Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19503) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

Ile zarobili i jakie oszczędności mają prezydenci Konina? Oto dane 

Dodano: 11.01.2019 18:06

Paweł Adamów

Miejsce zatrudnienia: II Zastępca Prezydenta Konina

Oszczędności:

  1. 22 tys. zł

Dochody (netto): 

  1. Stowarzyszenie Metropolia Poznań – 62 200,00 zł
  2. Urząd Miejski w Koninie – 10 192,50 zł

Mieszkanie:

  1. Mieszkanie - 74 m2 o wartości 340 tys. zł – własność

Nieruchomości:

  1. Grunt pod mieszkaniem o powierzchni 0,0087 ha o wartości 10 tys. zł - własność

Samochody:

  1. Ford Focus Kombi TDI, rok prod. 2004

Kredyty:

  1. Kredyt hipoteczny na kwotę 224 tys. zł. Do spłaty pozostało 202 tys. zł
poprzednia
strona 2/2

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Panowie stosują się do słów byłej minister Tuska Bieńkowskiej za 5000 to robi tylko debil albo złodziej
Dodano: 11.01.2019 18:25    Przez: ~xmen
Wybory były w listopadzie - angaże pewnie od grudnia, więc są to zarobki za jeden miesiąc pracy w UM.
Dodano: 11.01.2019 18:58    Przez: ~tak myślę
Może sobie biedaczyska w końcu samochody zmienią na nowsze. Jak widzicie nie ma po co się pchać na tak odpowiedzialne i wysokie stanowiska... ;-)
Dodano: 11.01.2019 19:11    Przez: ~freemind
Spoko w Koninie się dorobią
Dodano: 11.01.2019 18:23    Przez: ~Tak będzie
Nie rozumiem,o co chodzi z tymi zarobkami w urzedzie miejskim?Tyle zarobil juz w zeszlym roku??Ale za co??
Dodano: 11.01.2019 18:52    Przez: ~jak od tego sa w urzedzie

KOMENTARZE

Ale bida, żal patrzeć, współczuję! A tu trzeba jeszcze tyrać na tych stołkach odświtu do zmroku, dobrze że nie kandydowałem..
Dodano: 11.01.2019 21:49    Przez: ~Bolek
BIZNES POLITYCZNY , A MARZENIA O ROLI DŻENTELMENA WE WSPÓŁCZESNEJ POLSCE TO ? WYRZUCIĆ Z W WIARĄ . ..
Dodano: 11.01.2019 23:14    Przez: ~L
Jak można zadłużonych gości brać na takie stanowiska. Gość ma 22000 oszczędności i doświadczenie w stowarzyszeniu... Zadzić będzie milionami.
Dodano: 11.01.2019 23:18    Przez: ~Wyborca
Racja ;-)
Dodano: 12.01.2019 09:56    Przez: ~wyborca
przecież wiadomo że pochowali do skarpety żeby nie wykazać ;)
Dodano: 11.01.2019 23:37    Przez: ~tak
Bida z nędzą przez kadencje se przepędzą.
Dodano: 12.01.2019 09:35    Przez: ~foto
Uwaga internauci na portalu lm jest taka cenzura pewnych wpisów kulinarnych jakiej nie było nawet w zapyziałej komunie.Albo lm jest niezależny albo partyjny. Domyślam się ze lewacko liberalny
Dodano: 12.01.2019 10:53    Przez: ~Asśsss
Teraz to oddam na Was głos jak spróbuje anakonde śnieżną w sosie śnieżnym z Alp ze skałą tubylca i nutką Maczugi Herkulesa w Ojcowie na ruszcie
Dodano: 12.01.2019 11:24    Przez: ~Smok
Jeśli ktoś uczciwie zarobił, to się go nie czepiajmy, ale jeśli robi przekręty czy kradnie to trzeba go ścigać. Czy w Polsce powinny być tak duże rozbieżności w zarobkach ? Dlaczego elita naszego społeczeństwa zarabia krocie, a zwykły Polak ciągle musi oszczędzać, aby przeżyć ?
Dodano: 12.01.2019 12:24    Przez: ~Symp. PiS
Ja bym sie wstydzil podpisywac jako sympatyk PiS. Popatrz ile zarabiaja asystentki prezesa NBP czy rozni misiewicze... a zwykly Polak moze tylko pomarzyc...