Dzisiaj jest piątek 19 kwietnia 2019, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20600) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (1)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (5)

Dotacje. Prezydent najbardziej pomógł Górnikowi i Medykowi

Dodano: 9.01.2019 13:37
Źródło: LM.pl


Ponadto Wydział Sportu i Turystyki udostępnił dane dotyczące liczby zdobytych przez kluby punktów oraz liczbę trenujących zawodników. Najwięcej punktów w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży zdobył KKSz Konin, przed Medykiem Konin i KLTC Konin.

Punkty zdobyte przez kluby w ogólnopolskim współzawodnictwie dzieci i młodzieży:
1. KKSz Konin - 383,75 pkt
2. Medyk Konin - 193,33 pkt
3. KLTC Konin - 123,5 pkt
4. Zagłębie Konin - 99 pkt
5. Copacabana Konin - 14 pkt
6. UKS Smecz Konin (szachy) - 12 pkt
7. UKS Górnik Konin (judo) - 10 pkt
8. Iskra Konin - 10 pkt
9. Górnik Konin - 6 pkt
10. KKG Konin - 2 pkt
11. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 1,5 pkt.

Największe kluby w Koninie to natomiast Górnik Konin (274 trenujących), Oranje Sport Konin (241 trenujących) i Sparta Konin (165 trenujących).

Liczba trenujących zawodników w danym klubie:
1. Górnik Konin - 274
2. Oranje Sport Konin - 241 
3. Sparta Konin - 165 
4. Medyk Konin - 163
5. MKS MOS Konin - 119 
6. KKSz Konin - 104 
7. PR 9 Sp. z o.o. - 100
8. Iskra Konin - 99
9. KLTC Konin - 79
10. Start Konin - 72
11. UKS Smecz Konin (szachy) - 71
12. KTPS Konin - 68 
13. Hetman Konin - 64
14. Zagłębie Konin - 62
15. Aeroklub Koniński - 58
16. UKS Górnicza - 37
17. UKS Górnik Konin (judo) - 35
18. Copacabana Konin - 34
19. AZS PWSZ Konin - 34
20. Koniński Klub Golfowy - 33
21. UKS Smecz Konin (tenis stołowy) - 28
21. Mustang Konin - 28
23. Koniński Klub Futsalu - 21
24. Koniński Klub Tenisowy - 6
25. UKS MTB Smecz (badminton) - 2.

poprzednia
strona 2/2


 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Oranje 95.000 tys.. Poproszę o informację gdzie można zobaczyć rozliczenie z lat poprzednich. Czy Urząd Miasta udzieli tak informacje????
Dodano: 9.01.2019 14:02    Przez: ~Dziekuję..
Przyznał najwięcej największemu i najpopularniejszemu klubowi w Koninie i regionie, prosto i na temat.
Dodano: 9.01.2019 16:20    Przez: ~Brawo Prezydencie
Blisko 300 dzieciaków trenujacych w Górniku robi NAPRAWDE wrażenie!!! Szacun.
Dodano: 9.01.2019 16:23    Przez: ~Mieszkaniec
Ciekawe, czemu dziennikarzu Kubo nie drążyłeś tego tematu roku temu, jak Medyk i Szermierze dostawali najwięcej? W końcu idzie normalne w tym mieście, a zawistni dziennikarze szukają sensacji, że w końcu ktoś chce wspomóc największy klub w mieście.
Dodano: 9.01.2019 13:46    Przez: ~kibic
Czy ktoś może dowiedzieć się ile z publicznych pieniedzy , które idą na Medyka otrzymuja pracujące tam dzieci jaszczaka ? To znaczy jakie są ich pensje ?
Dodano: 9.01.2019 15:01    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

I znowu KKSz Piguła SLD zgarnęli zbyt dużo jak na mierne osiągnięcia,no ale kruk krukowi....a resztę znacie.
Dodano: 09.01.2019 17:07    Przez: ~edjan
Przeginka z tą szermierka oranje i medykiem moim zdaniem.
Dodano: 09.01.2019 18:16    Przez: ~Mieszkaniec
Na mieście chodzą jakieś słuchy, że ma być robiony reportaż o Koninie,upadajacym,czy to prawda,kiedyś był o Włocławku,teraz czas na Konin,ale wstyd
Dodano: 09.01.2019 18:45    Przez: ~pytam
Który Klub jest na topie widać chociażby po liczbie publikacji o Górniku Konin na LM, liczbie ćwiczących tam dzieci, frekwencji na stadionie oraz wychowankach którzy wyszli z Konina i grają w dużych klubach i znani są w całej Europie (Kamiński, Bielik itd.).
Dodano: 09.01.2019 22:59    Przez: ~stop hejterom
nie wspomne jeszcze o tym ze jak jest artykuł o Górniku to fala komentarzy a jak o sokole medyku itd. to po 2-3 komentarze takze wszedzie na topie tylko Górnik Konin
Dodano: 09.01.2019 23:36    Przez: ~KSG
Zapisanych dzieci może tak, a naprawdę trenujących..? A to itd. to kto? I przez kogo są znani w Europie?
Dodano: 10.01.2019 00:34    Przez: ~ja
Tu nigdzie niema frekwencji,jeszcze najwiecej na KKF,najlepszym klubiebez dotacji
Dodano: 10.01.2019 12:50    Przez: ~Fan
tylko górnik to jest grupa przestępcza a nie klub!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 11.01.2019 20:42    Przez: ~poinformowany
274 zawodnikow w Gorniku to mi sie zgadza seniorzy juniorzy st i ml trampkarze st i ml itd to moze byc tylu zawodnikow ale 241 zawodnikow w oranje jak tam nie ma seniorow i juniorow st i ml to chyba ta liczba zawodnikow wydaje sie lekko wygorowana trzeba by karty zawodnikow sprawdzic w okregowym zwiazku
Dodano: 10.01.2019 08:30    Przez: ~kkk
kkk - zauważ, że w Górniku wszyscy zgłoszeni to zgłoszeni również do rozgrywek (czyli grajacy w meczach mistrzowskich w różnych szczeblach) natomiast w oranje to ......???????
Dodano: 10.01.2019 09:48    Przez: ~zakk
Tego nie wiem ale okolo 20 zawodnikow na druzyne czy kadre czy lekka wymiana rocznikow i zawodnikow zeby wszyscy grali bo o to chodzi o gre a nie siedzenie na lawie daje jakies 15 zespolow do gry wow duzo Kolo podobno ma duzo dzieci ale tu jest chyba wiecej