Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19572) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Koniński finał WOŚP w "Galerii nad Jeziorem". Atrakcje i licytacje

Dodano: 12.01.2019 13:42

Finał WOŚP to wyjątkowy dzień, który jednoczy i mobilizuje do pomagania.  Na terenie Galerii nad Jeziorem w Koninie, przewidziano moc atrakcji. 

Tegoroczny, 27 finał WOŚP w Koninie będzie bogaty w wydarzenia towarzyszące. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które będzie można podziwiać na trzech specjalnych scenach ustawionych na terenie Centrum Handlowego „Galeria nad Jeziorem”. W niedzielę 13 stycznia w godzinach 11.00-20.00 na mieszkańców czekają liczne koncerty m.in. zespołu Ale Babki, Wigry3 Dj’s, Społecznego Ogniska Muzycznego w Koninie, Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Quantum z Rychwała, wydarzenia sportowo - kulturalne m.in. pokazy Szkoły Wokalno - Aktorskiej FAMA, pokazy piłkarek zespołu Medyk Konin, pokazy klubu bokserskiego Zagłębie Konin oraz pokazy taneczne studia RYTMIX. Fani biegania na świeżym powietrzu będą mogli wziąć udział w 9. edycji biegu „Policz się z cukrzycą”.

Zwieńczeniem będzie występ muzycznej gwiazdy, czyli Lanberry, która zagra o godzinie 19.00 na scenie przed galerią. Artystka była uczestniczką The Voice of Poland oraz X Faktor, a także brała udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji. Na koncie ma dwie płyty i hity takie jak „Bunt”, „Ostatni most”, „Gotowi na wszystko” czy „Nie ma mnie”. Tradycyjnie o godzinie 20.00 rozbłyśnie „Światełko do nieba”.

Podczas koncertu finałowego na terenie galerii odbędą się także licytacje, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP. - Już w najbliższą niedzielę po raz kolejny mieszkańcy Konina będą licznie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jestem przekonana, że przygotowane atrakcje, w tym koncerty oraz wydarzenia sportowo-kulturalne w Galerii nad Jeziorem z pewnością umilą wszystkim niedzielne świętowanie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam również nadzieję, że pobijemy rekord z zeszłorocznej zbiórki – mówi Paulina Ostrowska, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

W trakcie tegorocznego Finału WOŚP zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

 

  • Koniński finał WOŚP w "Galerii nad Jeziorem". Atrakcje i licytacje

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP 2019,   finał WOŚP Konin,   galeria nad jeziorem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wrzucam do puszek, w Lidlu już wrzuciłam, księdza wpuszczam i też w kopercie daję parę groszy. Nie dzielę między księdzem a Owsiakiem bo mam gdzieś waszą zawiść którą siejecie. W kółko nas coś dzieli, nie szkoda wam życia na zawiść? Skończy się Owsiak to znajdziecie nowy temat do siania jadu. Chcecie to marnujcie swoje życie na to.
Dodano: 12.01.2019 16:02    Przez: ~EmiliaK
wolę dać Owsiakowi niż rydzykowi !!!
Dodano: 12.01.2019 16:30    Przez: ~Koninianka
Taaa prywatnie ale na szpitalnym sprzecie robią badania
Dodano: 12.01.2019 16:19    Przez: ~Hola
tvpis mocno nienawidzi WOŚP. Bylo to widac w czwartek jak tvp info wyemitowalo animacje w programie minęła 20 barbary pieli ( .urwy) jak bezczelnie i bezkarnie (do czasu mam nadzieje) atakuje Owsiaka z antysemickimi elementami. Przez to właśnie w tym roku dam 2 razy więcej Owsiakowi. Pis tfu
Dodano: 12.01.2019 14:43    Przez: ~Pol
Konin zbiera dla naszego szpitala i dzieciakow
Dodano: 12.01.2019 14:33    Przez: ~maxxx

KOMENTARZE

Mam nadzieję, że ten syf gra ostatni raz.
Dodano: 12.01.2019 16:56    Przez: ~ilovetusk
A na czym gra Owsiak ? Na naiwności ludzi, przy tym wykorzystuje marznące na zimnie dzieci.
Dodano: 12.01.2019 18:18    Przez: ~Ela
Macie błąd w programie.Najpierw jest KDK od 14:10, później od 14:50 Przedszkole nr 4.
Dodano: 12.01.2019 16:57    Przez: ~Program
KDK to nieroby, więc kij im w oko.
Dodano: 12.01.2019 20:06    Przez: ~carit
Lewacy zamilczcie. Kto da na Owsika czy nie da to jego prywatna sprawa. Ja osobiście nie dam
Dodano: 12.01.2019 17:02    Przez: ~Polexit
Ja też nie daje i dobrze mi z tym.
Dodano: 12.01.2019 17:36    Przez: ~nie
Ja też nigdy żadnej złotówki nie dałem i nie dam, nie cierpię tego jąkały w czerwonych spodniach i czerwonych okularach.
Dodano: 12.01.2019 18:20    Przez: ~Jan
Ja też nie dam Ani złotówki
Dodano: 12.01.2019 17:58    Przez: ~Pn
Dziękuję Orkiestrze za ogrom sprzętów na oddziałach w całej Polsce!!
Dodano: 12.01.2019 18:09    Przez: ~P.
Ogrom ? Gdzie ten ogrom widzisz ? Chyba we wrogiej nam Polakom stacji telewizyjnej TVN ?
Dodano: 12.01.2019 18:22    Przez: ~Widz TVP
Moje dziecko w Koninie miało badanie słuchu na sprzęcie od Owsiaka . popieram
Dodano: 12.01.2019 20:49    Przez: ~ja
Od Owsiaka, czy aby na pewno ? To ludzie na ulicy dają, a nie jakiś Owsiak.
Dodano: 13.01.2019 11:31    Przez: ~Lena
Fajnie że to już jutro. Ja przeznacze na ten cel pewną sumke. A wieczorem pójde pooglądać światełko do nieba.
Dodano: 12.01.2019 18:17    Przez: ~Miś
zakaz fajerwerków mam nadzieje ze policja bedzie na posterunku
Dodano: 12.01.2019 18:21    Przez: ~konin
Jutro można strzelać do oporu. I dobrze.
Dodano: 12.01.2019 18:25    Przez: ~Miś
Na posterunku to zawsze są a gdzie mają być ?
Dodano: 12.01.2019 18:27    Przez: ~Miś
Jurek to gość. Jestem za !
Dodano: 12.01.2019 18:18    Przez: ~Miś
W kraju muzułmańskim, jak np. Arabia Saudyjska ten "gość" dawno by już leżał na cmentarzu.
Dodano: 12.01.2019 18:26    Przez: ~Rijad
Ale jak Ci pasuje arabia to prosze droga wolna. Jesteśmy w POLSCE i tu zagra Orkiestra.
Dodano: 12.01.2019 18:29    Przez: ~Miś
Miś twoje zdanie czy ty jesteś za czy przeciw się nie liczy miernoto społeczna
Dodano: 12.01.2019 23:31    Przez: ~coralgol
Miś cuchnie lewicą, ludzie zaś prawi wierzą w Boga i Go kochają.
Dodano: 13.01.2019 11:34    Przez: ~Anna
A ja nie dam ani jednemu,ani drugiemu,bo mi nikt nic nie dawal i nie daje.Cale uczciwe zycie liczylem na siebie,na najblizszych i sie nie zawiodlem.Oni jak sadze tez sie na mojej skromnej osobie nie zawiedli.
Dodano: 12.01.2019 18:31    Przez: ~szary,uczciwy czlowiek
Frajerze A na oddziale licz na swojego wymyślonego Boga.
Dodano: 12.01.2019 20:08    Przez: ~6 6 6
Ludzie prawi wierzą w Boga i Go kochają i On ich kocha, a Niebo dla wierzących stoi otworem.
Dodano: 13.01.2019 11:36    Przez: ~Anna
Nie daje do puszek złamanego grosza. Dlaczego Owsiak ma się dorabiać za zbiórkę? ludzie ciężko zarobione pieniądze wrzucają. A Owsiak nie musi pracować żeby się dorobić czegokolwiek i żyć jak pan
Dodano: 12.01.2019 18:42    Przez: ~coralgol
Róbta co chceta, a ja i tak was oskubię.
Dodano: 12.01.2019 19:04    Przez: ~Jerzy leży
Wychodzi na to, że Owsiak to cwany lewak, powiązany rodzinnie ubeckimi (żydowskimi też ?) korzeniami. Przecież to jasne, że nikt inny nie dostałby tyle mediów, służb, zaangażowanych w tą hucpę urzędników, wójtów, burmistrzów, prezydentów, państwowych firm, prezesów zakładów, domów kultury, placówek oświatowych, szkół, straży, policji, harcerzy, wojska za friko.... Czy np. Pani Dymna też tak ma ? A w dowód wdzięczności, Owsiak na swym "festiwalu rozpusty" zręcznie demoralizuje młode pokolenia już od ponad ćwierć wieku - Bo taka jest jego druga, podstępna i perfidna rola !!! A plebs się cieszy, bo przy okazji ma jeszcze darmową rozrywkę w tych smutnych i szarych wioskach i miasteczkach...
Dodano: 12.01.2019 18:42    Przez: ~" RÓBTA CO CHCETA " !!!
Prawda i tylko Prawda, Jerzy Owsiak jest sługą szatana, on wyznaje lewicowe wartości.
Dodano: 12.01.2019 19:07    Przez: ~Adam
Co za ciemnota!! Słów brakuje ,żeby cokolwiek innego napisać😞
Dodano: 12.01.2019 21:43    Przez: ~Kaziu
Ciemnotą jest nie wierzyć w Boga i Go odrzucać, jeśli dziś odrzucasz Boga to On cię odrzuci kiedyś.
Dodano: 13.01.2019 11:38    Przez: ~Anna
2 z 4
<<1234>>