Dzisiaj jest niedziela 19 stycznia 2020, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19873) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Gołuchowem też na remis. Bramka testowanego zawo ... (0)To się po prostu opłaca! Porozumienie w sprawie zi ... (4)

Akcja #MuremZaOwsiakiem odwołana. Będzie marsz 27 stycznia

Dodano: 18.01.2019 14:58
Źródło: LM.pl

Nie będzie zaplanowanej na 20 stycznia akcji #MuremZaOwsiakiem. Organizatorzy przychylili się do apelu WOŚP o refleksję i zadumę w czasie pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W związku z rezygnacją Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym kraju organizowane są akcje pod hasłem ,,Murem za Owsiakiem", wyrażające poparcie i zachęcające do pozostania na stanowisku prezesa Jerzego Owsiaka. Nie inaczej jest w Koninie - w Urzędzie Miejskim zgłoszone zostały dwa zgromadzenia publiczne. 

Jedno z nich miało odbyć się w najbliższą niedzielę 20 stycznia. Dzisiaj organizatorzy akcji poinformowali jednak o jej odwołaniu. - Ze względu na apel fundacji WOŚP zgromadzenie, które miało się odbyć dnia 20.01.2019 r. zostaje odwołane - czytamy na profilu FB wydarzenia. WOŚP wydał bowiem apel, w którym prosi o uszanowanie czasu ostatniego pożegnania zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. -  Pozostańmy więc do momentu pożegnania ś.p. Prezydenta Pawła Adamowicza w zadumie, a potem przyjdzie czas na naszą wspólną pracą na rzecz lepszej przyszłości - czytamy w oświadczeniu fundacji.

Akcja poparcia dla Jerzego Owsiaka odbędzie się jednak 27 stycznia. Wtedy to z parkingu przy Galerii Nad Jeziorem wyruszy marsz pod hasłem ,,Murem za Owsiakiem". Jego uczestnicy przejdą ulicami Konina aż do szpitala przy ul. Wyszyńskiego 1. Początek marszu o godz. 14.00.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.