Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20956) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast klas lekcyjnych, mieszkania. Inwestycja w ... (6)Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (16)

Księga kondolencyjna w ratuszu. Mieszkańcy Konina mogą pisać 

Dodano: 16.01.2019 18:41

W sali posiedzeń konińskiego ratusza wystawiona jest księga kondolencyjna dedykowana zmarłemu Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Jako pierwszy wpisał się prezydent Konina Piotr Korytkowski. 

Każdy, kto chce w ten sposób pożegnać prezydenta Gdańska, może przyjść i umieścić swój wpis. Księga jest dostępna do piątku, 18 stycznia, w godzinach 7.30-18.00. Jako pierwszy wpisał się prezydent Konina Piotr Korytkowski. Jeśli ktoś będzie miał kłopoty z wejściem na górę po schodach - pracownicy wydziałów zniosą księgę na dół, by umożliwić wpis. Trzeba tylko im zgłosić taką potrzebę.

Poza tym w mieście, na znak żałoby, będą wyłączone iluminacje na Moście im. J. Piłsudskiego. Flagi na masztach zostaną opuszczone do połowy zwłaszcza przy Urzędzie Miejskim, przy Domu Zemełki, na Wale Tarejwy. A do flagi wywieszonej na ratuszu zostanie dodany kir.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.