kolację w swoich domach trochę później a przedtem spotkać się wykluczonymi i samotnymi na miejskiej kolacji wigilijnej? Czas to zmienić, wasza praca to służba przecież. Prawda??
Dodano: 18.12.2018 11:34    Przez: ~pola
Święte słowa !!!
Dodano: 18.12.2018 11:47    Przez: ~Hhh
Chrystus Pan pod postacią Jaśnie Wielmożnego Pana Prałata nie pozwala.
Dodano: 18.12.2018 11:56    Przez: ~ hektar
Moja kobieta jest pielegniarką. Ma w wigilie dyżur od 18 do 6 rano. Cała rodzina staje na rzesach żeby wszystko tak przygotować, żeby mogła zjesc kolacje z najblizszymi tego dnia. A bliscy mieszkaja 50km od konina. Kolacja o 15 nas czeka... Widac jak komus zależy to się poświeci dla innych. Mnie tez nie problem zjesc kolacje o 15 16 czy 22. Ważne ze z najblizszymi. Wigilia miejska powinna sie odbywac 24 grudnia! i powinni tam uczestniczyc notable z miasta... a tak robi sie wigilie kilka dni wczesniej bo urzedasy 24 maja przeciez wolne.... A moja kobieta musi zap..ać/ To samo Policjanci, Strażacy, kierowcy MZK. A urzedasy siedza w domach i miejska wigilia 3 dni wczesniej sie odbywa. Bo w sobote czy niedziele nikt do pracy nie przyjdzie...dobre dobre.
Dodano: 18.12.2018 11:47    Przez: ~bizumint
Mogła sobie inny zawód wybrać bo idąc na pielęgniarkę trzeba się z tym liczyć.
Dodano: 18.12.2018 13:42    Przez: ~xyz
Nie chodzi o to, żeby cały UM pracował. Prezydent jednak i kilkunastu proboszczów mogliby się przełamać opłatkiem z mieszkańcami. Zajęło by to pół godziny między 15.00 a 20.00.
Dodano: 18.12.2018 16:28    Przez: ~pleban
Ja akurat żałuje ze w święta mam wolne i muszę siedzieć z rodzina przy świątecznym stole i łamać się oplatkiem robiąc minę do tej gry. Na codzien pełni nienawiści pogardy a w wigilię święci. Czysta hipokryzja. Tak usłyszeć ze wigilia czas pojednania ciekawe tylko na jak długo. Najglupsze święta jakie mogą być, szkoda ze tylku niewielu potrafi się do tego przyznać.
Dodano: 20.12.2018 19:39    Przez: ~ja
Nie róbcie z wigilii jakiegoś tam "bożego narodzenia" problemu, bo przecież to nie Bóg się narodził tylko człowiek o imieniu Jeshua i nie narodził się 25-tego grudnia, ta data jest fikcyjna wymyślona przez Kościół Katolicki.
Dodano: 18.12.2018 12:16    Przez: ~Chrzescijanin
Cho bydlaku na solo!
Dodano: 18.12.2018 17:30    Przez: ~Tarczyński z PiS
Nie ważne w którym dokładnie dniu się narodził, ważne , że się narodził.
Dodano: 18.12.2018 18:23    Przez: ~filozofek
Menelom to nie wigilię finansować ale gumy wy****ć i do roboty.
Dodano: 18.12.2018 18:37    Przez: ~Pracujący
Ty -Pracujący żebyś na starość też nie był menelem. Nie życz nikomu tego co Tobie nie miłe, bo może do Ciebie wrócić ze zdwojoną siłą. Gdybyś miał coś z człowieczeństwa to byś uszanował każdego.
Dodano: 18.12.2018 21:55    Przez: ~życzliwy
Czy Pn będzie miał honorowe miejsce przy wigilijnym stole na Placu Wolności ?
Dodano: 18.12.2018 19:55    Przez: ~Noclegownia
Tegoroczna Wigilia jest w poniedziałek od godziny około 17.00 a nie w piątek.
Dodano: 18.12.2018 21:02    Przez: ~prawda
Imiennie kto to jest Pn może ktoś wytłumaczy ?
Dodano: 18.12.2018 21:09    Przez: ~pytajnik
kraj nie jest już w ruinie, mamy silną armię, praca czeka na chętnych a ludziom zyje się dostatnio! W Kuninie można kupić też stare żarówki = ktoś kłamał? Znowu?
Dodano: 19.12.2018 18:18    Przez: ~Klamczuszek w okularkach