Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20193) SPORT FORUM FIRMY (5341) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Koniński finał WOŚP w "Galerii nad Jeziorem". Atrakcje i licytacje

Dodano: 12.01.2019 13:42

Finał WOŚP to wyjątkowy dzień, który jednoczy i mobilizuje do pomagania.  Na terenie Galerii nad Jeziorem w Koninie, przewidziano moc atrakcji. 

Tegoroczny, 27 finał WOŚP w Koninie będzie bogaty w wydarzenia towarzyszące. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które będzie można podziwiać na trzech specjalnych scenach ustawionych na terenie Centrum Handlowego „Galeria nad Jeziorem”. W niedzielę 13 stycznia w godzinach 11.00-20.00 na mieszkańców czekają liczne koncerty m.in. zespołu Ale Babki, Wigry3 Dj’s, Społecznego Ogniska Muzycznego w Koninie, Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Quantum z Rychwała, wydarzenia sportowo - kulturalne m.in. pokazy Szkoły Wokalno - Aktorskiej FAMA, pokazy piłkarek zespołu Medyk Konin, pokazy klubu bokserskiego Zagłębie Konin oraz pokazy taneczne studia RYTMIX. Fani biegania na świeżym powietrzu będą mogli wziąć udział w 9. edycji biegu „Policz się z cukrzycą”.

Zwieńczeniem będzie występ muzycznej gwiazdy, czyli Lanberry, która zagra o godzinie 19.00 na scenie przed galerią. Artystka była uczestniczką The Voice of Poland oraz X Faktor, a także brała udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji. Na koncie ma dwie płyty i hity takie jak „Bunt”, „Ostatni most”, „Gotowi na wszystko” czy „Nie ma mnie”. Tradycyjnie o godzinie 20.00 rozbłyśnie „Światełko do nieba”.

Podczas koncertu finałowego na terenie galerii odbędą się także licytacje, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP. - Już w najbliższą niedzielę po raz kolejny mieszkańcy Konina będą licznie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jestem przekonana, że przygotowane atrakcje, w tym koncerty oraz wydarzenia sportowo-kulturalne w Galerii nad Jeziorem z pewnością umilą wszystkim niedzielne świętowanie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam również nadzieję, że pobijemy rekord z zeszłorocznej zbiórki – mówi Paulina Ostrowska, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

W trakcie tegorocznego Finału WOŚP zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

 

  • Koniński finał WOŚP w "Galerii nad Jeziorem". Atrakcje i licytacje

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP 2019,   finał WOŚP Konin,   galeria nad jeziorem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wrzucam do puszek, w Lidlu już wrzuciłam, księdza wpuszczam i też w kopercie daję parę groszy. Nie dzielę między księdzem a Owsiakiem bo mam gdzieś waszą zawiść którą siejecie. W kółko nas coś dzieli, nie szkoda wam życia na zawiść? Skończy się Owsiak to znajdziecie nowy temat do siania jadu. Chcecie to marnujcie swoje życie na to.
Dodano: 12.01.2019 16:02    Przez: ~EmiliaK
wolę dać Owsiakowi niż rydzykowi !!!
Dodano: 12.01.2019 16:30    Przez: ~Koninianka
Taaa prywatnie ale na szpitalnym sprzecie robią badania
Dodano: 12.01.2019 16:19    Przez: ~Hola
tvpis mocno nienawidzi WOŚP. Bylo to widac w czwartek jak tvp info wyemitowalo animacje w programie minęła 20 barbary pieli ( .urwy) jak bezczelnie i bezkarnie (do czasu mam nadzieje) atakuje Owsiaka z antysemickimi elementami. Przez to właśnie w tym roku dam 2 razy więcej Owsiakowi. Pis tfu
Dodano: 12.01.2019 14:43    Przez: ~Pol
Konin zbiera dla naszego szpitala i dzieciakow
Dodano: 12.01.2019 14:33    Przez: ~maxxx

KOMENTARZE

Moje dzieci leżały w inkubatorach z serduszkiem dzięki orkiestrze!!! W Polsce są szpitale i inne które są tylko z nazwy dzięki tym akcjom od 27 lat coś jest w tych szpitalach szkoda że państwo nas obywateli potrzebuje raz na 4 lata dalej mają nas w d...e!
Dodano: 12.01.2019 21:09    Przez: ~Ziom
czlowieku gdyby nie panstwo to ten sprzet owsiaka nie miał by gdzie stac
Dodano: 12.01.2019 21:33    Przez: ~konin
Ziom jesteś śmieszny, Owsiak z tej żebraniny dobrze sobie żyje.
Dodano: 13.01.2019 11:54    Przez: ~Zapewne ?
Piękna idea, bo taką z pewnością był WOŚP, została zniszczona przez jej założyciela. Podejrzane rozliczenia kwot pomiędzy licznymi i powiązanymi firmami, skecz z bieganiem po stole i szukaniem słoika, a już skandaliczne obrażanie poseł Pawłowicz, nie przystoi komuś, kto chciałby naszą rzeczywistość czynić lepszą.
Dodano: 12.01.2019 22:35    Przez: ~ewa
"ewa" słusznie postępujesz i nie zważaj na krytykę komunistów.
Dodano: 13.01.2019 11:55    Przez: ~Anna
"Mistrz" sam mawiał "róbta co chceta"😎No to ja tak robię 😛nie popieram Woodstocku oraz nie daję Owsiakowi i się tego nie wstydzę 😜 Nie interesuje mnie co mają do powiedzenia zwolennicy WOŚP więc proszę się nie wysilać 😛
Dodano: 12.01.2019 22:40    Przez: ~ewa
U ciebie wszyscy w domu?🌬
Dodano: 12.01.2019 22:45    Przez: ~Xyz
"ewa" dobrze czynisz i nie przejmuj się krytyką komunistów.
Dodano: 13.01.2019 11:56    Przez: ~Anna
Każdy sprzęt z WOŚP (i nie tylko) jest oznaczony dużym, rzucającym się w oczy czerwonym logo, a drogie urządzenia, pielęgniarki, lekarze, łóżka, leki, budynki, przychodnie, gmachy szpitalne finansowane przez NFZ - już nie - mimo, że NFZ wydaje na leczenie i ratowanie życia Polaków ponad tysiąckrotnie więcej niż owsiakowski WOŚP. Ale zmanipulowani ludzie uważają, że to tylko dzięki Owsiakowi szpital leczy i ratuje życie Dlatego z Owsiaka robi się świętego, a ludzie dający złotówkę do puszki, czują się wielkimi dobrotliwymi patriotami i bohaterami. Jednak to nie brak sprzętu jest największym problemem Służby Zdrowia, albowiem w szpitalach polskich nie brakuje dobrego sprzętu, wręcz przeciwnie - nawet często nie jest on całkowicie wykorzystywany. Za to brakuje pieniędzy na etaty dla lekarzy, dobrze opłacane pielęgniarki, szkolenia, na nowoczesne nowe leki, rehabilitacje, drogie skuteczne operacje i zabiegi...
Dodano: 12.01.2019 22:53    Przez: ~Matilan
J. Owsiak poprzez żebraninę na ulicach kupuje sprzęt za przysłowiową złotówkę, a hałasu robi na cały świat w swoich lewackich mediach jak TVN.
Dodano: 13.01.2019 12:00    Przez: ~Widz TVP
Moje serce należy do osób autentycznych. Niestety WOŚP na każdym kroku pokazuje swoją sprzeczność w działaniu. Mam prawo jej nie wspierać. To mój wybór, bo serce mam tylko jedno.
Dodano: 12.01.2019 22:59    Przez: ~jola
Owsiakonalia już czas zacząć. Za chwilę wybiegną dzieci na ulice z owsiakowymi puszkami i będą terroryzować chrześcijan pod kościołami jak zawsze : „co, na dzieci nie chcesz dać !” " co małych dzieci nie kochasz" ? Daj, daj, daj tłucz współczesnego złotego cielca. Dzięki temu Jurek zwiedzi świat, może kupi nową furę, następną firmę założy, wypije za to i zakąsi, i nie będzie to towar z Biedronki.
Dodano: 13.01.2019 03:42    Przez: ~Daj daj daj
Prawdziwy chrześcijanin to da na pomoc dla bliźniego. A wy pisiory to nie nazywajcie sie chrześcijanami. Wy to jakaś sekta pomigana. Potraficie tylko opluwać ludzi.
Dodano: 13.01.2019 09:46    Przez: ~Miś
Miś, jest wrogiem Boga, a więc strzeżmy się takich ludzi jak Miś.
Dodano: 13.01.2019 12:06    Przez: ~Wierzący
Do wszystkich nachlanych wódą pseudo-katolików: jak będziecie kiedyś konać, leżąc w szpitalu, podłączeni pod sprzęt zakupiony przez WOŚP, to mam nadzieję, że ten sprzęt się akurat zepsuje !!! Tyle, co zrobił Jurek dla ludzi, nie zrobił i nigdy nie zrobi żaden polityk, żaden ksiądz, ani żaden z Was, zakłamani hipokryci !!! Jedyne co potraficie to żreć, chlać i źle życzyć innym. Wmyślone przez Was piekło czeka na Was cierpliwie !!!
Dodano: 13.01.2019 09:51    Przez: ~Lucyfer
Popierając Jerzego Owsiaka popieracie szatana, dlatego że ten człowiek nie wierzy w Boga i ciągle się Mu przeciwstawia głosząc lewicowe poglądy.
Dodano: 13.01.2019 12:09    Przez: ~Chrzescijanin
Pierwszy raz kwestowalam z córką, a do puszek wrzucałam od kiedy pamiętam i tak zostanie. Łącznie w tym roku przekazałam już przed finałem około 200 zł a w puszce było ponad 700 zł i jestem z tego dumna. Może na co dzień nie słychać że noworodki maja robione badania słuchu, ale tak jest. Nie wiecie jakie potrzebne są pulsoksymetry czy urządzenia do podglądu żył, dopóki nie jesteście na oddziale z chorym, placzacym dzieckiem które nie może złapać oddechu. Któremu pielęgniarki przez 40 minut nie mogą założyć welflonu... Nie wiecie dopóki nie dosiega to Was. Mój tata zjeździl kilka szpitali w swojej "chorobowej karierze" i praktycznie wszedzie widział sprzęt WOŚP u chociaż był na oddziałach dla dorosłych. Nie rozumiem przeciwników Jurka. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Siema!
Dodano: 14.01.2019 23:55    Przez: ~Aaaa
4 z 4
<<1234