Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21145) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

Kleczew. Do soboty flagi będą opuszczone do połowy masztów

Dodano: 16.01.2019 10:40
Źródło: LM.pl

Kleczew solidaryzuje się z Gdańskiem. Do soboty, czyli do dnia pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza, flagi przed budynkiem Urzędu Gminy będą opuszczone do połowy masztów.

Mieszkańcy i władze gminy Kleczew postanowili połączyć się w bólu z gdańszczanami. We wtorek w Budzisławiu Kościelnym, przed salą OSP, w której w niedzielę mieścił się tamtejszy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbył się milczący wiec solidarności z mieszkańcami Gdańska i pamięci zmarłego prezydenta tego miasta - Pawła Adamowicza.

- To mogło wydarzyć się wszędzie, w każdej miejscowości - mówi burmistrz Mariusz Musiałowski. - Solidaryzujemy się z pogrążonymi w żałobie mieszkańcami Gdańska. 

To nie jedyny gest, który władze Kleczewa postanowiły poczynić w związku z tragicznymi wydarzeniami. Do soboty, czyli do dnia pogrzebu prezydenta Gdańska, flagi przed budynkiem Urzędu Gminy w Kleczewie będą opuszczone do połowy masztów. - Kleczew solidaryzuje się z Gdańskiem - czytamy na oficjalnej stronie gminy.

fot. Gmina Kleczew 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Powinien jechać ale na swój koszt !!!
Dodano: 16.01.2019 11:53    Przez: ~Mundek
Czy Burmistrz Kleczewa pochodzący z Budzisławia Kościelnego pojedzie z żałobnym wieńcem, ze łzami w oczach na pogrzeb Prezydenta Gdańska ?
Dodano: 16.01.2019 11:41    Przez: ~Żałobnik
Nasz burmistrz to aniołek on jest wszędzie tam gdzie klaszczą albo milczą.
Dodano: 16.01.2019 14:44    Przez: ~obserwator
Festiwal obludy trwa!
Dodano: 16.01.2019 20:58    Przez: ~ks

KOMENTARZE

Czy Burmistrz Kleczewa pochodzący z Budzisławia Kościelnego pojedzie z żałobnym wieńcem, ze łzami w oczach na pogrzeb Prezydenta Gdańska ?
Dodano: 16.01.2019 11:41    Przez: ~Żałobnik
Jeśli pojedzie,to chwała mu za to.Skoro nie masz nic mądrego więcej do powiedzenia,to lepiej zamilcz.Pomyśl najpierw,co się tak naprawdę stało!
Dodano: 16.01.2019 11:47    Przez: ~Bk
Powinien jechać ale na swój koszt !!!
Dodano: 16.01.2019 11:53    Przez: ~Mundek
Pan Marek by za swoje pojechal. Bo to byl czlowiek uczciwy wielkoduszny i bardzo otwarty na problemy jablonki i okolic
Dodano: 16.01.2019 18:15    Przez: ~Yy
Do Yy....że tak się wyrażę- yyyyyy?
Dodano: 16.01.2019 19:23    Przez: ~Ludumójludu
Ludzie dajcie już spokój z tym gdańskim prezydentem. Pomnik mu wystawcie jeszcze. Wcale święty nie był. Wszędzie tylko ten temat. Owsiak ma Nobla.
Dodano: 16.01.2019 20:32    Przez: ~Pn
P.Marek by pojechał ahahahahah jeszcze za swoje... nie no leżę i kwiczę .
Dodano: 17.01.2019 09:39    Przez: ~BKBK
BRAWO PANIE BURMISTRZU!
Dodano: 16.01.2019 12:31    Przez: ~stop nienawiści!
Nasz burmistrz to aniołek on jest wszędzie tam gdzie klaszczą albo milczą.
Dodano: 16.01.2019 14:44    Przez: ~obserwator
u nas w Kramsku cisza???
Dodano: 16.01.2019 15:45    Przez: ~Kuń
TVPiS kłamie jak kiedyś Dziennik. Komu to służy? Ciemniakom? No tak, ciemny lud to kupuje!
Dodano: 16.01.2019 15:48    Przez: ~Kuna
Chcesz się dowiedzieć prawdy, oglądaj tylko TVP, TVP INFO, nigdy natomiast TVN-u czy Polsatu.
Dodano: 16.01.2019 16:35    Przez: ~Widz TVP
Gdyby Pana Jezusa ukrzyżowano, też by Kleczew wprowadził żałobę, czy nie ?
Dodano: 16.01.2019 16:39    Przez: ~Chrzescijanin
Prezydent Gdańska ważniejszy.
Dodano: 16.01.2019 17:13    Przez: ~Tak ?
Na pewno , przecież większość to otumanione katoliki !!!
Dodano: 16.01.2019 17:13    Przez: ~Mundek
Katolik to nie chrześcijanin.
Dodano: 16.01.2019 18:22    Przez: ~Chrz...
Budzisław okryty żałobą, Kleczew też ?
Dodano: 16.01.2019 18:24    Przez: ~Wielka strata ?
Festiwal obludy trwa!
Dodano: 16.01.2019 20:58    Przez: ~ks
Tak właśnie jest obłuda i nic wiwięcej......... Przecież wszyscy wiemy i znamy kim był i co robił a teraz robią z niego świętego hehe totalna obłuda
Dodano: 17.01.2019 11:07    Przez: ~Ja
nienawiść jest grzechem, wiemy już ż zabija! Bój się Boga!
Dodano: 17.01.2019 10:22    Przez: ~ada
TVP łże jak PiS
Dodano: 18.01.2019 07:16    Przez: ~transparent z demonstracji
pewnie oglądasz TVN ARD i ZDF