Dzisiaj jest czwartek 24 stycznia 2019, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21386) SPORT FORUM FIRMY (5281) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-5 / -6oC
Jutropogoda
-5 / -5oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz o stawkę. Medyk rozegra ćwierćfinał ... (0)Panama w Licheniu, czyli Światowe Dni Młodzieży w ... (4)

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

Dodano: 10.01.2019 14:26

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Adam Kłapszta złożył dzisiaj (10 stycznia 2019) roku rezygnację z członkostwa w zarządzie spółki ZE PAK oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu. 

Członkiem Zarządu Spółki przestała być także Pani Elżbieta Niebisz, która również z dniem 10 stycznia 2019roku złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki. Pan Adam Kłapszta oraz pani Elżbieta Niebisz nie podali przyczyn złożenia rezygnacji – czytamy w komunikacie spółki. - W związku z zaistniałą sytuacją na posiedzeniu odbytym w dniu 10 stycznia 2019 roku Rada Nadzorcza do czasu wyboru nowego Prezesa Zarządu Spółki kierowanie pracami zarządu Spółki w charakterze pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu powierzyła panu Marcinowi Ginelowi – Wiceprezesowi Zarządu Spółki. Pan Marcin Ginel jest Wiceprezesem Zarządu Spółki od dnia 13 listopada 2018 roku. Równocześnie Rada Nadzorcza Spółki powołała do Zarządu Spółki Pana Pawła Markowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.

 

  • Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZE PAK,   Adam Kłapszta,   zmiana w zarządzie ZE PAK,   prezes ZE PAK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Poseł Nowak do boju!!! Dalej kłamco udowodnij jaki "energetyczny" jesteś!
Dodano: 10.01.2019 15:53    Przez: ~Eddy
Tak odeszła nasza ostatnia nadzieja oj płaczmy po prezesie był taki dobry dawał podwyżki 0,0006% i maślankę
Dodano: 10.01.2019 15:18    Przez: ~xmen
Kolejny kapitan ewakuowany z konińskiego Titanica. Reszta załogi chyba śpi i nie wie że tonie i czas na ucieczkę.
Dodano: 10.01.2019 14:56    Przez: ~ratunek
To był ten zły co odchodzi czy zły dopiero przyjdzie ?
Dodano: 10.01.2019 14:55    Przez: ~apolityczny
Odprawy......
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~wk**w

KOMENTARZE

i co to może oznaczać?
Dodano: 10.01.2019 14:34    Przez: ~JM
że już nie pracują
Dodano: 10.01.2019 14:44    Przez: ~bezrobotny
Nic.
Dodano: 10.01.2019 14:44    Przez: ~mały
Odprawy......
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~wk**w
Ile dostał odprawy ??
Dodano: 10.01.2019 15:29    Przez: ~Xd
@ - ty sie lepiej zainteresuj dlaczego pis zamyka kopalnie a tym samym region.
Dodano: 10.01.2019 16:05    Przez: ~Pn
Pnie bo janusze z Konina wybrani nie tego gospodarza i woli ostatni gwóźdź do trumny regionu
Dodano: 10.01.2019 16:12    Przez: ~Yyy
@Yyy - mieszkańcu dobrze wybrali. A odkrywkę już dawno pisiory skreślili. Także wybór nawet papieza na prezydenta miasta nic by tu nie pomogl. Teraz łapiesz suwerenie, czy nadal tkwisz w innym wymiarze?
Dodano: 10.01.2019 16:39    Przez: ~Pn
Paweł Markowski -kto to jest ?
Dodano: 10.01.2019 17:08    Przez: ~REDAKTOR
Pnie mam rodzinę w górach tam pisiorow wybrali i wszystko odkupuja drogi budują itp więc przy obecnym układzie sił w sejmie to źle wybrali
Dodano: 10.01.2019 17:11    Przez: ~Yyy
@Yyy - ta....
Dodano: 10.01.2019 17:36    Przez: ~Pn
Grzegorz Dr.....niski do zwolnienia. Dział zaopatrzenia.
Dodano: 10.01.2019 18:23    Przez: ~Pak serwis
I te jego opasłe trole tez.
Dodano: 10.01.2019 18:25    Przez: ~Mac...ewicz, Bą... Wski
Że bez kwb i elektrowni konin nie istnieje
Dodano: 10.01.2019 20:35    Przez: ~Srs
Ano komuna padła dopiero 2 lata temu i to jeszcze nie do końca bo jeszcze o niedobitkach się słyszy
Dodano: 11.01.2019 10:31    Przez: ~Bolek
Komuna padła, a ich dzieci ? Lewica nadal w Koninie ma się dobrze i ona rządzi miastem.
Dodano: 11.01.2019 11:17    Przez: ~Niestety
~Pn jak TVN
Dodano: 12.01.2019 15:14    Przez: ~bingo
,PAK =równia pochyła a na koniec łup
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~Piotr
Ja chce kopalni.
Dodano: 10.01.2019 18:06    Przez: ~Pn
Pissuarze Pn do Kłamczynskiego sie zglos.
Dodano: 10.01.2019 20:49    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 12.01.2019 15:17    Przez: ~bingo
To był ten zły co odchodzi czy zły dopiero przyjdzie ?
Dodano: 10.01.2019 14:55    Przez: ~apolityczny
Zły to "rZadzi" juz ponad 3 lata i nie chce dac pozwolenia na odkrywke, przez co region podupadnie.
Dodano: 10.01.2019 16:05    Przez: ~Pn
zła to została....juz się czaiiiiiii
Dodano: 10.01.2019 21:20    Przez: ~Evo
~Pn jak TVN
Dodano: 12.01.2019 15:21    Przez: ~bingo
Kolejny kapitan ewakuowany z konińskiego Titanica. Reszta załogi chyba śpi i nie wie że tonie i czas na ucieczkę.
Dodano: 10.01.2019 14:56    Przez: ~ratunek
w elektrowni mają palić wodorem już budują gazociąg z domu posła Nowaka do Pątnowa
Dodano: 10.01.2019 15:07    Przez: ~xmen
Twój mózg już dawno zatonął.
Dodano: 10.01.2019 16:03    Przez: ~W
Platforma da nam chleb będziemy w kotłach palić wodorem
Dodano: 10.01.2019 17:50    Przez: ~dla Pn
Tusk wróci i uratuje Polskę, sprzeda nas Niemcom.
Dodano: 10.01.2019 18:08    Przez: ~Donek
Tusk jest wrogiem Polski.
Dodano: 11.01.2019 11:20    Przez: ~Angela
TYTANIK TONIE!!!
Dodano: 10.01.2019 15:13    Przez: ~A
Tak odeszła nasza ostatnia nadzieja oj płaczmy po prezesie był taki dobry dawał podwyżki 0,0006% i maślankę
Dodano: 10.01.2019 15:18    Przez: ~xmen
Jeszcze trzeba było 5 minut czekać żeby wyskoczyła z maszyny
Dodano: 10.01.2019 15:24    Przez: ~Koń
Tonie dzieki pisowi.
Dodano: 10.01.2019 16:08    Przez: ~Pn
Poseł Nowak do boju!!! Dalej kłamco udowodnij jaki "energetyczny" jesteś!
Dodano: 10.01.2019 15:53    Przez: ~Eddy
Apel kieruj pissuarze do innego "wielkiego" posła bo te jego "zasluga", że region dostanie po dudzie i to potwornie.
Dodano: 10.01.2019 16:09    Przez: ~Pn
Poseł z PO T. Nowak zadba o Kopalnie i Elektrownie.
Dodano: 10.01.2019 18:32    Przez: ~Zobaczycie
~Pn jak TVN
Dodano: 12.01.2019 15:21    Przez: ~bingo
Kolejny kase zgarnoł i poszedł. Jeszcze próbują to ciągnąć ale to już totalna klapa. Od czasu do czasu ktoś troche kasy jeszcze wydoi i idzie w djabły. Tam już dobrze nie będzie. Tak że ościsłowo nie potrzebne.
Dodano: 10.01.2019 16:09    Przez: ~Miś
Glapy i jego "pociech" nie przebije. Nigdy. BTW Afera płacowa w NBP. Kolejna radna PiS zarabiała u Glapińskiego 45 tysięcy zł miesięcznie.
Dodano: 10.01.2019 16:23    Przez: ~Pn
@Miś - odkrywke blokuja pisiolki.
Dodano: 10.01.2019 16:24    Przez: ~Pn
Ja bym chciał zarabiać skromnie jak Tusk
Dodano: 10.01.2019 17:53    Przez: ~dla Pn
Tusk otrzymał podwyżkę, ponoć teraz zarabia 140 tys. zł brutto, a emeryturę będzie pobierał w kwocie 80 tyś. zł. miesięcznie.
Dodano: 10.01.2019 18:14    Przez: ~To jest szmal
D. Tusk ma miesięcznie 140 tyś zł brutto, to jest kasa, a wszystko zawdzięcza Angeli Merkel, dlatego reprezentuje Niemcy.
Dodano: 11.01.2019 11:25    Przez: ~Witek
Z elektrowni mają zrobić muzea. Tylko ciekawe kto zostanie kustoszem tam sama rodzina siedzi w biurach ciekawe kto lepszy i ma lepsze plechy.
Dodano: 10.01.2019 16:22    Przez: ~To nie uchronne
Kłamczynski jak nbedzie na emeryturze.
Dodano: 10.01.2019 16:23    Przez: ~Pn
Może minister Grad ?
Dodano: 10.01.2019 17:54    Przez: ~dla Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 12.01.2019 15:22    Przez: ~bingo
A tymczasem: "Afera płacowa w NBP. Kolejna radna PiS zarabiała u Glapińskiego 45 tysięcy zł miesięcznie" :-) DOJNA zmiana.
Dodano: 10.01.2019 16:22    Przez: ~Pn
@Red - pomyliles mnie ze swoim starym...
Dodano: 10.01.2019 16:41    Przez: ~Pn
Pn, nadajesz z odkrywki "Ościsłowo" ?
Dodano: 11.01.2019 11:27    Przez: ~Górnik
~Pn jak TVN
Dodano: 12.01.2019 15:23    Przez: ~bingo
A co z ościsłowem? Wie ktoś coś?
Dodano: 10.01.2019 16:23    Przez: ~kkk
Zapytaj "wielkiego posła". Odkrywki nie bedzie bo takie plany na piss.
Dodano: 10.01.2019 16:41    Przez: ~Pn
Koleżanka Tuska Angela powiedziała,że ma być czyste powietrze i basta