Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18920) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Konin. 38-latek został zatrzymany ze "znaczną ilością" marihuany

Dodano: 8.01.2019 16:04
Źródło: LM.pl

Ponad 25 gramów marihuany miał przy sobie 38-letni mieszkaniec Konina. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Mundurowi patrolując wczoraj ul. Gosławicką, wylegitymowali zachowującego się niespokojnie 38-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie susz marihuany. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, ponad 25 gramów kodeks karny określa jako „znaczną ilość”.

- Mężczyzna trafił natychmiast do policyjnego aresztu, a dzisiaj śledczy przedstawili mu zarzuty – informuje Marcin Jankowski.

Prokurator na wniosek policji zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

fot. KMP Konin

  • Konin. 38-latek zatrzymany ze "znaczną ilością" marihuany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zobaczycie, że za kilka lat marihuana będzie legalna...
Dodano: 8.01.2019 18:33    Przez: ~To
Zamykają gościa za 25g marihuany,a Wałęsa był TW Bolkiem i chodzi bezkarny...
Dodano: 8.01.2019 16:47    Przez: ~Gregor
konopie to święta roślina czczona w polsce od wieków można z niej robić jedzenie odzież oraz wybudować dom a te pasożydy zrobiły z niego narkotyk i ludzi do więzienia zamykają młotkiem można zabić i nikt za to nie wsadza do więzienia
Dodano: 9.01.2019 11:56    Przez: ~jsm
Gadacje na Konin a sami z wiocha po dragi do nich jezdzicie.
Dodano: 8.01.2019 18:33    Przez: ~To wy patologia
Zdzich czego się opaliles
Dodano: 9.01.2019 06:43    Przez: ~Adoptowany

KOMENTARZE

Zamykają gościa za 25g marihuany,a Wałęsa był TW Bolkiem i chodzi bezkarny...
Dodano: 08.01.2019 16:47    Przez: ~Gregor
Wałęsa jest Noblistą, a ten z marihuaną kim ?
Dodano: 08.01.2019 17:01    Przez: ~Dilerem narkotyków ?
Zobaczycie, że za kilka lat marihuana będzie legalna...
Dodano: 08.01.2019 18:33    Przez: ~To
Gdzie w Holandii, przecież to narkotyk ?
Dodano: 08.01.2019 18:37    Przez: ~Daniel
I na pewno ? to jaki cpun je
Dodano: 08.01.2019 21:09    Przez: ~Pn
Trochę nieestetycznie jest głuptakom Twego pokroju odpowiadać lecz ku odświeżenia pamięci można nadmienić o dzielnych pisowskich aparatczykach ot choćby o Misiewiczach czy gościu który żądał 40 baniek łapówki za nietykalność banku, prezesika który dwórkom swym płaci po 60 tys miesięcznie miast brać dziwki z ulicy za 200 zł, pewnej sołtysinie która zadek wozi dwoma limuzynami a te samochody jej woźnice co jakiś czas rozwalają, a na dodatek owa gwiazda rozdaje publiczną kasę pisowskim czynownikom gdyż twierdzi, że kasa się im należała. A tak na marginesie to nie mieszał głuptaku maryśki z Wałęsą gdyż wam pisowskim tłumokom wszystko się ze wszystkim miesza bez względu na to czy owe substancje dają się mieszać.
Dodano: 08.01.2019 21:18    Przez: ~Zdzich@
Jak nie wandalizm,rozboje,strzelaniny,to cpanie patologia koninska,bezrobocie jedno z większych w polsce,co za miescina,dziwić się niema,że tyle wyjezdza
Dodano: 08.01.2019 18:24    Przez: ~Pm
Gadacje na Konin a sami z wiocha po dragi do nich jezdzicie.
Dodano: 08.01.2019 18:33    Przez: ~To wy patologia
To dlaczego tyle wyjechało,miasto obecnie ledwo liczy 70.000,robi się wiocha,zawsze najgorsze miejsce w Wlkp,w kazdej dziedzinie !
Dodano: 08.01.2019 19:13    Przez: ~Pm
Zdzich czego się opaliles
Dodano: 09.01.2019 06:43    Przez: ~Adoptowany
Zamknąć dilusa za handel powinna być kara śmierci za handel narkotykami czy to Marysia czy dopalacze czy inne .....
Dodano: 08.01.2019 18:31    Przez: ~Walić dilusa
Nie wiesz o co chodzi to się lepiej nie wypowiadaj
Dodano: 08.01.2019 21:31    Przez: ~JanKubicki
A za pisanie takich głupich komentarzy powinni zamykać w piwnicy bez dostępu do Internetu ...... Kto wie do czego taki bezmózg moze być zdolny 😂😂😊
Dodano: 09.01.2019 12:12    Przez: ~Tępić ciemnotę
Chyba ci co piszą te komentarze są pod wpływem ….
Dodano: 08.01.2019 18:42    Przez: ~elemele
25 LAT Dla dilera
Dodano: 08.01.2019 18:53    Przez: ~Pn
Pewnie lecznicza była 😅
Dodano: 08.01.2019 18:57    Przez: ~Poseł
Wstyd za Konin tu nic się nie dzieje ! Tylko patole,rozboje
Dodano: 08.01.2019 19:32    Przez: ~M
Zalegalizować marichuane w ilościach dozwolonych na własny użytek i kropka.
Dodano: 08.01.2019 19:43    Przez: ~Ha
zacznij od siebie i coś zrób!!!
Dodano: 12.01.2019 20:36    Przez: ~dramat
Ale miasto dotuje wybrane dyscypliny sportu golfa np. więc po co narzekać jest w Koninie super - nie wyjeżdżajcie....!!
Dodano: 08.01.2019 19:46    Przez: ~mieszkaniec
Idiotyczne prawo. A jeśli ten człowiek miał to na własny użytek, bo był chory??
Dodano: 08.01.2019 21:32    Przez: ~Jankubicki
a ty detektyw jesteś czy co???
Dodano: 12.01.2019 20:35    Przez: ~dramat
Goslawice to jest to ;D Pozdro dla Chłopaszkow