Dzisiaj jest poniedziałek 16 grudnia 2019, imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20148) SPORT FORUM FIRMY (5435) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 5oC
Jutropogoda
7 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jednostka OSP w Broniszewie uhonorowana specjalną ... (0)Świąteczne konkursy w ZSEU w Żychlinie. Najpięknie ... (0)

Konin. Śmiertelne potrącenie na pasach. Kobieta zmarła w szpitalu

Dodano: 11.01.2019 12:59

W miniony czwartek rano, doszło do potrącenia pieszej na ul. Wał Tarejwy. Kobieta przechodziła po pasach. Zmarła kilka godzin później w szpitalu.

O 6.20 w czwartek, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Koninie otrzymał informację o wypadku na Wale Tarejwy. Na miejsce skierował policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Okazalo się, że 41-letni kierowca renault, mieszkaniec gminy Krzymów, potrącił przechodzącą po pasach 65-letnią mieszkankę Koła. Kobieta nieprzytomna trafiła do szpitala. Niestety, po czterech godzinach zmarła.

Kierowca renault powiedział policjantom, że nie widział pieszej. Policjanci sprawdzili, że był trzeźwy i zatrzymali mu prawo jazdy. Odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przejeżdżałam tamtędy przed 7.00. Rzeczywiście mogę powiedzieć, że widzialność była bardzo, bardzo kiepska. Światła samochodów odbijały się w ulicy - moim zdaniem mógł nie widzieć tej osoby. Przykre to, ale wierze kierowcy. A ludzie myślą, że ich widać a kierowca w momencie zahamuje. Kochani piesi, naprawdę musicie też uważać.
Dodano: 11.01.2019 13:50    Przez: ~xxx
I to jest prawda.... piesi są nie widoczni o zmierzchu lub poranku i jeszcze jak deszcz pada. Ubrania są przeważnie w kolorze ciemnym bez żadnych odblasków.
Dodano: 11.01.2019 13:37    Przez: ~pieszy i kierowca
O tej porze pieszych wogóle nie widać. Trzeba sie rozglądac po 10 razy i mieć 100% pewnosc ze kierowca nas widzi i sie zatrzymuje. Wczoraj widzialem na przemyslowej kolo slimaka idiote w bmw ktory o malo nie potracil 2 osób. Szare e90 w kombi z jakimis szczylami wewnatrz. Gdzie jest policja jak jest potrzebna do wuja wafla.
Dodano: 11.01.2019 13:50    Przez: ~idioci w bmw
Wystarczy odblask za 5zł. Obszar zabudowany nie zawsze jest dostatecznie oświetlony. W pobliżu przejść dla pieszych również.
Dodano: 11.01.2019 16:23    Przez: ~pieszy i kierowca
70 jest dla aut. a 40 dla ciezarowych
Dodano: 11.01.2019 14:05    Przez: ~wmb

KOMENTARZE

A moim zdaniem przy pasach należy zachować szczególną ostrożność ,dlaczego w innych krajach takie coś jak przejście dla pieszych jest święte a u nas wejdziesz na pasy to jeszcze krzywi się że zwolnić musi albo się zatrzymać...
Dodano: 12.01.2019 21:07    Przez: ~Szok
Gdyby nie pracowała mając 65 lat,to by żyła. Widocznie tak musiało być. Trzeba więc,iść kiedy odejść na emeryturę.
Dodano: 12.01.2019 21:08    Przez: ~emeryt
Żal ci dupsko ściska że pracowała a wieku 65 lat To nie twoja sprawa Żeby Ciebie samochòd na pasach nie pier———Albo kogoś z Twojej rodziny to ciekawe jak byś się czuł Znałeś tę kobiete zapewne Nie Pani Bożenka była wspaniałym człowiekiem A ty Zapewne jesteś zap***rziałym emerytem ktòry siedzi w domu i modli się do ołtarzyka Jedz do Augusto na ul Europejską i zapytaj kierowcòw przedstawicieli o Panią Bożenke To że pracowała to nie grzech I za to miała oddać życie???? Więc się nie wypowiadaj skoro nie znałeś człowieka Poprostu ZAMILCZ
Dodano: 13.01.2019 17:05    Przez: ~Emerytka
Jestem synem Zmarłej. Bardzo zabolał mnie komentarz z 12.01.2019 godz. 21:08 "Gdyby nie pracowała mając 65 lat,to by żyła. Widocznie tak musiało być. Trzeba więc,iść kiedy odejść na emeryturę", dodany przez "emeryt"
Dodano: 14.01.2019 10:06    Przez: ~Marcin B.
No dziwne nie jest że zmarła w tej konińskiej umieralni jak by trafiła do innego szpitala na pewno by żyła
Dodano: 12.01.2019 21:36    Przez: ~Jager
Przykra sytuacja ale warunki widocznosci byly kiepskie, popadywal deszcz, jezdnia mokra, a poszkodowana w wypadku ubrana na cimno, bez odblaskow. Prawo mowi ze pieszy na przejsciu na pierwszenstwo ale to nie zwalnia go z z myslenia. Jesli wchodzisz na przejscie upewnij sie ze i kierowca cie zauwazyl i zadbaj o widocznosci. Odbask nie kosztuje wiele, nie jest obciachowy a tutaj mogl uratowac zycie . Zasada ograniczonego zaufania zawsze sie sprawdza.
Dodano: 13.01.2019 13:49    Przez: ~grmi
Jestem synem Zmarłej. Komentarz z 13.01.2019 godz. 13:49 "Przykra sytuacja ale warunki widocznosci byly kiepskie, popadywal deszcz, jezdnia mokra, a poszkodowana w wypadku ubrana na cimno, bez odblaskow. Prawo mowi ze pieszy na przejsciu na pierwszenstwo ale to nie zwalnia go z z myslenia. Jesli wchodzisz na przejscie upewnij sie ze i kierowca cie zauwazyl i zadbaj o widocznosci. Odbask nie kosztuje wiele, nie jest obciachowy a tutaj mogl uratowac zycie . Zasada ograniczonego zaufania zawsze sie sprawdza", dodany przez "grmi" w moim odczuciu sugeruje, że moja Mama sama winna swojej tragicznej śmierci, bo nie pomyślała o założeniu na przejściu dla pieszych kamizelki odblaskowej. Może nie powinna wychodzić z domu do pracy (fakt, że pracowała w wieku 65 lat jest wg "emeryta" przyczyną jej śmierci), bo padało i była kiepska widoczność... Ludzie, proszę, opamiętajcie się z tymi komentarzami, bo są niesprawiedliwe i bardzo bolesne. Ocenę tego zdarzenia zostawcie org ...
Dodano: 14.01.2019 11:09    Przez: ~Marcin B.
Czy wiadmo kiedy jest pogrzeb Bozenki ??
Dodano: 14.01.2019 16:02    Przez: ~Andrzej
W środę 11:30
Dodano: 14.01.2019 16:48    Przez: ~E
A w jakiej parafii ? Chcialbym pozegnac Pania Bozenke...
Dodano: 14.01.2019 20:36    Przez: ~Andrzej
Do Syna Pani Bożenki Niech Pan się nie przejmuje tymi durnymi komentarzami Bo naprawdę nie warto Co druga osoba to poprostu patologia ktòra nie liczy się z ludzkim cierpieniem Dla ktòrych człowiek jest niczym Nic nie zmieni tego Że Pana mama była bardzo ciepłą miłą fantastyczną dobrą kobietą Bardzo Przykre jest to że w taki sposòb musiała odejść z tego świata Wszyscy ktòrzy tutaj udzielają się tak naprawdę nie znali Pani Bożenki nic o niej nie wiedzieli Ale tak już jest że człowiek człowiekowi wilkiem Wypisują bzdety ciekawe jak by to ich spotlało Jak by ktoś przejechał im na pasach "matkę dziecko siostrę brata "Czy wtedy też byli by tacy mądrzy ZAPEWNE NIE Więc składam na Pana ręce najszczersze kondolecje Pana Mama napewno zawsze będzie w pamięci wszystkich pracownikòw firmy Augusto napewno będą ją często wspominać A CZŁOWIEK NIGDY NIE UMIERA KIEDY ŻYJE W WSPOMNIENIACH ŻYWYCH
Dodano: 14.01.2019 17:07    Przez: ~Znajoma
Każdemu z nas może się to przytrafić. Każdy z nas jedzie czasem za szybko, każdy czasem się zamysli. Niestety każdy z nas jutro może kogoś potracic i skreślić swoje zycie trafiając z dnia na dzień za kratki.
Dodano: 15.01.2019 22:11    Przez: ~Ana
3 z 3
<<123

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.