Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22765) SPORT FORUM FIRMY (5309) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
9 / 8oC
Pojutrzepogoda
11 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (4)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Konin. Pijany i z sądowym zakazem kierowania wiózł dwie córki

Dodano: 15.01.2019 14:42

Policjanci z Konina zatrzymali citroena, którego kierowca był pijany. Okazało się też, że posiada sądowy zakaz kierowania. Do tego wszystkiego przewoził swoje dwie córki w wieku 11 i 14 lat.

Do sytuacji doszło kilkanaście minut po 16.00 w poniedziałek, 14 stycznia. Powodem dla jakiego dzielnicowi zatrzymali pojazd do kontroli był brak włączonych świateł mijania. 36-letni mieszkaniec Konina początkowo jakby udawał, że nie widzi policjantów i próbował ich ominąć, ale jednak nie zdecydował się na ucieczkę. Być może dlatego, że w kierowanym przez niego citroenie były dwie córki. Okazało się, że wyrokiem sądu nie może już do końca życia kierować wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Poza tym badania alkomatem wykazało w jego organizmie nieco ponad 1 promil alkoholu.

Dzieci i samochód zostały odebrane przez żonę, a 36-latek trafił do konińskiej komendy, gdzie jego stan trzeźwości został ponownie zbadany, a następnie zwolniony do domu. Najprawdopodobniej wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i pomimo sądowego zakazu. Grozi za to do pięciu lat więzienia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   kontrola drogowa,   pijany kierowca,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Takiemu baranowi nic nie pomoże i nic nie sprawi, że zacznie myśleć, nawet wczasy w mamrze. Dostanie pewnie zawiasy, a za rok, dwa znów to samo, z tym, że może nie będzie już miał takiego szczęścia napotkać na stróży prawa, którzy pomyślą za niego, tylko spowoduje wypadek śmiertelny. Żal tylko rodziny.A do tych policjantów co go fartownie zatrzymali powinien wrócić z bombonierką i kwiatami dziękując im za to, że ich spotkał tego dnia, zamiast rozjechać kogoś na pasach.
Dodano: 15.01.2019 15:13    Przez: ~R
to było przestępstwo!!!!! Poczytaj przepisy kanapko i dopiero się odzywaj!!!
Dodano: 15.01.2019 17:25    Przez: ~b
dokładnie, to było przestępstwo kierowanie powyżej 0.5 promila jak i kierowanie bez uprawnień
Dodano: 15.01.2019 17:28    Przez: ~prawo o ruchu drogowym
Nieodpowiedzialny ojciec.
Dodano: 15.01.2019 18:29    Przez: ~Tak nie można
Powinien poniesc kare - bezwzgledna paka na maksymalny okres 5 lat.
Dodano: 15.01.2019 23:02    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

Takiemu baranowi nic nie pomoże i nic nie sprawi, że zacznie myśleć, nawet wczasy w mamrze. Dostanie pewnie zawiasy, a za rok, dwa znów to samo, z tym, że może nie będzie już miał takiego szczęścia napotkać na stróży prawa, którzy pomyślą za niego, tylko spowoduje wypadek śmiertelny. Żal tylko rodziny.A do tych policjantów co go fartownie zatrzymali powinien wrócić z bombonierką i kwiatami dziękując im za to, że ich spotkał tego dnia, zamiast rozjechać kogoś na pasach.
Dodano: 15.01.2019 15:13    Przez: ~R
Jak zwykle jakiś alkoholik się przypałęta i da łapkę w dół
Dodano: 15.01.2019 20:22    Przez: ~xd
Powinien poniesc kare - bezwzgledna paka na maksymalny okres 5 lat.
Dodano: 15.01.2019 23:02    Przez: ~Pn
Pewnie idealny i odpowiedzialny ojciec z niego :)
Dodano: 16.01.2019 16:15    Przez: ~Pn
Ty patol 500 Pn podatkow nie placisz to sie nie odzywaj bo ty go w wiezieniu nie bedziesz musial utrzymywać
Dodano: 16.01.2019 18:07    Przez: ~Miś
Tak na założyć mu branzoletke na nogę i na przymusowe roboty patola 500 pn jednego takiego
Dodano: 16.01.2019 18:08    Przez: ~Kuki
Co za idiota jest takim samym psycholem jak nożownik z Gdańska.
Dodano: 16.01.2019 19:32    Przez: ~eeeeeee
http://www.jasnastronamocy.info/paw
Dodano: 17.01.2019 09:04    Przez: ~JSM
https://vk.com/video526836917_45623
Dodano: 17.01.2019 11:39    Przez: ~jsm
Dlaczego go nie zamknięto po zatrzymaniu ??? Przecież mógł zaraz wziąć samochód i sobie pojeździć po mieście !! Kto odpowiada za takie działania ?? Za mniejsze wykroczenia zamykają w areszcie na 48 h !! Widać, że musi mieć jakieś koligacje wśród osób wpływowych ????
Dodano: 15.01.2019 16:38    Przez: ~Mundek
Mundek, jaka bylaby podstawa zatrzymania? Samo "widzi misię" nie wchodzi w grę. Za wykroczenie nie zamykają w areszcie, coś Ci się przyśniło.
Dodano: 15.01.2019 17:10    Przez: ~Kanapka
to było przestępstwo!!!!! Poczytaj przepisy kanapko i dopiero się odzywaj!!!
Dodano: 15.01.2019 17:25    Przez: ~b
dokładnie, to było przestępstwo kierowanie powyżej 0.5 promila jak i kierowanie bez uprawnień
Dodano: 15.01.2019 17:28    Przez: ~prawo o ruchu drogowym
Policja zamyka tylko aby zabezpieczyć dowody przestępstwa, a w takiej sprawie nie ma po co.. A do więzienia zamyka tylko sąd prawomocnym wyrokiem. Patologię z pijanymi kierowcami zlikwidowałbym baaaardzo prosto w jeden dzień. Ale w tym kraju nikomu z rządzących nigdy na tym nie zależało.
Dodano: 16.01.2019 09:57    Przez: ~majster
gdzie jest moj komentarz jednostrzalowe lmowskie gnidy?
Dodano: 15.01.2019 17:25    Przez: ~****cwas
brak okreslenia dla pijanych pozbawionych uprawnień z pijanstwo z kierowanie i ponowne zatrzymanie tylko areszt jeszcze dzieci zabiera widzimy tragedie na drodze wypadki a szczegulnie dzieci brak rozumu u takiego
Dodano: 15.01.2019 17:34    Przez: ~kierowca
On do paki. A zona? Jej powinni zabrac te dzieci skoro godzi sie by je wozil pijak! Widac, ze to rodzina patologiczna! Ktora normalna matka daje pod opieke pojakowi dzieci? I to do auta??
Dodano: 15.01.2019 23:04    Przez: ~Pn
Nieodpowiedzialny ojciec.
Dodano: 15.01.2019 18:29    Przez: ~Tak nie można
Super tata!!!!!!! To się nazywa odpowiedzialność!pijany z dziećmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 15.01.2019 19:13    Przez: ~Lewar
super powinno być napisane w " " ,to wstrętna menda nie tata !!!
Dodano: 16.01.2019 15:53    Przez: ~Koniniak
Alkoholizm to choroba takiemu człowiekowi trzeba pomóc, a nie kopać leżącego, tym którzy plują jadem na swego bliźniego, przytrafi to samo.
Dodano: 15.01.2019 19:34    Przez: ~qwert
Łatwo się mówi...trudno podaje się po raz enty pomocną dłoń
Dodano: 15.01.2019 21:15    Przez: ~Ona
@qwert - chciałbym zobaczyc twoj komentarz kiedy rozjechalby na pasach twoja zone, corke lub syna, matke... albo z ciebie zrobil kaleke....
Dodano: 15.01.2019 23:06    Przez: ~Pn
Zgadzam się z tobą -qwert- tak powinien postępować osoba przestrzegająca dekalog, ale w większości on jest nieznany przez piszących komentarze wychowanków plebanów !!! Tak trzymać i nie popuszczać !! nawet pseudo katolikom
Dodano: 16.01.2019 12:02    Przez: ~Erwin
WIECEJ WÓDY W SKLEPACH I NA STACJACH PALIW!!!!
Dodano: 15.01.2019 22:23    Przez: ~wiecej
Wiecej 500 plusów!!!
Dodano: 15.01.2019 23:07    Przez: ~Pn
5 lat? Hehehe. Wspolczuje jego todzinie. Widac suweren i patol z klani pincset wie jak przehulac kase uczciwych i prawdziwych Polakow.
Dodano: 15.01.2019 23:00    Przez: ~Pn
Dlaczego obrażasz ?
Dodano: 16.01.2019 10:59    Przez: ~Ilona
@Ilona - porządne rodziny zarabiaja na siebie SAME.
Dodano: 17.01.2019 08:32    Przez: ~Pn
Tylko oceniają i bluzgi rzucają a sami tacy swieciTrafiłem tu przez przypadek ale poziom dyskusji jest niski no ale czego sie spodziewac w tych czasach, gdzie sami hipokryci, dodam tylko ze nie bronie tego człowieka ale nie mnie go oceniać, od tego sa sądy i policja, pozdrawiam