Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20883) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Zagórów. Już po raz trzeci sportowcy zagrają dla chorego Patryka

Dodano: 15.01.2019 13:09
Źródło: LM.pl

Klątwa Ondyny - to choroba, na którą cierpi dwuletni Patryk z Zagórowa. Już po raz trzeci na operację chłopca pieniądze będzie zbierać ZKS Zagórów.

III Mundial dla Patryka rozegrany zostanie 10 lutego w Zagórowie. Wpisowe (300 zł od zespołu) oraz dodatkowe zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie Patryka. Chłopiec wymaga operacji, podczas której otrzyma specjalny stymulator. Teraz, za każdym razem, gdy zasypia, musi być podłączony do respiratora. 

Turniej w Zagórowie to jednak nie tylko piłkarskie zmagania, ale i dodatkowe atrakcje. Fani sportu znajdą coś dla siebie podczas licytacji, w których wygrać będzie można koszulki piłkarskie i inne ciekawe fanty. Nie zabraknie grochówki i słodkich przysmaków.

To już trzecia akcja charytatywna organizowana przez ZKS Zagórów dla Patryka. W zeszłym roku sportowcy pomagali chłopcu podczas specjalnych akcji w lutym oraz lipcu.   • Zagórów. Już po raz trzeci sportowcy zagrają dla chorego Patryka

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

brawo ZKS, szkoda ze gmina Was nie docenia
Dodano: 16.01.2019 07:21    Przez: ~kkk
Zdrówka Maluszku dla Ciebie. Wiary Nadziei i Miłości oraz ogrom wsparcia dla Twoich Rodziców. I wszystkich Ludzi i Dzieci ....
Dodano: 17.01.2019 15:56    Przez: ~Ona ...mm

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.