Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18952) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Nic dodać, nic ująć - wystawa grafik Rembr ...W tabeli lepszy Mieszko, na boisku - Górnik. Zwyci ... (36)

Coroczny bieg WOŚP "Policz się z Cukrzycą" z lokalnym medalem

Dodano: 28.12.2018 11:11

To już dziewiąty bieg "Policz się z Cukrzycą" , który odbędzie się podczas 27. Finału WOŚP, 13 stycznia 2019 w Koninie. Tym razem z lokalnym akcentem. 

W tym roku dla uczestników przygotowano 250 numerów startowych i medali. Medal po raz pierwszy dedykowany jest konińskiemu biegowi.

Dwukilometrowa trasa biegu prowadzi wokół jeziorka Zatorze. Start i meta, jak co roku, znajdować będą się pod sceną główną na parkingu przy "Galerii nad jeziorem", gdzie będzie finał. Bieg wystartuje o godz. 13.00.

  • Coroczny bieg WOŚP "Policz się z Cukrzycą" z lokalnym medalem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg policz się z cukrzycą,   finał 2019,   WOŚP Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jerzy Owsiak, człowiek lewicy, który nie wierzy w Boga, co jest wart taki człowiek ?
Dodano: 28.12.2018 11:48    Przez: ~Chrzescijanin
Więcej pewnie niż Ty i zapewne jeżeli Bóg istnieje to ma bardzo duże szanse na życie wieczne. Pochwal się ile istnień ludzkich Ty uratowałeś??
Dodano: 28.12.2018 12:05    Przez: ~Rydzyk
Ten człowiek robi więcej dla społeczeństwa niż ci się wydaje .Jeżeli czekasz na wyzwiska w twoją stronę ode mnie to się zawiedziesz.Jesteś wystarczająco ubogi intelektualnie by dyskutować.Dużo zdrowia ci życzę ,jest ci bardzo potrzebne.
Dodano: 28.12.2018 12:07    Przez: ~SLD kgb?
Jarosław Kaczyński człowiek prawicy ,który obraża Polaków nazywając kanaliami,gorszym sortem,co warty jest taki człowiek?
Dodano: 28.12.2018 12:58    Przez: ~face
A jest bardzo promowany w lewicowych mediach, tu na Ziemi jest wynoszony na piedestał, ale z chwilą śmierci trafi w swoje miejsce, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów, wieczne męki. Pan Jezus powiedział, że niewielu wejdzie do Królestwa Bożego.
Dodano: 28.12.2018 11:53    Przez: ~Chrz...
Za to Twoim zdaniem w Krolestwie Bożym jest miejsce dla księży pedofilów i tych księży którzy ich chronią. Tak?
Dodano: 28.12.2018 12:07    Przez: ~Rydzyk
Panu Jarosławowi nie dorastacie do pięt lewarki z odciętymi ubeckimi emerytkami
Dodano: 28.12.2018 14:25    Przez: ~PiS
Twoje miejsce jest też w kotle diabelskim przyszykowane dla ciebie.
Dodano: 28.12.2018 14:29    Przez: ~diabeł
Te pięty kurdupla bez rodziny z kotem na karku to ty całujesz .
Dodano: 28.12.2018 14:41    Przez: ~nepotyzm PiS
Każdy lewak to bandyta,morderca bez skrupułów i z krwią na łapach.
Dodano: 28.12.2018 15:45    Przez: ~tfffuuu
Ty o nicku PiS .Jesteś tylko małym chójkiem .Na kolana czyścić chore giry karzełkowi z Żoliborza!
Dodano: 28.12.2018 16:50    Przez: ~ZwiS
Dlaczego Bóg toleruje ludzi nie wierzących w Niego ? Gdyby Bóg dzisiaj zesłał potop na Ziemię ilu ludzi by się uratowało ? Podczas biblijnego potopu Bóg ocalił tylko osiem osób i żałował wtedy, że stworzył człowieka.
Dodano: 28.12.2018 12:42    Przez: ~Chrz...
Ty zakłamany człowieku siejący zamęt jak będziesz umierał to pierwszy do spowiedzi polecisz jak wielu lewaków.Ale i tak piekło cię czeka
Dodano: 28.12.2018 14:28    Przez: ~diabeł
Tylko temu staremu zgredowi w tych czerwonych portkach w styczniu dawajta, dawajta ! On ma trzy potężne firmy, a po drodze musi być jeszcze Woostok dla dziczy
Dodano: 28.12.2018 21:20    Przez: ~Many many
Z komentarzy wynika że szarancza prawicowa nie lubi Owsiaka, szczęście że ta holota niedorozwoi umysłowych powoli odchodzi z życia społecznego i wkrótce staniemy się prawdziwymi europejczykami.
Dodano: 29.12.2018 06:55    Przez: ~Q
Nie ufajcie ludziom lewicy, ludziom nie wierzącym w Boga.
Dodano: 29.12.2018 12:22    Przez: ~Wierzący
Witam czy wiadomo gdzie można się zapisać na ten bieg?
Dodano: 02.01.2019 12:09    Przez: ~Zainteresowany