Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22162) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Konin. Pamiątki parlamentaryzmu od posła na licytację WOŚP

Dodano: 11.01.2019 11:01

Okolicznościowy znaczek z okazji 550-lecia parlamentaryzmu RP i medal wydany z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski, przekazał na licytację WOŚP, koniński poseł PO Tomasz Nowak.

- Bardzo ważna dla mnie jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - powiedział Tomasz Nowak. - Dlatego przekazuję na licytację te pamiątki. Jest to medal okolicznościowy wydany z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski. W Poznaniu, 15 kwietnia 2016 roku, odbyło się z tej okazji Zgromadzenie Narodowe. Uczestnicy tego zgromadzenia otrzymali certyfikowane medale okolicznościowe dla upamiętnienia rocznicy. Mam nadzieję, że to wartościowa rzecz dla koneserów, numizmatyków. Liczę, że ten medal znajdzie godnych odbiorców i pomoże w pozyskaniu środków przez WOŚP na leczenie najmłodszych.

Na licytację, podczas konińskiego finału WOŚP, w niedzielę 13 stycznia br, trafi także znaczek okolicznościowy wydany z okazji 550-lecia parlamentaryzmu RP. - Jest w serii limitowanej, gratka dla filatelistów. Te dwie rzeczy związane z parlamentaryzmem i historią Polski, chciałbym przekazać, licząc na to, że znajdą godnych odbiorców - mówi Tomasz Nowak. 

  • Konin. Pamiątki parlamentaryzmu od posła na licytację WOŚP
  • Konin. Pamiątki parlamentaryzmu od posła na licytację WOŚP
  • Konin. Pamiątki parlamentaryzmu od posła na licytację WOŚP

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP Konin,   WOŚP 2019,   poseł na WOŚP,   Tomasz Nowak,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

w ciągu 2 dni to TRZECI artykuł o p-ośle nowaku. Dlaczego nie ma pod zadnym dopisku "MP" materiał promocyjny??? ten POrtal osiagnłą juz takie dno, ze niżej jest chyba tylko tvn i wyborcza. Ludzie zobaczcie ze aktywnosc tego pana pojawia sie tylko przed wyborami. Ocencie to sami. co z tego ze przez ostatnie 2 kadencje byl w koalicji ktora rzadzila miastem! Efekty ich pracy widac golym okiem. mam nadzieje ze kazdy wyborca to doceni.
Dodano: 11.01.2019 11:28    Przez: ~obiektywne media to nie tu
Niech pokarze przelew np. 20 tyś zł dla WOŚP. Na pewno tego Pana stać na gest. Nie tam jakieś gadżety aby się wylansować.
Dodano: 11.01.2019 11:48    Przez: ~obywatel
wstyd, wstyd, wstyd panie posle po pierwsze to byl zapewne prezent dla P., po drugie, to cos jest praktycznie bez wartosci i zeby to jeszcze prasa o tym pisala. hmmmmnp w Allegro - Numer oferty: 7644128126
Dodano: 11.01.2019 12:16    Przez: ~wioletta
Tego pana nie było słychac a teraz taki aktywny juz za pózno
Dodano: 11.01.2019 12:10    Przez: ~anna
czy te oczy mogą kłamać?
Dodano: 11.01.2019 11:34    Przez: ~chyba nie

KOMENTARZE

Proszę się nie przymilać
Dodano: 11.01.2019 11:15    Przez: ~Aska
Jak zwykłe ściema, siema i inne farmazony! A ja się pytam Panie Nowak, gdzie są obiecani inwestorzy i miejsca pracy? Po strefie inwestycyjnej chula wiatr, stadion, amfiteatr i przeprawa do rozbiórki, podwyżka ciepła o 35%,, linie mzk do likwidacji a basen we ferie zamknięty. Grunt, że Pan jest zawsze w dobrym humirze!
Dodano: 11.01.2019 14:30    Przez: ~Obserwator życia
Może by tak jakiś donosik osobiście sygnowany z numerowanej serii, oficjalnej korespondencji którą dostarczał TW aktor. Na aukcje Wielkiej orkiestry świątecznej pomocy podarować.
Dodano: 11.01.2019 14:53    Przez: ~Licytator
Koles ma ps.aktor a to pajac trzeciorzedny klaun sama geba mowi wszystko
Dodano: 11.01.2019 16:00    Przez: ~Marx
A kły szczerzy tylko na trzecim zdjęciu.
Dodano: 11.01.2019 18:40    Przez: ~Ładny on ładny
Aktor to wyjątkowy sknerus-na charytatywny organizowany w Brzeźnie przekazał volkswagena zabaweczkę,którą dostał od fabryki WW.Nikt tego badziewia nie wylicytował.
Dodano: 12.01.2019 00:50    Przez: ~POgonić
Spodziewam się, że pamiątkami parlamentaryzmu posła PiSa będzie konstytucja, koperta na łapówki, podniesiona rączka w każdym głosowaniu, opróżniona flaszeczka, wytarte kolana od klękania przed Rydzykiem, tuba wazeliny jako symbol wiernopoddaństwa przed małym Jakiem oraz książka kodów SMS jako podręcznik opisu świata i zdarzeń dla wyznawcy pisowskiej aberracji.
Dodano: 11.01.2019 11:18    Przez: ~jaś
co do oproznionej flaszeczki. to jak sie nazywal ten POseł co to go w niemczech na lotnisku wyrzucili z samolotu? protasiewicz? rokita? ilu ich bylo? hipokryto
Dodano: 11.01.2019 11:32    Przez: ~POginty
Zdzich, dziś jaś opluwa porządnych i prawych ludzi z PiS-u, on nic innego w swoim lewackim życiu nie potrafi.
Dodano: 11.01.2019 12:25    Przez: ~Przykre to
Do Przykre to@ Z tą prawością PiSowskiej trzody bym nie przesadzał szczególnie w odniesieniu do bezwstydnego łamania konstytucji oraz wszelkich praw ustawowych i zwyczajowych jakich dopuszcza się owa banda z Adrianem na czele. A że chłopie cierpisz na perwersyjną wizję świata w której łapówkarstwo, łajdactwa i deprawacje funkcjonariusz partyjnych nic nie znaczą to jedynie można przypisywać odchyleniom moralnym, estetycznym i cywilizacyjnym wielbicieli tej bandyckiej formacji. Ale jeszcze trochę normalni ludzie będą musieli was tolerować, a po wyborach to tak dostaniecie kopa wy i wasi aktywiści, że daj Boże już nigdy banda ta nie dorwie się do władzy.
Dodano: 11.01.2019 12:58    Przez: ~jaś
@jaś. Sam zaczynasz temat pisiorów. Potem sam sobei zaczynasz odpowiadac na wlasne pytania. PObało cie juz totalnie odkad zabraci ci emeryturke SB.
Dodano: 11.01.2019 13:14    Przez: ~lelek
PiS jest niesamowicie mocny. W nowym roku głosowanie na tę partię deklaruje ponad 39% respondentów, gdy tymczasem na PO chciałoby głosować o 1/3 mniej - nieco ponad 26%.
Dodano: 11.01.2019 14:57    Przez: ~Victoria
"jaś", dość że błądzi w swoich lewackich poglądach to jeszcze ubliża, tak się zachowują ludzie lewicy, zero kultury.
Dodano: 11.01.2019 16:54    Przez: ~Prawica
w ciągu 2 dni to TRZECI artykuł o p-ośle nowaku. Dlaczego nie ma pod zadnym dopisku "MP" materiał promocyjny??? ten POrtal osiagnłą juz takie dno, ze niżej jest chyba tylko tvn i wyborcza. Ludzie zobaczcie ze aktywnosc tego pana pojawia sie tylko przed wyborami. Ocencie to sami. co z tego ze przez ostatnie 2 kadencje byl w koalicji ktora rzadzila miastem! Efekty ich pracy widac golym okiem. mam nadzieje ze kazdy wyborca to doceni.
Dodano: 11.01.2019 11:28    Przez: ~obiektywne media to nie tu
LM to prywatna firma posła z PO T. Nowaka, że tak go promuje ?
Dodano: 11.01.2019 12:30    Przez: ~Co za portal ?
Może nie,ale kasę od ciotki Andzi może im przyłatwić.
Dodano: 11.01.2019 12:34    Przez: ~ajak
Obudził się i zaczął pracować. Tomasz to potrafi najlepiej. Dobry bajer pół sukcesu. To jest to samo co energia z siarkowodoru a do tego wszystkiego w dolinie.
Dodano: 11.01.2019 15:05    Przez: ~Korytko
No żesz k. jasna przecież on zaraz jak dżin z butelki po harnasiu wyskoczy.
Dodano: 11.01.2019 15:11    Przez: ~Juhas
czy te oczy mogą kłamać?
Dodano: 11.01.2019 11:34    Przez: ~chyba nie
Myślę, że cały czas kłamią.
Dodano: 11.01.2019 16:58    Przez: ~Jadwiga
Niech pokarze przelew np. 20 tyś zł dla WOŚP. Na pewno tego Pana stać na gest. Nie tam jakieś gadżety aby się wylansować.
Dodano: 11.01.2019 11:48    Przez: ~obywatel
No właśnie, niech wpłaci 20 tyś. zł na konto WOŚP-u, cwaniak jeden.
Dodano: 11.01.2019 12:34    Przez: ~Orkiestra
POKAŻE ... tak należy pisać , przez Ż ......z kropką...
Dodano: 11.01.2019 13:52    Przez: ~zx
Tego pana nie było słychac a teraz taki aktywny juz za pózno
Dodano: 11.01.2019 12:10    Przez: ~anna
Zbliżają się wybory, musi swoją nieciekawą postać lansować, a nóż jakiś naiwny wyborca go POprze ?
Dodano: 11.01.2019 12:32    Przez: ~Ja nie !
wstyd, wstyd, wstyd panie posle po pierwsze to byl zapewne prezent dla P., po drugie, to cos jest praktycznie bez wartosci i zeby to jeszcze prasa o tym pisala. hmmmmnp w Allegro - Numer oferty: 7644128126
Dodano: 11.01.2019 12:16    Przez: ~wioletta
Niech ten lanser wsadzi sobie to.....między zęby,ciekawe czy utrzyma.
Dodano: 11.01.2019 12:21    Przez: ~pfff
A może starego Playboya? Mam nadzieję,że coś zostało z biznesu sprzed lat.
Dodano: 11.01.2019 12:24    Przez: ~???
Dalszy ciąg lansiarstwa posła z PO T. Nowaka, a LM ciągle go lansuje, czy musi ?
Dodano: 11.01.2019 12:23    Przez: ~Pytam
a może by Pan pokazał klase i wylicytował coś podczas aukcji wpłacając okrągłą sumke? 10-20tys pln. PO czynach ich POznacie. Te przedmioty sa niestety niezbyt wartosciowe dla kolekcjonerów. Chyba ze da Pan na nich POdpis. Napewno fani beda sie bić o te jakże cenne artefakty.
Dodano: 11.01.2019 12:46    Przez: ~1980
1 z 3
123>>