Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19095) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Kleczew. Do soboty flagi będą opuszczone do połowy masztów

Dodano: 16.01.2019 10:40
Źródło: LM.pl

Kleczew solidaryzuje się z Gdańskiem. Do soboty, czyli do dnia pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza, flagi przed budynkiem Urzędu Gminy będą opuszczone do połowy masztów.

Mieszkańcy i władze gminy Kleczew postanowili połączyć się w bólu z gdańszczanami. We wtorek w Budzisławiu Kościelnym, przed salą OSP, w której w niedzielę mieścił się tamtejszy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbył się milczący wiec solidarności z mieszkańcami Gdańska i pamięci zmarłego prezydenta tego miasta - Pawła Adamowicza.

- To mogło wydarzyć się wszędzie, w każdej miejscowości - mówi burmistrz Mariusz Musiałowski. - Solidaryzujemy się z pogrążonymi w żałobie mieszkańcami Gdańska. 

To nie jedyny gest, który władze Kleczewa postanowiły poczynić w związku z tragicznymi wydarzeniami. Do soboty, czyli do dnia pogrzebu prezydenta Gdańska, flagi przed budynkiem Urzędu Gminy w Kleczewie będą opuszczone do połowy masztów. - Kleczew solidaryzuje się z Gdańskiem - czytamy na oficjalnej stronie gminy.

fot. Gmina Kleczew 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Powinien jechać ale na swój koszt !!!
Dodano: 16.01.2019 11:53    Przez: ~Mundek
Czy Burmistrz Kleczewa pochodzący z Budzisławia Kościelnego pojedzie z żałobnym wieńcem, ze łzami w oczach na pogrzeb Prezydenta Gdańska ?
Dodano: 16.01.2019 11:41    Przez: ~Żałobnik
Nasz burmistrz to aniołek on jest wszędzie tam gdzie klaszczą albo milczą.
Dodano: 16.01.2019 14:44    Przez: ~obserwator
Festiwal obludy trwa!
Dodano: 16.01.2019 20:58    Przez: ~ks

KOMENTARZE

Czy Burmistrz Kleczewa pochodzący z Budzisławia Kościelnego pojedzie z żałobnym wieńcem, ze łzami w oczach na pogrzeb Prezydenta Gdańska ?
Dodano: 16.01.2019 11:41    Przez: ~Żałobnik
Jeśli pojedzie,to chwała mu za to.Skoro nie masz nic mądrego więcej do powiedzenia,to lepiej zamilcz.Pomyśl najpierw,co się tak naprawdę stało!
Dodano: 16.01.2019 11:47    Przez: ~Bk
Powinien jechać ale na swój koszt !!!
Dodano: 16.01.2019 11:53    Przez: ~Mundek
Pan Marek by za swoje pojechal. Bo to byl czlowiek uczciwy wielkoduszny i bardzo otwarty na problemy jablonki i okolic
Dodano: 16.01.2019 18:15    Przez: ~Yy
Do Yy....że tak się wyrażę- yyyyyy?
Dodano: 16.01.2019 19:23    Przez: ~Ludumójludu
Ludzie dajcie już spokój z tym gdańskim prezydentem. Pomnik mu wystawcie jeszcze. Wcale święty nie był. Wszędzie tylko ten temat. Owsiak ma Nobla.
Dodano: 16.01.2019 20:32    Przez: ~Pn
P.Marek by pojechał ahahahahah jeszcze za swoje... nie no leżę i kwiczę .
Dodano: 17.01.2019 09:39    Przez: ~BKBK
BRAWO PANIE BURMISTRZU!
Dodano: 16.01.2019 12:31    Przez: ~stop nienawiści!
Nasz burmistrz to aniołek on jest wszędzie tam gdzie klaszczą albo milczą.
Dodano: 16.01.2019 14:44    Przez: ~obserwator
u nas w Kramsku cisza???
Dodano: 16.01.2019 15:45    Przez: ~Kuń
TVPiS kłamie jak kiedyś Dziennik. Komu to służy? Ciemniakom? No tak, ciemny lud to kupuje!
Dodano: 16.01.2019 15:48    Przez: ~Kuna
Chcesz się dowiedzieć prawdy, oglądaj tylko TVP, TVP INFO, nigdy natomiast TVN-u czy Polsatu.
Dodano: 16.01.2019 16:35    Przez: ~Widz TVP
Gdyby Pana Jezusa ukrzyżowano, też by Kleczew wprowadził żałobę, czy nie ?
Dodano: 16.01.2019 16:39    Przez: ~Chrzescijanin
Prezydent Gdańska ważniejszy.
Dodano: 16.01.2019 17:13    Przez: ~Tak ?
Na pewno , przecież większość to otumanione katoliki !!!
Dodano: 16.01.2019 17:13    Przez: ~Mundek
Katolik to nie chrześcijanin.
Dodano: 16.01.2019 18:22    Przez: ~Chrz...
Budzisław okryty żałobą, Kleczew też ?
Dodano: 16.01.2019 18:24    Przez: ~Wielka strata ?
Festiwal obludy trwa!
Dodano: 16.01.2019 20:58    Przez: ~ks
Tak właśnie jest obłuda i nic wiwięcej......... Przecież wszyscy wiemy i znamy kim był i co robił a teraz robią z niego świętego hehe totalna obłuda
Dodano: 17.01.2019 11:07    Przez: ~Ja
nienawiść jest grzechem, wiemy już ż zabija! Bój się Boga!
Dodano: 17.01.2019 10:22    Przez: ~ada
TVP łże jak PiS
Dodano: 18.01.2019 07:16    Przez: ~transparent z demonstracji
pewnie oglądasz TVN ARD i ZDF