Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

Dodano: 10.01.2019 14:26

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Adam Kłapszta złożył dzisiaj (10 stycznia 2019) roku rezygnację z członkostwa w zarządzie spółki ZE PAK oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu. 

Członkiem Zarządu Spółki przestała być także Pani Elżbieta Niebisz, która również z dniem 10 stycznia 2019roku złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki. Pan Adam Kłapszta oraz pani Elżbieta Niebisz nie podali przyczyn złożenia rezygnacji – czytamy w komunikacie spółki. - W związku z zaistniałą sytuacją na posiedzeniu odbytym w dniu 10 stycznia 2019 roku Rada Nadzorcza do czasu wyboru nowego Prezesa Zarządu Spółki kierowanie pracami zarządu Spółki w charakterze pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu powierzyła panu Marcinowi Ginelowi – Wiceprezesowi Zarządu Spółki. Pan Marcin Ginel jest Wiceprezesem Zarządu Spółki od dnia 13 listopada 2018 roku. Równocześnie Rada Nadzorcza Spółki powołała do Zarządu Spółki Pana Pawła Markowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.

 

  • Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZE PAK,   Adam Kłapszta,   zmiana w zarządzie ZE PAK,   prezes ZE PAK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Poseł Nowak do boju!!! Dalej kłamco udowodnij jaki "energetyczny" jesteś!
Dodano: 10.01.2019 15:53    Przez: ~Eddy
Tak odeszła nasza ostatnia nadzieja oj płaczmy po prezesie był taki dobry dawał podwyżki 0,0006% i maślankę
Dodano: 10.01.2019 15:18    Przez: ~xmen
Kolejny kapitan ewakuowany z konińskiego Titanica. Reszta załogi chyba śpi i nie wie że tonie i czas na ucieczkę.
Dodano: 10.01.2019 14:56    Przez: ~ratunek
To był ten zły co odchodzi czy zły dopiero przyjdzie ?
Dodano: 10.01.2019 14:55    Przez: ~apolityczny
Odprawy......
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~wk**w

KOMENTARZE

Gdyby Panstwo mialo elektrownie w swoich zasobach w calkowitym pakiecie byloby inaczej ale wiadomo kto ja sprzedal jak wszystko w Polsce dla wiadomosci PN Twoje Pelo bylo by inaczej nikt Solorza dorabiac wiecej nie bedzie.
Dodano: 11.01.2019 10:00    Przez: ~medison
Elektrownia została sprzedana Elektrimowi za czasów AWS. Minister odpowiedzialny Wąsik. Poczytaj sobie - https://pl.wikipedia.org/wiki/Poroz
Dodano: 11.01.2019 12:21    Przez: ~Koninianka
Kto sprzedał elektrownię Solorzowi ktura potem drenowała KWB wiem wiem Tusk jeden z drugim zacznij myśleć potem pisz bzdety fachowcy od siedmiu boleści
Dodano: 11.01.2019 11:45    Przez: ~K.B.
Nasze kamienice, wasze ulice, czy wy tego nie rozumiecie ? Elektrownia i Kopalnia nie są polskie, tak jak TVN i Polsat z Plusem.
Dodano: 11.01.2019 12:03    Przez: ~Polak
Ciekawe jak wygladaja starzy tego przychlasta Pn-a ? Czy tez tacy nieudolni jak on
Dodano: 11.01.2019 12:25    Przez: ~KOpalniok
Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Dodano: 11.01.2019 19:01    Przez: ~Sadownik
Teraz przyjdzie następny prezesik, który nic nie obiecywał i ogłosi stawki minimalne bo właściwie nie ma co już zabierać załodze a zysk trzeba podnieść. Taka to nasza pro komunistyczna i PrO europejska rola regionu :( Trzeba budować ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami bo niemcy potrzebować będą spokojnego wypoczynku za grosze i daleko od bałaganu jaki zrobili u siebie. HURA dalej głosujmy na naszych oprawców, którzy rządzą tym regionem od 1989 roku
Dodano: 11.01.2019 15:35    Przez: ~jeszcze energetyk
Z Pn sobie zróbta prezesa
Dodano: 11.01.2019 17:07    Przez: ~pis
On już ma zaklepaną fuchę, został kierownikiem szaletu miejskiego i sam osobiście rozdziela papier na kabiny. Odpowiedzialność niebywała spadła na Pn-a, po prostu pnie się w karierze zawodowej.
Dodano: 11.01.2019 18:57    Przez: ~Babcia klozetowa
A Ty pis robisz za papier hahahhaha
Dodano: 11.01.2019 22:22    Przez: ~śmiech
POLITYKA ,,TO '' BIZNES NIE ? PRODUKOWANIE PRĄDU , PRAWDA O UNI , ŚWIECIE , PRAWORZĄDNOŚCI . ...
Dodano: 11.01.2019 23:59    Przez: ~L
Kopalnia już dawno powinna stanąć, przynajmniej na tydzień. Zero dostaw do elektrowni. Na starych pracowników nie ma co liczyć ale my nie mamy nic do stracenia.co na to związki? ?? , kasa się zgadza? ?, nic nie robicie w kierunku strajku.
Dodano: 12.01.2019 01:19    Przez: ~Lw
Wyrzucić przewodniczących związku ,zwłaszcza P. Mazura,dużo gada a nic nie robi,
Dodano: 12.01.2019 13:18    Przez: ~aaa
To nie głosujcie na związkowców i nie wpisujcie komentarzy. Fakt jest taki że trzymają się tylko swoich stołków. jak Dyzma byle się tak jeszcze trzy miesiące utrzymać.
Dodano: 12.01.2019 16:45    Przez: ~Miś
Nie należę do związków.
Dodano: 13.01.2019 11:50    Przez: ~Lw
5 z 6
<<123456>>