Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19591) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Na konińskiej starówce wkrótce powstaną podwórka z marzeń

Dodano: 23.12.2018 11:05

Najpierw wspólnie projektowali, wykonają i będą dbać. Chodzi o dwa podwórka na konińskiej starówce, które w ramach rewitalizacji zmienią otoczenie na lepsze.

Na konińskiej starówce wkrótce powstaną podwórka z marzeń
następny >>
Slajd 1/10
możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zobaczymy co zrobią ze spółkami miejskimi. Ze szczególną uwagą na patologie w MZGOK.
Dodano: 23.12.2018 15:58    Przez: ~Assssss
No i fajnie. Rzygam juz tymi hejtami. To be i to be. Przynajmnuej dzieci nie będa sie szwendały bez celu po galeriach. Niech bedzie miejsce dla dziadkow, wnuków, rodziców.
Dodano: 23.12.2018 14:30    Przez: ~Go
Ten Adamów w okularach jest dobry, wiadomo Nowoczesna ?
Dodano: 23.12.2018 12:03    Przez: ~Skąd on jest ?
Bo Golina zawsze słynęła z gospodarności, nawet basen pływacki miała pierwsza od Konina, gdy wtedy gospodarzem był Pan Nowakowski (o ile dobrze pamiętam nazwisko) z Przyjmy. Niestety, potem przysłali gospodarza Sobieraja z Konina, który to ten basen zasypał.
Dodano: 23.12.2018 13:57    Przez: ~Janek
Pn nie cytuj wybiorczej ,żałosny popaprańcu
Dodano: 24.12.2018 10:30    Przez: ~iza

KOMENTARZE

Co na to Pn, czy podoba mu się pomysł "podwórek marzeń" ? Czy może wszystkiemu winien jest zły PiS ?
Dodano: 23.12.2018 15:59    Przez: ~Św. Mikołaj
PiS to najgorsze co moglo spotkać moj kraj. Juz ojciec Kaczumynskich ostrzegal przed nimi...
Dodano: 24.12.2018 07:10    Przez: ~Pn
Panie prezydencie mamy piekny koninski rynek ale niestety pusty. Zróbcie coś w 2019 by ożywić tą naszą konińską starówkę. Na placu wolności stoją dwie albo trzy praktycznie puste kamienice które starszą czemu by ich tak nie wykorzystać np. zrewitalizować i zrobić jakieś puby kawiarnie postawić ogródki piwne itd takie rzeczy przyciągają ludzi a zwłaszcza młodzież. pozdrawiam i bez hejtu :)
Dodano: 23.12.2018 16:17    Przez: ~starówka
Młodych prawie nie ma,to malutki ryneczek,jak na wsi
Dodano: 23.12.2018 17:06    Przez: ~Wiochmen
na wsi raczej nie ma ryneczków wiochmenie
Dodano: 23.12.2018 18:20    Przez: ~obywatel miasta
Są i to piękne,zadbane mam na myśli miasteczka 30 tys,czyli taka wieś,ryneczki są wieksze,czyste,ogródki,zawsze imprezy.W takiej Wrzesni,czy 20 tys Srodzie Wlkp,nawet wiele miasteczek,wsi ponizej 10 tys ma ryneczki lepsze,zadbane od Konina,ryneczek koninski jest mały i brzydki,pusty,z dala od tzw Nowego Konina,blokowisk PRL,ale zawsze mozna próbować, pudrowac,ale to jest ryneczek,co zrobisz
Dodano: 23.12.2018 19:37    Przez: ~Wiochmen
to sie zdecyduj miasteczko czy wies chciales zblysnac napisales o Koninie wies (chciales dopiec Koninowi ale ci nie wyszło) a piszesz o miastach .typu wrzesnia wiochmenie
Dodano: 23.12.2018 20:24    Przez: ~obywatel miasta
KIEDY SPRZATANIE ??
Dodano: 23.12.2018 18:03    Przez: ~straszak
Do obywatela miasta : sam jesteś ze wsi, bo Konin to taka duża wieś bez pomysłu na siebie. Od lat klepiecie tą samą biedę i wszystko kręci si wokół upadłej na pysk huty i resztek KWB. Zero logicznego myślenia. Ktoś kto ma na stole 200 tyś na mieszkanie popełnia błąd życia kupując mieszkanie w tym łajnie.
Dodano: 23.12.2018 19:44    Przez: ~suchy las
jakoś ludzie kupują tu mieszkania żyją i nie narzekają tak jak ty miastowy z suchego lasu gdzie to jest
Dodano: 23.12.2018 20:27    Przez: ~obywatel miasta
12.000 wyjechało, Konin to duża wiocha !
Dodano: 23.12.2018 20:48    Przez: ~Miastowy
W Koninie mieszkania,zwłaszcza w wiezowcach jedne z tańszych,bo więcej zdecydowanie wyjeżdża z tego miasta,w Gnieźnie wyżej cenę trzyma
Dodano: 23.12.2018 20:55    Przez: ~Ty
z ukrainy wyjechalo ok 1miliona osob co chciales tym powiedziec miastowy ze ukraina to wiocha
Dodano: 23.12.2018 20:55    Przez: ~konin
Konin najbardziej wyludnia się z 85.000,obecnie 72.000,wszyscy uciekają
Dodano: 23.12.2018 21:04    Przez: ~Ty
Jak wam sie nie oidoba Konin to won. A nie ciagle narzekanie, biadolenie....
Dodano: 24.12.2018 07:12    Przez: ~Pn
Ja też kupiłem nowe mieszkanie przy byłym dworcu PKS. Wybrałem akurat to miejsce, bo to jest najlepsze miejsce w Koninie, wszędzie blisko (oprócz dworca PKP) i tu mi się dobrze mieszka. Jeszcze tylko żeby było więcej lepiej płatnej pracy w Koninie i byli lepsi gospodarze (nie z PO), to byłoby super.
Dodano: 23.12.2018 20:55    Przez: ~K. L.
a tak z ciekawości - nie szkoda Ci życia w takim beznadziejnym mieście bez widoku na lepsze?
Dodano: 23.12.2018 21:31    Przez: ~vvv
Mnie nie, bo ja tu urodzony i przywiązany, ale dzieciaki pewnie uciekną jak nic nie będzie się tu zmieniało.
Dodano: 23.12.2018 22:36    Przez: ~K. L.
KL podziekuj, ze nie wygral katecheta, bo poza staeianiem krzyzy, popiersi wodza narodu czy poknijow i tablice c smolenkktch niczego byś ti nie uświadczył.
Dodano: 24.12.2018 07:14    Przez: ~Pn
Nie ma większej wsi od Konina,szkoda dyskusji,bez odbioru
Dodano: 23.12.2018 20:58    Przez: ~Wiochmen
napisal wsiok z okolicznych miasteczek :)
Dodano: 23.12.2018 21:06    Przez: ~konin
To won. Droga szeroka.
Dodano: 24.12.2018 07:14    Przez: ~Pn
Ręce opadają co za społeczeństwo, dlatego tu jest jak jest !
Dodano: 23.12.2018 21:13    Przez: ~Lidia
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ktoś kto ma ciepły stołek będzie wychwalał Konin pod niebiosa.... a ktoś kto dopiero w większym mieście został doceniony zawodowo będzie miał Konin w 4 literach i wcale mnie to nie dziwi. Pracy konkretnej nie ma chyba doskonale o tym wiesz.
Dodano: 23.12.2018 21:30    Przez: ~PAN
Pani Anno Pilarska, dziennikarko, napisz proszę choć kilka zdań o co chodzi.
Dodano: 23.12.2018 22:31    Przez: ~Franek
Konin był planowany na 130 tysięcy mieszkańców w 2020 roku, i tak w tym kierunku szedł. Nawet rury z ogrzewaniem od elektrowni na tylu mieszkańców są przygotowane. Również tereny pod budownictwo mieszkaniowe były na to zarezerwowane (Konin Południe i nie tylko). Ale w roku 1989 przyszła " era " żydo-solidaruchów i wszystkie plany dostały w łeb...
Dodano: 23.12.2018 22:32    Przez: ~15 mln, tyle Polaków w PL
Bzdury piszesz .Do lekarza