Dzisiaj jest sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20580) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
6 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawdzali dostępność konińskich gabinetów ginekol ... (0)Hit w Pucharze Polski. Medyk w ćwierćfinale z Górn ... (1)

Śmiertelny wypadek w Genowefie. Zginął 33-letni mieszkaniec Koła

Dodano: 27.12.2018 12:03
Źródło: LM.pl

Tragedia w Genowefie, gm. Krzymów. W wypadku zginął 33-letni mieszkaniec Koła.

Do zdarzenia doszło około godz. 2:30 ze środy na czwartek, na drodze krajowej nr 92. Kierujący peugeotem 33-latek jadąc w kierunku Koła, zjechał na lewą stronę jezdni, a potem wpadł do rowu i uderzył w betonowy murek wjazdu do posesji. Samochód przewrócił się na dach. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do mężczyzny przy pomocy urządzeń hydraulicznych oraz ewakuacji go z pojazdu. Niestety przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Koninie.

Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku.

fot. KMP Konin, KM PSP Konin

  • Śmiertelny wypadek w Genowefie. Zginął 33-letni mieszkaniec Koła
  • Śmiertelny wypadek w Genowefie. Zginął 33-letni mieszkaniec Koła
  • 1545908896-euc6rx-318-236132.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

po co ten pośpiech ??? po co ta brawura ??? Nie spieszmy się na cmentarz tam wystarczy miejsca dla każdego !
Dodano: 27.12.2018 12:16    Przez: ~Koniniak
Moim zdaniem, patrząc na zniszczenia auta....za wolno jechał. Ale nie wykluczam wtargnięcia zwierzyny, na tym odcinku to norma.
Dodano: 27.12.2018 12:47    Przez: ~Knur
Przez ostatnie kilka dni, a zwłaszcza przed świętami to tyle buraków na drogach, że masakra tak plaga debili jakaś się zrobiła... I nie chodzi mi o tych co jadą sobie szybciej o 10 czy 15 kilometrów niż znaki pokazują, a takich Janusz co jak dzieci we mgle się motają na tej DRODZE...
Dodano: 27.12.2018 13:08    Przez: ~To
Ten wrak wygląda jak zgnieciona puszka po piwie na chodniku, jaką musiał rozwinąć prędkość ten straceniec, chyba bardzo śpieszył się na cmentarz.
Dodano: 27.12.2018 12:22    Przez: ~Uwaga ! Pirat !
Powiedz mi prosty człowieczku gdzie Ty tam widzisz BMW...? To z żalu że sam jeździsz Passatem? Od tak prymitywnych komentarzy aż mi się niedobrze robi.
Dodano: 27.12.2018 12:30    Przez: ~Właściciel BMW

KOMENTARZE

po co ten pośpiech ??? po co ta brawura ??? Nie spieszmy się na cmentarz tam wystarczy miejsca dla każdego !
Dodano: 27.12.2018 12:16    Przez: ~Koniniak
Przez ostatnie kilka dni, a zwłaszcza przed świętami to tyle buraków na drogach, że masakra tak plaga debili jakaś się zrobiła... I nie chodzi mi o tych co jadą sobie szybciej o 10 czy 15 kilometrów niż znaki pokazują, a takich Janusz co jak dzieci we mgle się motają na tej DRODZE...
Dodano: 27.12.2018 13:08    Przez: ~To
Za wolno jechał, jak by przycisnął to by przeleciał nad, jak batman
Dodano: 27.12.2018 17:00    Przez: ~deptajcieWszyscyBedzieLuz
Na komunalnym zaczyna brakować tego miejsca ;p
Dodano: 28.12.2018 07:29    Przez: ~Młody
BMW to stan umysłu.
Dodano: 28.12.2018 11:00    Przez: ~Maluch
Tak się kończy jazda przez młodego człowieka samochodem marki BMW ? A mógł żyć !
Dodano: 27.12.2018 12:18    Przez: ~BMW-ypadek
Powiedz mi prosty człowieczku gdzie Ty tam widzisz BMW...? To z żalu że sam jeździsz Passatem? Od tak prymitywnych komentarzy aż mi się niedobrze robi.
Dodano: 27.12.2018 12:30    Przez: ~Właściciel BMW
Tych w BMW powinna Policja w pierwszej kolejności kontrolować, kierowca za kierownicą BMW to potencjalny przestępca.
Dodano: 27.12.2018 15:41    Przez: ~Kierowca Fiata
BMW i wszystko jasne
Dodano: 28.12.2018 08:11    Przez: ~Pn
Ale mnie strasznie wydyma po tej swiatecznej cebuli. Prawilny lewak je tylko cebule. Mi troche cebula szkodzi na glowe ale co zrobie jak ja uwielbiam
Dodano: 28.12.2018 11:05    Przez: ~Pn
Pn, a potem masz silne wiatry, ale ty wychodzisz z założenia, żeby nie ten dech to by człowiek zdechł.
Dodano: 28.12.2018 11:38    Przez: ~Pn lubi cebule
Ten wrak wygląda jak zgnieciona puszka po piwie na chodniku, jaką musiał rozwinąć prędkość ten straceniec, chyba bardzo śpieszył się na cmentarz.
Dodano: 27.12.2018 12:22    Przez: ~Uwaga ! Pirat !
Czy był pojednany z Bogiem ? Czy był przygotowany na śmierć ? Czy wsiadając do samochodu poprosił Boga o opiekę ? Ludzie w Boga nie wierzą, a sam Bóg by im w ich grzesznym życiu przeszkadzał, niestety !
Dodano: 27.12.2018 12:28    Przez: ~Chrzescijanin
To wspieranie ojca Rydzyka finansowo już nie wystarcza,co mamy jeszcze robić?
Dodano: 27.12.2018 13:13    Przez: ~emeryt fan PiS-u
Niewielu wejdzie do Królestwa Bożego - powiedział Pan Jezus, ale na nagrobku mu napiszą - Jezu ufam Tobie, naprawdę ?
Dodano: 27.12.2018 12:31    Przez: ~Chrz...
To PO-widział pan kardynał Nycz wychwalając rządy HGW w Parszawie.
Dodano: 27.12.2018 14:22    Przez: ~ajak
Nycz i Polak popierają PO, Pierunek też popierał PO.
Dodano: 28.12.2018 11:40    Przez: ~Tylko nie PO
Moim zdaniem, patrząc na zniszczenia auta....za wolno jechał. Ale nie wykluczam wtargnięcia zwierzyny, na tym odcinku to norma.
Dodano: 27.12.2018 12:47    Przez: ~Knur
BMW I WSZYSTKO JASNE
Dodano: 27.12.2018 13:32    Przez: ~Będziesz Miał Wypadek=BMW
Haha i następny pajac jeżdżący passatem:)
Dodano: 27.12.2018 14:40    Przez: ~Właściciel BWM
Bmw w Polsce to w 99% przypadków niemiecki złom spawany u Janka w garażu z trzech innych
Dodano: 27.12.2018 17:01    Przez: ~janeK
kto to
Dodano: 27.12.2018 13:41    Przez: ~wspolczuje
Mężczyzna z Koła, 33 lata,
Dodano: 27.12.2018 14:05    Przez: ~Ku
szanujcie ludzie swoje życie...bo jest piękne
Dodano: 27.12.2018 14:18    Przez: ~Życie jest piękne
33 lata to powinien jusz byc wiecej rozumny co do jazdy autem a szkoda kazdego bo zycie dane jest i życ wolno kazdemu po swojemu lecz auto sluzy do celu jazdy a może stac sie zabujcą z braku odpowiedzialności na d nim wszystko prędkość a poco pędzic smierc cie znajdzie wszędzie i każdego
Dodano: 27.12.2018 15:22    Przez: ~ozx
Z językiem polskim kiepsko u ciebie.
Dodano: 27.12.2018 15:46    Przez: ~Oj kiepsko
1 z 4
1234>>