Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20394) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Dotacje. Prezydent najbardziej pomógł Górnikowi i Medykowi

Dodano: 9.01.2019 13:37
Źródło: LM.pl


Ponadto Wydział Sportu i Turystyki udostępnił dane dotyczące liczby zdobytych przez kluby punktów oraz liczbę trenujących zawodników. Najwięcej punktów w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży zdobył KKSz Konin, przed Medykiem Konin i KLTC Konin.

Punkty zdobyte przez kluby w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży:
1. KKSz Konin - 383,75 pkt
2. Medyk Konin - 193,33 pkt
3. KLTC Konin - 123,5 pkt
4. Zagłębie Konin - 99 pkt
5. Copacabana Konin - 14 pkt
6. UKS Smecz Konin (szachy) - 12 pkt
7. UKS Górnik Konin (judo) - 10 pkt
8. Iskra Konin - 10 pkt
9. Górnik Konin - 6 pkt
10. KKG Konin - 2 pkt
11. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 1,5 pkt.

Największe kluby w Koninie to natomiast Górnik Konin (274 trenujących), Oranje Sport Konin (241 trenujących) i Sparta Konin (165 trenujących).

Liczba trenujących zawodników w danym klubie:
1. Górnik Konin - 274
2. Oranje Sport Konin - 241 
3. Sparta Konin - 165 
4. Medyk Konin - 163
5. MKS MOS Konin - 119 
6. KKSz Konin - 104 
7. PR 9 Sp. z o.o. - 100
8. Iskra Konin - 99
9. KLTC Konin - 79
10. Start Konin - 72
11. UKS Smecz Konin (szachy) - 71
12. KTPS Konin - 68 
13. Hetman Konin - 64
14. Zagłębie Konin - 62
15. Aeroklub Koniński - 58
16. UKS Górnicza - 37
17. UKS Górnik Konin (judo) - 35
18. Copacabana Konin - 34
19. AZS PWSZ Konin - 34
20. Koniński Klub Golfowy - 33
21. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 28
21. Mustang Konin - 28
23. Koniński Klub Futsalu - 21
24. Koniński Klub Tenisowy - 6
25. UKS MTB Smecz (badminton) - 2.

poprzednia
strona 2/2


 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oranje 95.000 tys.. Poproszę o informację gdzie można zobaczyć rozliczenie z lat poprzednich. Czy Urząd Miasta udzieli tak informacje????
Dodano: 9.01.2019 14:02    Przez: ~Dziekuję..
Przyznał najwięcej największemu i najpopularniejszemu klubowi w Koninie i regionie, prosto i na temat.
Dodano: 9.01.2019 16:20    Przez: ~Brawo Prezydencie
Blisko 300 dzieciaków trenujacych w Górniku robi NAPRAWDE wrażenie!!! Szacun.
Dodano: 9.01.2019 16:23    Przez: ~Mieszkaniec
Ciekawe, czemu dziennikarzu Kubo nie drążyłeś tego tematu roku temu, jak Medyk i Szermierze dostawali najwięcej? W końcu idzie normalne w tym mieście, a zawistni dziennikarze szukają sensacji, że w końcu ktoś chce wspomóc największy klub w mieście.
Dodano: 9.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Czy ktoś może dowiedzieć się ile z publicznych pieniedzy , które idą na Medyka otrzymuja pracujące tam dzieci jaszczaka ? To znaczy jakie są ich pensje ?
Dodano: 9.01.2019 15:01    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

I znowu KKSz Piguła SLD zgarnęli zbyt dużo jak na mierne osiągnięcia,no ale kruk krukowi....a resztę znacie.
Dodano: 09.01.2019 17:07    Przez: ~edjan
Przeginka z tą szermierka oranje i medykiem moim zdaniem.
Dodano: 09.01.2019 18:16    Przez: ~Mieszkaniec
Na mieście chodzą jakieś słuchy, że ma być robiony reportaż o Koninie,upadajacym,czy to prawda,kiedyś był o Włocławku,teraz czas na Konin,ale wstyd
Dodano: 09.01.2019 18:45    Przez: ~pytam
Który Klub jest na topie widać chociażby po liczbie publikacji o Górniku Konin na LM, liczbie ćwiczących tam dzieci, frekwencji na stadionie oraz wychowankach którzy wyszli z Konina i grają w dużych klubach i znani są w całej Europie (Kamiński, Bielik itd.).
Dodano: 09.01.2019 22:59    Przez: ~stop hejterom
nie wspomne jeszcze o tym ze jak jest artykuł o Górniku to fala komentarzy a jak o sokole medyku itd. to po 2-3 komentarze takze wszedzie na topie tylko Górnik Konin
Dodano: 09.01.2019 23:36    Przez: ~KSG
Zapisanych dzieci może tak, a naprawdę trenujących..? A to itd. to kto? I przez kogo są znani w Europie?
Dodano: 10.01.2019 00:34    Przez: ~ja
Tu nigdzie niema frekwencji,jeszcze najwiecej na KKF,najlepszym klubiebez dotacji
Dodano: 10.01.2019 12:50    Przez: ~Fan
tylko górnik to jest grupa przestępcza a nie klub!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 11.01.2019 20:42    Przez: ~poinformowany
274 zawodnikow w Gorniku to mi sie zgadza seniorzy juniorzy st i ml trampkarze st i ml itd to moze byc tylu zawodnikow ale 241 zawodnikow w oranje jak tam nie ma seniorow i juniorow st i ml to chyba ta liczba zawodnikow wydaje sie lekko wygorowana trzeba by karty zawodnikow sprawdzic w okregowym zwiazku
Dodano: 10.01.2019 08:30    Przez: ~kkk
kkk - zauważ, że w Górniku wszyscy zgłoszeni to zgłoszeni również do rozgrywek (czyli grajacy w meczach mistrzowskich w różnych szczeblach) natomiast w oranje to ......???????
Dodano: 10.01.2019 09:48    Przez: ~zakk
Tego nie wiem ale okolo 20 zawodnikow na druzyne czy kadre czy lekka wymiana rocznikow i zawodnikow zeby wszyscy grali bo o to chodzi o gre a nie siedzenie na lawie daje jakies 15 zespolow do gry wow duzo Kolo podobno ma duzo dzieci ale tu jest chyba wiecej