Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21190) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

UM szuka kierownika wydziału gospodarki komunalnej w Koninie

Dodano: 16.01.2019 10:38

Urząd Miejski w Koninie ogłosił konkurs na kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej. Obecny kierownik Sławomir Matysiak odchodzi na emeryturę.

Do kierownika tego wydziału należy prowadzenia spraw: z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, związanych z utrzymaniem zieleni miejskiej, dotyczących oczyszczania ulic, parkingów, placów, chodników i przystanków komunikacyjnych z wyjątkiem zimowego utrzymania, związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę, ciepło, energię elektryczną, związanych z utrzymaniem schroniska dla bezdomnych zwierząt, realizacją programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi, związanych z realizacją transportu zbiorowego, dotyczących utrzymania i zarządzania systemem wypożyczalni rowerów miejskich, związanych z funkcjonowaniem cmentarza komunalnego na terenie miasta, z zakresu funkcjonowania targowisk na terenie miasta, związanych ze współpracą z jednostkami i spółkami miejskimi.

Nabór kandydatów na to stanowisko trwa do 29 stycznia 2019 r.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A co ma wspólnego Gdańsk z UM w Koninie ?
Dodano: 16.01.2019 12:06    Przez: ~Bo nie rozumiem
A gdzie tu jest mowa nienawiści?
Dodano: 16.01.2019 13:39    Przez: ~???
Ciekawe czy by odszedł na emeryturę jakby był poprzedni prezydent? Osobiście w to wątpię, do 90 by trzymał cieplutkie stanowisko
Dodano: 16.01.2019 18:12    Przez: ~Paty
Popieram komentarz powyżej
Dodano: 16.01.2019 12:08    Przez: ~Nie czaje
śmiech na sali i tyle w temacie
Dodano: 16.01.2019 13:47    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

Niczego Was na tym portalu gdańska tragedia nie nauczyła. Wstyd.
Dodano: 16.01.2019 11:58    Przez: ~Wstyd
A co ma wspólnego Gdańsk z UM w Koninie ?
Dodano: 16.01.2019 12:06    Przez: ~Bo nie rozumiem
Popieram komentarz powyżej
Dodano: 16.01.2019 12:08    Przez: ~Nie czaje
Chodzi o mowę nienawiści...
Dodano: 16.01.2019 12:46    Przez: ~do trolli
A gdzie tu jest mowa nienawiści?
Dodano: 16.01.2019 13:39    Przez: ~???
Ten na samej górze to prowokator, szuka zaczepki.
Dodano: 16.01.2019 16:41    Przez: ~Jan
śmiech na sali i tyle w temacie
Dodano: 16.01.2019 13:47    Przez: ~xxx
Może mała sonda - kogo obstawiacie?
Dodano: 16.01.2019 14:22    Przez: ~Kimono
L_ R _K
Dodano: 16.01.2019 18:17    Przez: ~plus
Co L......r.....k.. To dla niego a moze do nowego wolnego stanowiska w oswiacie
Dodano: 19.01.2019 00:12    Przez: ~Xcc
To wszystko jest na stronie UM, po co powielać te same informacje? Nie ma o czym pisać LM???
Dodano: 16.01.2019 14:25    Przez: ~Sadoi
Ja ja ja ja ja ja!!!!!
Dodano: 16.01.2019 15:07    Przez: ~ja!
Lm usuwa komentarze! !!!!!Ulice przy garażach obok spoldzielni i sklepu Zosia nie sa sprzatane i stąd pewnie ta zmiana kierownika!!!
Dodano: 16.01.2019 16:34    Przez: ~GOSPODARZ
. Wypowiem się politycznie i merytorycznie w sprawach kadrowych w UM i spółkach miejskich po zakończonej żałobie narodowej
Dodano: 16.01.2019 17:12    Przez: ~Pisowiec
Ciekawe czy by odszedł na emeryturę jakby był poprzedni prezydent? Osobiście w to wątpię, do 90 by trzymał cieplutkie stanowisko
Dodano: 16.01.2019 18:12    Przez: ~Paty
Swieta prawda, bez wstydu ci prawie 70 bez zadnych inowacji
Dodano: 16.01.2019 18:47    Przez: ~Koninianin
ułan, ułan, ułan....
Dodano: 16.01.2019 18:41    Przez: ~kkk
Dobrze że odchodzi na emeryturę, lepiej późno niż wcale.
Dodano: 16.01.2019 21:13    Przez: ~opinia
Pan Lorek zna Konin i jest wyśmienitym kandydatem partii na to stanowisko.
Dodano: 16.01.2019 23:27    Przez: ~Maniek
Żart lub ironia Maniek