Dzisiaj jest sobota 11 lipca 2020, imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17743) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Są kolejne przypadki zakażenia z powiatu tureckieg ... (1)Konin. Pielgrzymka na Jasną Górę inna niż wszystki ... (2)

Puchar Świata Juniorów. Małgorzata Zawodniak w 1/16 finału

Dodano: 6.01.2019 21:07
Źródło: LM.pl

Dwie szablistki KKSz Konin rywalizowały w weekend w Pucharze Świata Juniorów w w Budapeszczcie. 28. miejsce wywalczyła Małgorzata Zawodniak.

Zawodniak w fazie grupowej zanotowała cztery zwycięstwa i dwie porażki, dzięki czemu awansowała do fazy pucharowej. W 1/64 finału koninianka pokonała 15:7 Niemkę Paulę Singer, a w 1/32 finału wygrała 15:12 z Francuzką Rachel Pallot. Reprezentantka KKSz Konin uległa dopiero w 1/16 finału, przegrywając z Meksykaną Natalią Botello 8:15. Zawodniak sklasyfikowana została ostatecznie na 28. miejscu (na 153 startujące), co było drugim wynikiem spośród Polek.

Druga z konińskich szablistek - Natalia Nowinowska - w fazie grupowej zanotowała trzy wygrane i dwie porażki. W fazie pucharowej koninianka stoczyła tylko jeden pojedynek. Nowinowska przegrała w 1/64 finału z Koreanką Jiwon Jang 12:15 i została sklasyfikowana na 77. miejscu.

Kolejne zawody w przyszły weekend. W Wołominie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów, a w Meylan we Francji - Puchar Europy Kadetów. 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Pilka ma potencjal hahahahahhaha. Jaki? Zarabiac gruby hajs na bieganie za kulką i przy tym brak osiągniec jak Górnik?Spojrzmy na Klub Górnik: 1. kibice 2. Przemoc 3. Osianiecia. Szermierka nie ma az tylu kibicow , ale Gornik czy cala pilka koninska CHOWA SIĘ :). Jaka pilka tacy kibice :)
Dodano: 7.01.2019 20:32    Przez: ~Hahaha

KOMENTARZE

Gratulacje!
Dodano: 06.01.2019 23:37    Przez: ~A
P Redaktorze co to nas obchodzi ? Po co sie pan wysila ? To nie jest dyscypilna kibicogenna ! Nas nie obchodzi jakas tam szermierka ! Szkoda kasy dla nich ! Nikt tego nie oglada ! Po co to???,?
Dodano: 06.01.2019 23:41    Przez: ~cccc
Zgoda ! Daj pan spokoj !!!!!!!
Dodano: 06.01.2019 23:42    Przez: ~jery
Mnie obchodzi. Proszę nie wypowiadaj się w Moim imieniu. Nie będzie tu tylko informacji o Górniku.Z pewnością jest to dyscyplina mniej kryminogenna🤔
Dodano: 08.01.2019 18:25    Przez: ~⚽️🤺
Pasmo sukcesów 28 miejsce i 77 a odniosłem wrażenia jakby chodziło o zajęcie miejsca na podle.
Dodano: 07.01.2019 08:54    Przez: ~Pigułka
Tyle kasy idzie na szermierkę z kieszeni podatnika.
Dodano: 08.01.2019 05:39    Przez: ~Niezadowolony
Szermierka to zabawa w ponczochach,nikt nie ogląda tego,nawet zawady ważnej rangi na świecie wstęp wolny !
Dodano: 07.01.2019 13:14    Przez: ~Sport
W takim razie piłka nożna to dyscyplina sportu, w której 22 głupków biega za piłką, a kibice z piwskiem w ręku krzyczą i śpiewają wulgaryzmy. Brawo.
Dodano: 07.01.2019 17:54    Przez: ~Sport
do sport i widzisz to piłka nożna ma potencjał, a szabelkowanie to po szachach i nurkowaniu głębinowym nie dorobiło sie kibicowania więc można traktować to jak zabawę lub sposób na zycie
Dodano: 07.01.2019 18:42    Przez: ~ppfffff
Pilka ma potencjal hahahahahhaha. Jaki? Zarabiac gruby hajs na bieganie za kulką i przy tym brak osiągniec jak Górnik?Spojrzmy na Klub Górnik: 1. kibice 2. Przemoc 3. Osianiecia. Szermierka nie ma az tylu kibicow , ale Gornik czy cala pilka koninska CHOWA SIĘ :). Jaka pilka tacy kibice :)
Dodano: 07.01.2019 20:32    Przez: ~Hahaha
Wiadomo,że Górnik to przeciętny w powiecie klub, z kilkunastoma kibicami,ale na Lecha przychodzi 20.000,a na szermierke nikt,bo to nudny bez emocji sport
Dodano: 07.01.2019 21:29    Przez: ~Fan
Zazdroscimy ze niczego sie w zyciu nie osiagnelo brawo
Dodano: 08.01.2019 13:34    Przez: ~Ja
Dopiero 28.Szkoda.
Dodano: 07.01.2019 15:52    Przez: ~Wojtix
Super Małgosiu! Tak trzymać!
Dodano: 07.01.2019 17:45    Przez: ~Mp
Do roboty !!!!!!
Dodano: 08.01.2019 01:40    Przez: ~!!!!!
Było to 2 wynik wsród koninianek, a nie Polek.
Dodano: 08.01.2019 09:15    Przez: ~lid
Polek naucz się czytac
Dodano: 08.01.2019 14:13    Przez: ~W
CHŁOPCY W RAJSZCZOCHACH Z ANTENAMI W ŁAPACH SKACZĄ JAK P.O.J.E.B.A.N.I I CZYM TUTAJ SIĘ ZACHWYCAĆ?
Dodano: 08.01.2019 11:28    Przez: ~....
Nie znasz się to się nie odzywaj i nie obrażaj innych anonimowo imbecylu🤮
Dodano: 08.01.2019 18:17    Przez: ~⚽️🤺
Przynajmniej skaczą a nie walą palcówe na srajfonie XD
Dodano: 09.01.2019 02:49    Przez: ~Haha
brawo gratulacje
Dodano: 08.01.2019 13:01    Przez: ~o
Poczekajmy na lepsze wyniki.
Dodano: 09.01.2019 15:45    Przez: ~o
1 z 2
12>>