Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22471) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (53)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

Dodano: 10.01.2019 14:26

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Adam Kłapszta złożył dzisiaj (10 stycznia 2019) roku rezygnację z członkostwa w zarządzie spółki ZE PAK oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu. 

Członkiem Zarządu Spółki przestała być także Pani Elżbieta Niebisz, która również z dniem 10 stycznia 2019roku złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki. Pan Adam Kłapszta oraz pani Elżbieta Niebisz nie podali przyczyn złożenia rezygnacji – czytamy w komunikacie spółki. - W związku z zaistniałą sytuacją na posiedzeniu odbytym w dniu 10 stycznia 2019 roku Rada Nadzorcza do czasu wyboru nowego Prezesa Zarządu Spółki kierowanie pracami zarządu Spółki w charakterze pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu powierzyła panu Marcinowi Ginelowi – Wiceprezesowi Zarządu Spółki. Pan Marcin Ginel jest Wiceprezesem Zarządu Spółki od dnia 13 listopada 2018 roku. Równocześnie Rada Nadzorcza Spółki powołała do Zarządu Spółki Pana Pawła Markowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.

 

  • Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZE PAK,   Adam Kłapszta,   zmiana w zarządzie ZE PAK,   prezes ZE PAK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Poseł Nowak do boju!!! Dalej kłamco udowodnij jaki "energetyczny" jesteś!
Dodano: 10.01.2019 15:53    Przez: ~Eddy
Tak odeszła nasza ostatnia nadzieja oj płaczmy po prezesie był taki dobry dawał podwyżki 0,0006% i maślankę
Dodano: 10.01.2019 15:18    Przez: ~xmen
Kolejny kapitan ewakuowany z konińskiego Titanica. Reszta załogi chyba śpi i nie wie że tonie i czas na ucieczkę.
Dodano: 10.01.2019 14:56    Przez: ~ratunek
To był ten zły co odchodzi czy zły dopiero przyjdzie ?
Dodano: 10.01.2019 14:55    Przez: ~apolityczny
Odprawy......
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~wk**w

KOMENTARZE

Cukier od Niemca i prąd też będzie od Niemca tylko cena będzie inna. Można wszystko sprzedać tylko my za to wszystko póżniej płacimy. Tak sami sobie wybieramy a później płacz czemu tak wszysyko jest drogie.
Dodano: 10.01.2019 18:35    Przez: ~M
Gdyby była Cukrownia w Gosławicach to PO by ją sprzedało Niemcom, a można coś w Koninie jeszcze sprzedać Niemcom ?
Dodano: 10.01.2019 18:38    Przez: ~Jan
Właściciel Elektrowni Prezesów wymienia jak przysłowiowe rękawiczki, swoim da zarobić, a odprawy też biorą ?
Dodano: 10.01.2019 18:40    Przez: ~Pytam
Zobaczycie uratuję kopalnię i obieralnie cebuli otworzę.
Dodano: 10.01.2019 18:41    Przez: ~Pn
Pn jako rasowy górnik i zwolennik PO co na te ruchy kadrowe w Elektrowni ?
Dodano: 10.01.2019 18:42    Przez: ~Pewnie chwali ?
A co na to załoga Zakładu ? Trzęsą portkami ?
Dodano: 10.01.2019 18:41    Przez: ~Pytam
Pazerny kapitalizm, prywatyzacja PO POlsku ? Wybierajcie POlityków z PO będzie dobrze ?
Dodano: 10.01.2019 18:45    Przez: ~Wojtek
Ten Prezes już nie musi pracować, płakać nie będzie,co miał zrobić to zrobił. El Adamów zamknął pracowników zwolnił, a teraz urlop można można.....
Dodano: 10.01.2019 18:45    Przez: ~xx
Każdy Prezes jest marionetką w rękach Właściciela, a właścicielem konińskiego sektora energetycznego jest Zygmunt Solorz.
Dodano: 10.01.2019 19:20    Przez: ~Taka jest prawda
Moźe jest marionetką ale trzeba w życiu mieć jaj i spojrzeć sobie w lustro....
Dodano: 10.01.2019 19:26    Przez: ~Mirror
To spoglądaj i się uczesz kudłaczu.
Dodano: 11.01.2019 11:37    Przez: ~Robotnik
Jestem już uczesany a Ciebie już nikt nie uczesze.
Dodano: 11.01.2019 13:32    Przez: ~Robol
A gwiazda letnia została? to teraz się strzeżcie....
Dodano: 10.01.2019 19:19    Przez: ~Masakra
wolę dać na tacę Owsiakowi niż rydzykowi !!!
Dodano: 10.01.2019 19:34    Przez: ~Agnieszka
Wolisz dać Owsiakowi, ale on wspomaga się Wiagrą zapewne już ?
Dodano: 11.01.2019 11:39    Przez: ~Agniecha
Może wreszcie nowy prezes będzie sponsorował jakiś koniński zespół w najwyższej klasie rozgrywek.
Dodano: 10.01.2019 21:06    Przez: ~kibic
Powodem rezygnacji może być wypowiedziany układ zbiorowy. Możliwe że nie chciał zgodzić się na zwolnienia i obniżkę zarobków a tym samym odebranie ludziom resztki godności.
Dodano: 10.01.2019 21:10    Przez: ~janek
Prezes obrońca pracowników, wierzysz w cuda ?
Dodano: 11.01.2019 11:41    Przez: ~Robotnik
3 z 6
<<123456>>