Dzisiaj jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22509) SPORT FORUM FIRMY (5315) PRACA (76) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
16 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Przebudowa peronów przebiega zgodnie z harmo ... (11)Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wał ... (32)

Konin. 38-latek został zatrzymany ze "znaczną ilością" marihuany

Dodano: 8.01.2019 16:04
Źródło: LM.pl

Ponad 25 gramów marihuany miał przy sobie 38-letni mieszkaniec Konina. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Mundurowi patrolując wczoraj ul. Gosławicką, wylegitymowali zachowującego się niespokojnie 38-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie susz marihuany. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, ponad 25 gramów kodeks karny określa jako „znaczną ilość”.

- Mężczyzna trafił natychmiast do policyjnego aresztu, a dzisiaj śledczy przedstawili mu zarzuty – informuje Marcin Jankowski.

Prokurator na wniosek policji zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

fot. KMP Konin

  • Konin. 38-latek zatrzymany ze "znaczną ilością" marihuany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Zobaczycie, że za kilka lat marihuana będzie legalna...
Dodano: 8.01.2019 18:33    Przez: ~To
Zamykają gościa za 25g marihuany,a Wałęsa był TW Bolkiem i chodzi bezkarny...
Dodano: 8.01.2019 16:47    Przez: ~Gregor
konopie to święta roślina czczona w polsce od wieków można z niej robić jedzenie odzież oraz wybudować dom a te pasożydy zrobiły z niego narkotyk i ludzi do więzienia zamykają młotkiem można zabić i nikt za to nie wsadza do więzienia
Dodano: 9.01.2019 11:56    Przez: ~jsm
Gadacje na Konin a sami z wiocha po dragi do nich jezdzicie.
Dodano: 8.01.2019 18:33    Przez: ~To wy patologia
Zdzich czego się opaliles
Dodano: 9.01.2019 06:43    Przez: ~Adoptowany

KOMENTARZE

Zamykają gościa za 25g marihuany,a Wałęsa był TW Bolkiem i chodzi bezkarny...
Dodano: 08.01.2019 16:47    Przez: ~Gregor
Wałęsa jest Noblistą, a ten z marihuaną kim ?
Dodano: 08.01.2019 17:01    Przez: ~Dilerem narkotyków ?
Zobaczycie, że za kilka lat marihuana będzie legalna...
Dodano: 08.01.2019 18:33    Przez: ~To
Gdzie w Holandii, przecież to narkotyk ?
Dodano: 08.01.2019 18:37    Przez: ~Daniel
I na pewno ? to jaki cpun je
Dodano: 08.01.2019 21:09    Przez: ~Pn
Trochę nieestetycznie jest głuptakom Twego pokroju odpowiadać lecz ku odświeżenia pamięci można nadmienić o dzielnych pisowskich aparatczykach ot choćby o Misiewiczach czy gościu który żądał 40 baniek łapówki za nietykalność banku, prezesika który dwórkom swym płaci po 60 tys miesięcznie miast brać dziwki z ulicy za 200 zł, pewnej sołtysinie która zadek wozi dwoma limuzynami a te samochody jej woźnice co jakiś czas rozwalają, a na dodatek owa gwiazda rozdaje publiczną kasę pisowskim czynownikom gdyż twierdzi, że kasa się im należała. A tak na marginesie to nie mieszał głuptaku maryśki z Wałęsą gdyż wam pisowskim tłumokom wszystko się ze wszystkim miesza bez względu na to czy owe substancje dają się mieszać.
Dodano: 08.01.2019 21:18    Przez: ~Zdzich@
Jak nie wandalizm,rozboje,strzelaniny,to cpanie patologia koninska,bezrobocie jedno z większych w polsce,co za miescina,dziwić się niema,że tyle wyjezdza
Dodano: 08.01.2019 18:24    Przez: ~Pm
Gadacje na Konin a sami z wiocha po dragi do nich jezdzicie.
Dodano: 08.01.2019 18:33    Przez: ~To wy patologia
To dlaczego tyle wyjechało,miasto obecnie ledwo liczy 70.000,robi się wiocha,zawsze najgorsze miejsce w Wlkp,w kazdej dziedzinie !
Dodano: 08.01.2019 19:13    Przez: ~Pm
Zdzich czego się opaliles
Dodano: 09.01.2019 06:43    Przez: ~Adoptowany
Zamknąć dilusa za handel powinna być kara śmierci za handel narkotykami czy to Marysia czy dopalacze czy inne .....
Dodano: 08.01.2019 18:31    Przez: ~Walić dilusa
Nie wiesz o co chodzi to się lepiej nie wypowiadaj
Dodano: 08.01.2019 21:31    Przez: ~JanKubicki
A za pisanie takich głupich komentarzy powinni zamykać w piwnicy bez dostępu do Internetu ...... Kto wie do czego taki bezmózg moze być zdolny 😂😂😊
Dodano: 09.01.2019 12:12    Przez: ~Tępić ciemnotę
Chyba ci co piszą te komentarze są pod wpływem ….
Dodano: 08.01.2019 18:42    Przez: ~elemele
25 LAT Dla dilera
Dodano: 08.01.2019 18:53    Przez: ~Pn
Pewnie lecznicza była 😅
Dodano: 08.01.2019 18:57    Przez: ~Poseł
Wstyd za Konin tu nic się nie dzieje ! Tylko patole,rozboje
Dodano: 08.01.2019 19:32    Przez: ~M
Zalegalizować marichuane w ilościach dozwolonych na własny użytek i kropka.
Dodano: 08.01.2019 19:43    Przez: ~Ha
zacznij od siebie i coś zrób!!!
Dodano: 12.01.2019 20:36    Przez: ~dramat
Ale miasto dotuje wybrane dyscypliny sportu golfa np. więc po co narzekać jest w Koninie super - nie wyjeżdżajcie....!!
Dodano: 08.01.2019 19:46    Przez: ~mieszkaniec
Idiotyczne prawo. A jeśli ten człowiek miał to na własny użytek, bo był chory??
Dodano: 08.01.2019 21:32    Przez: ~Jankubicki
a ty detektyw jesteś czy co???
Dodano: 12.01.2019 20:35    Przez: ~dramat
Goslawice to jest to ;D Pozdro dla Chłopaszkow