Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22467) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (53)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

Dodano: 10.01.2019 14:26

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Adam Kłapszta złożył dzisiaj (10 stycznia 2019) roku rezygnację z członkostwa w zarządzie spółki ZE PAK oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu. 

Członkiem Zarządu Spółki przestała być także Pani Elżbieta Niebisz, która również z dniem 10 stycznia 2019roku złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki. Pan Adam Kłapszta oraz pani Elżbieta Niebisz nie podali przyczyn złożenia rezygnacji – czytamy w komunikacie spółki. - W związku z zaistniałą sytuacją na posiedzeniu odbytym w dniu 10 stycznia 2019 roku Rada Nadzorcza do czasu wyboru nowego Prezesa Zarządu Spółki kierowanie pracami zarządu Spółki w charakterze pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu powierzyła panu Marcinowi Ginelowi – Wiceprezesowi Zarządu Spółki. Pan Marcin Ginel jest Wiceprezesem Zarządu Spółki od dnia 13 listopada 2018 roku. Równocześnie Rada Nadzorcza Spółki powołała do Zarządu Spółki Pana Pawła Markowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.

 

  • Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZE PAK,   Adam Kłapszta,   zmiana w zarządzie ZE PAK,   prezes ZE PAK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Poseł Nowak do boju!!! Dalej kłamco udowodnij jaki "energetyczny" jesteś!
Dodano: 10.01.2019 15:53    Przez: ~Eddy
Tak odeszła nasza ostatnia nadzieja oj płaczmy po prezesie był taki dobry dawał podwyżki 0,0006% i maślankę
Dodano: 10.01.2019 15:18    Przez: ~xmen
Kolejny kapitan ewakuowany z konińskiego Titanica. Reszta załogi chyba śpi i nie wie że tonie i czas na ucieczkę.
Dodano: 10.01.2019 14:56    Przez: ~ratunek
To był ten zły co odchodzi czy zły dopiero przyjdzie ?
Dodano: 10.01.2019 14:55    Przez: ~apolityczny
Odprawy......
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~wk**w

KOMENTARZE

To teraz na kolej na następnego co kasiore legalnie dostanie
Dodano: 10.01.2019 21:11    Przez: ~miki
Na kolej, a co ma do tego PKP ?
Dodano: 11.01.2019 11:41    Przez: ~Elektrownia
Romans buhaha
Dodano: 10.01.2019 22:06    Przez: ~Eunucho
Pissuar Pn wybil (pod wieloma nickami) niczym szambo...
Dodano: 10.01.2019 22:45    Przez: ~Pn
Pn, szambo ci wybija, zamów beczkowóz, bo od ciebie śmierdzi.
Dodano: 11.01.2019 11:43    Przez: ~A fe !
Niech w końcu Solorz wylozy kasę na kompensacje to odkrywka będzie a nie doić jak najwięcej.
Dodano: 11.01.2019 07:16    Przez: ~gornik13
ostania odprawa wzieta, ostatnie złote spadochrony zostały odpalone.
Dodano: 11.01.2019 07:28    Przez: ~koniec balu
PIS rządzi i PIS odpowiada za kopalnie i sektor energetyczny. Goowno mnie obchodzi kto ,co robił wcześniej jak są tacy dobrzy jest tak pięknie w Polsce to powinni lewym palcem załatwić Ościsłowo i inwestować w węgiel jak to dwaj Dudowie ryczą wszędzie. Problem w tym, że złodzieje z PIS inwestują tylko w siebie swoje rodziny i Toruńskiego złodzieja żeby utrzymać koryto tak długo jak się da.
Dodano: 11.01.2019 08:09    Przez: ~JAro Kotojebca
PO-PSL rządziło przez 8 lat i co zrobili w sprawie nowej odkrywki ? Co zrobił w tym temacie energetyczny poseł z PO T. Nowak ?
Dodano: 11.01.2019 11:47    Przez: ~Pytam
KOpalnia KOryto KOrytkowski PO- bleeeee
Dodano: 11.01.2019 12:24    Przez: ~Przychlast Pn
Szanowni Państwo, ten tytanic już tonie i raczej ratunku dla niego nie ma. Szkoda, że taki Zarząd nam się trafił. Brak szacunku dla człowieka, dla pracownika. Zarząd ma mięso ludzie kapustę ale wszyscy mamy jeden wielki bigos do zjedzenia. Ogólnie uważam, że Solorz i jego świta to ogólna porażka.
Dodano: 11.01.2019 08:56    Przez: ~Życie
Zygmunt Solorz ma dbać o nas Polaków ?
Dodano: 11.01.2019 11:49    Przez: ~Naprawdę ?
Każdy szanujący się Prezes wie, źe bez ludzi pracowników nie ma firmy....
Dodano: 11.01.2019 22:19    Przez: ~Mix
Zaorać to towarzystwo.
Dodano: 11.01.2019 09:16    Przez: ~a.m
Wybieracie POlityków z PO to macie, nie narzekajcie, a w Elektrowni i w Kopalni wielu jest zwolenników PO, to niech te zakłady upadną.
Dodano: 11.01.2019 11:52    Przez: ~Tylko PiS
info z przed dwóch lat1. Minister Skarbu Emil Wąsacz sprzedaje 30% ZEPAK Elektrimowi. 2. Z opóźnieniem, z problemami (wstrzymanie budowy) i oczywiście na kredyt powstaje Pątnów II 464 MW. 3. Elektrim - Zygmunt S dzięki korupcji w Ministerstwie Skarbu podpisują aneks do prywatyzacji dzięki któremu nie ma kar umownych za utrzymanie mocy w ZEPAK - skandal i pierwszy gwóźdź do trumny Adamowa. 4. PO PRLowiskie układy i Zygmunt ma ponad 50% ZEPAK i 2 kopalnie za grosze. Nic nie musi inwestować tylko czyścić konta, zgarniać kasę za emisję akcji dywidenda zyski. Interes się zwrócił szybko pewnie po 2 latach. Za zamknięcie Adamowa UE sporo dołoży jeszcze. Zapłacimy za to My wszyscy kupując drogi prąd od Niemców, prąd z ich nowoczesnych elektrowni na węgiel brunatny, które dają tam 24% energii gdy nie kręcą się wiatraki, zapłaci miasto konin i turek budując swoje elektrociepłownie z dużo droższym ciepłem dla mieszkańców. w celu przypomnienia
Dodano: 11.01.2019 09:22    Przez: ~xxx
Wiecie kim jest Zygmunt Solorz ?
Dodano: 11.01.2019 11:54    Przez: ~Polsat
Do Pn jedz razem z kodem bronic dzikow pochodzisz po lesie moze zmadrzejesz aczkolwiek moze byc za pozno ale sie dotlenisz.
Dodano: 11.01.2019 09:56    Przez: ~chuck nor
PN ma już swoje źródło inhalacji które później przemieniają się w halucynacje i efekty są takie ze wypisuje głupoty kopolniok jeden z OŚCISŁOWA tzw" Głumiak "
Dodano: 11.01.2019 11:25    Przez: ~Ewa 1
Pn, to wyrzutek polskiego społeczeństwa, kim byli jego rodzice, ojciec i matka, że takiego syna spłodzili ?
Dodano: 11.01.2019 11:58    Przez: ~Pytam
4 z 6
<<123456>>