Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19114) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Jak uniknąć drastycznych podwyże ... (3)Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (3)

Skulsk. Imprezy, występy i licytacje, czyli 27 finał WOŚP w gminie

Dodano: 7.01.2019 14:50

W Skulsku także zaplanowano 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia br, cykl imprez przygotowano w Szkole Podstawowej w Wandowie i Skulsku, gdzie przewidziano występy dzieci i młodzieży, występ orkiestry dętej, liczne atrakcje i oczywiście licytacje, podczas których zbierane będą pieniądze na tegoroczny cel WOŚP, czyli dla najmłodszych.

Wieczorem w Skulsku finał przeniesie się na plac przed remizą, gdzie odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego i symboliczne światełko do nieba. Szczegóły na plakacie.

  • Skulsk. Imprezy, występy i licytacje, czyli 27 finał WOŚP w gminie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Skulsk,   WOŚP,   finał w gminie Skulsk,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Powinni zakazać światełka do nieba zbędne wydawanie pieniędzy
Dodano: 7.01.2019 16:00    Przez: ~Jak

KOMENTARZE

Powinni zakazać światełka do nieba zbędne wydawanie pieniędzy
Dodano: 07.01.2019 16:00    Przez: ~Jak
Pamiętajmy, że szef WOŚP-u Jerzy Owsiak jest człowiekiem lewicy, człowiekiem który nie wierzy w Boga.
Dodano: 07.01.2019 16:49    Przez: ~Chrzescijanin
A co ma piernik do wiatraka? Krytykujący powinni mieć tyle honoru, żeby nie korzystać ze sprzętu WOŚP podczas pobytu w szpitalu.
Dodano: 07.01.2019 17:08    Przez: ~Aga
Ty chrześcijanin już więcej nie będę przypominał ci, że szykujemy dla ciebie Madejowe łoże. Chyba wiesz gdzie?
Dodano: 07.01.2019 17:54    Przez: ~lucyfer
Jedyną odpowiedzią na takie bzdury jakie waszmość pleciesz może być to iż Owsiak mógłby być wzorcem miłości bliźniego dla tzw. katolików radiomaryjnego chowu charakteryzujących się nienawiścią do drugiego człowieka nie będącego z ich plemienia, pazernością oraz innymi cechami wyróżniającymi ludzi umysłowo ubogich i zindoktrynowanych przez populistów.
Dodano: 07.01.2019 18:53    Przez: ~ono
Ty nie powinieneś sie podpisywać chrześcijanin tylko żołnierz sekty pis numer boczny 0 hahahaha
Dodano: 07.01.2019 19:25    Przez: ~Miś
tak wygląda chrześcijańska postawa
Dodano: 07.01.2019 22:31    Przez: ~as
Powyżej totalny atak ludzi szatana na człowieka wierzącego w Boga.
Dodano: 08.01.2019 16:32    Przez: ~Zło nie śpi
Pan Jezus powiedział, że niewielu wejdzie do Królestwa Bożego, kłamał czy mówił prawdę ? Ja Mu wierzę ! A więc zdecydowana większość ludzi zmierza na zatracenie, do piekła, a zatem w której grupie znajduje się człowiek nie wierzący w Boga jakim jest Jerzy Owsiak i jemu podobni ludzie lewicy ?
Dodano: 07.01.2019 18:14    Przez: ~Chrz...
Pan Jezus nie chodził po kolędzie i nie krytykował innych od siebie,nie jeździł też drogimi furami tylko na osiołku, mówił żeby miłować innych jak siebie samego.
Dodano: 07.01.2019 18:58    Przez: ~Amen
Bo wtedy tylko osiołki były.
Dodano: 07.01.2019 23:20    Przez: ~zx
Andrzeju O. od dzisiaj zmieniam opinię na twój temat, a nawet stanę w twojej obronie jeśli usłyszę coś złego pod twoim adresem. Brawo! Nie martw się opinią pseudo-katolików i samego wielebnego ze Skulska, daleko im do biedy. Trudno najwyżej trafisz na balety do piekła razem z Owsiakiem :)
Dodano: 07.01.2019 18:50    Przez: ~Róbta co Chceta!
Piszesz, że Wójt Skulska trafi na balety do piekła razem z Owsiakiem ? Rozwiń temat, o co chodzi ?
Dodano: 07.01.2019 19:04    Przez: ~Ciekawski
Piekło-Niebo, księciu w kościele mówi że tak będzie. Co mam Ci rozwijać?
Dodano: 07.01.2019 19:10    Przez: ~???
W Skulsku jak co roku lipa co roku to samo ciasto zrobione brudnymi łapami Pań z kołek gospodyn wiejskich i pokaz naszych alkoholików strażakow ktorzy piersioweczkami sie grzeja bo im zimno... lepiej nie organizowac nic bo i tak to nie ma sensu... :)
Dodano: 07.01.2019 19:59    Przez: ~skulskie ego
W tej wiosce to jak wszystko jest niewypałem, żeby podczas światełek se rolasy remizy nie spolili :)
Dodano: 07.01.2019 21:39    Przez: ~kij
a co za różnica, wieśniaki pomyślą że wojna idzie i sami wieś spalą
Dodano: 07.01.2019 21:53    Przez: ~chłop z buszkowa
Może fajerwerki strąca ten szyderczy napis na skulskim przystanku: "Dworzec skulsk" jak żyję nie widziałem na wsi dworca, cały powiat się z tego śmieje
Dodano: 07.01.2019 22:00    Przez: ~skulszczanin
no szydera śmaili sie ze mnie w szkole bo kumple wychaczyli
Dodano: 07.01.2019 22:15    Przez: ~dziks
Liczne atrakcje!!!!! ale heca !!! zapraszam przejeżdżajcie i zobaczcie te atrakcje !!!! żenada jak co roku, jak przez cały rok. jaka gmina taka Orkiestra, taka gmina jaki wójt, jaki operacz taki wójt !!!!
Dodano: 07.01.2019 22:25    Przez: ~as
No jakby Jurek Owsiak się podzielił jak to jest zwyczajowo u nas w gminie przyjete to by się działo, oj działo.
Dodano: 07.01.2019 22:27    Przez: ~qwerty
Atrakcje niech wam zrobi Owsiak.
Dodano: 08.01.2019 10:32    Przez: ~Brexit
1 z 2
12>>