Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19400) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (19)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (27)

Konin. Kolejny konkurs na kierownika, tym razem Wydziału Oświaty

Dodano: 18.01.2019 15:54

Urząd Miejski w Koninie ogłasza kolejny nabór na stanowisko kierownicze. Tym razem chodzi o Wydział Oświaty. Urszula Miłosz- Michalkiewicz przechodzi na emeryturę.

Do kierownika należy realizacja zadań związanych z zakładaniem, prowadzeniem i utrzymywaniem przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz innych placówek na terenie miasta. Przyjmowanie projektów planów finansowych jednostek oświatowych i ich weryfikacja. Prowadzenie spraw związanych z tworzeniem warunków finansowych i materialnych niezbędnych do realizacji podstawowych zadań placówek oświatowych. Prowadzenie spraw związanych z zatwierdzaniem arkuszy organizacyjnych szkół i przedszkoli oraz aneksów wprowadzanych w ciągu roku szkolnego do tych arkuszy. Rozliczanie dotacji dla szkół i placówek niepublicznych. Prowadzenie spraw związanych z organizowaniem konkursów na stanowiska dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Prowadzenie spraw osobowych dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Koordynowanie organizacji pracy placówek oświatowo - wychowawczych podporządkowanych Miastu (Miejska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Bursa Szkolna). Przygotowywanie planów inwestycji oświatowych, remontów i modernizacji przedszkoli, szkół i placówek oświatowych.

Wymagane dokumenty należy składać do dnia 1 lutego 2019 r. Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu oraz zakwalifikują się do dalszego postępowania zostaną pisemnie poinformowane.

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do wymiany jest większość dyrektorów szkół i placówek podległych miastu.Zamiast konkursów były ustawki .
Dodano: 18.01.2019 17:51    Przez: ~Kocham to miasto
Trzeba wymienić całą kadrę po Nowickim, Lorku i nic im więcej nie dawać , nigdy więcej żadnych funkcji publicznych dla tych ludzi
Dodano: 18.01.2019 17:01    Przez: ~urzad pracy
Wejdź na zeznania majątkowe w BIP Konin to się dowiesz kto pobiera emeryturę i jeszcze pracuje.
Dodano: 18.01.2019 16:24    Przez: ~Transparent Zorjentowany
Zmiany dla dobra mieszkańców Konina muszą być w spółkach miejskich od Rad Nadzorczych po prezesów i pseudokierowników. Uwage powninno się zwrócić na MZGOK sp. z o.o. Jak tych spraw personalnych i układzików tam panujących nie ukruci Pan Prezydent to załatwiá to ogólnopolskie media. Ruch należy do Pana Prezydencie.
Dodano: 18.01.2019 18:16    Przez: ~Asssś
Kiedy będzie wymiana P.S. Jareckiego?
Dodano: 18.01.2019 18:11    Przez: ~sss

KOMENTARZE

Ile ma lat ta kobieta ze dopiero przechodzi na emeryture
Dodano: 18.01.2019 16:16    Przez: ~Kola
Wejdź na zeznania majątkowe w BIP Konin to się dowiesz kto pobiera emeryturę i jeszcze pracuje.
Dodano: 18.01.2019 16:24    Przez: ~Transparent Zorjentowany
Może tyle co były prezydent
Dodano: 18.01.2019 19:53    Przez: ~Ia
Tego z Sp6 też trzeba pogonic.
Dodano: 19.01.2019 01:34    Przez: ~Uczeń
A Kiedy poznamy nazwisko zastępcy kierownika od tablicy w Cukrowni????
Dodano: 19.01.2019 15:30    Przez: ~Też zmiany by się przydały
@Transparent Zorjentowany - a po coci ta wiedza? Skoro może odejsc na emeryture to odchodzi.
Dodano: 20.01.2019 10:18    Przez: ~Pn
a tak w ogóle to wszystkiego dobrego drodzy dyrektorzy i dyrektorki bo dzisiaj dzień babci i dziadka :)
Dodano: 21.01.2019 10:05    Przez: ~miras
Kiedy mieszkańcy wymienią tego klona Petru Korytkowskiego?
Dodano: 21.01.2019 19:01    Przez: ~dswq
Trzeba wymienić całą kadrę po Nowickim, Lorku i nic im więcej nie dawać , nigdy więcej żadnych funkcji publicznych dla tych ludzi
Dodano: 18.01.2019 17:01    Przez: ~urzad pracy
W bajki wierzysz ?
Dodano: 18.01.2019 17:14    Przez: ~ona
Jak mamy wymienić kadry Lorka z PO na Korytkowskiego z PO? Nie sugeruj że ta kosmetyka to wymiana kadr. Koalicja SLD z PO niegormalnie trwa. Co najwyżej biurokracja wzrośnie o kolejne stołki dla PO i to o takie stołki o jakich w LM nie pisza.
Dodano: 18.01.2019 17:22    Przez: ~Lo
To kto zostanie bez przesady przecież dyrektorzy szkół i nauczyciele muszą odebrać nowe zamówione auta nie będą starym kilkuletnim jeździć. Konin to chore miasto trzeba je leczyć tylko operacyjnie.
Dodano: 18.01.2019 19:59    Przez: ~Un
Sekretarza i czarna mambe.
Dodano: 19.01.2019 01:35    Przez: ~Podatnik
Dane o konkursach są na stronie urzędu. LM robi kopiuj, wklej. Już nie macie o czym pisać czy jak?
Dodano: 18.01.2019 17:36    Przez: ~sdf
Do wymiany jest większość dyrektorów szkół i placówek podległych miastu.Zamiast konkursów były ustawki .
Dodano: 18.01.2019 17:51    Przez: ~Kocham to miasto
Co racja to racja
Dodano: 18.01.2019 17:57    Przez: ~Ja. Ja. Ja
Najlepszym przykładem ustawki na ostatniej prostej był konkurs na dyrektora SP 3... Nawet już w planie zajęć tej pani nie umieszczano bo wiadomo było że idzie na dyrektora.... Szkoła sportowa.... Masakra....
Dodano: 18.01.2019 23:09    Przez: ~Marzena
Do Marzeny - brak elementarnej wiedzy na temat pracy szkoły. I co ciekawe skąd taka wiedza w lipcu jak plan jest od września.
Dodano: 19.01.2019 15:00    Przez: ~Lubię to miast
SOSW Konin jak długo jeszcze ?????Petrsburg
Dodano: 19.01.2019 16:52    Przez: ~Leningrad
Ułan, Ułan, Ułan.....tylko On! Nasz Pierwszy Ułan!!!
Dodano: 18.01.2019 17:55    Przez: ~kkk
Za cienki i za długi !
Dodano: 19.01.2019 15:19    Przez: ~kasztanka
Kto nim zostanie mysle ze Lorek juz wygral
Dodano: 18.01.2019 18:01    Przez: ~chuck
Chuck the best 😂👍👍👍
Dodano: 20.01.2019 15:18    Przez: ~Jl
Kolejny?? a to był już jakiś konkurs bo póki co,czytałem tylko, że kolejna osoba od prezydenta zajmuje dane stanowisko
Dodano: 18.01.2019 18:03    Przez: ~:)
Kiedy będzie wymiana P.S. Jareckiego?
Dodano: 18.01.2019 18:11    Przez: ~sss
i PWiK
Dodano: 19.01.2019 01:37    Przez: ~Pracownik
i PGKiM
Dodano: 20.01.2019 11:29    Przez: ~no
a kiedy kierownika kontroli?
Dodano: 20.01.2019 17:48    Przez: ~znzna
Zmiany dla dobra mieszkańców Konina muszą być w spółkach miejskich od Rad Nadzorczych po prezesów i pseudokierowników. Uwage powninno się zwrócić na MZGOK sp. z o.o. Jak tych spraw personalnych i układzików tam panujących nie ukruci Pan Prezydent to załatwiá to ogólnopolskie media. Ruch należy do Pana Prezydencie.
Dodano: 18.01.2019 18:16    Przez: ~Asssś
Człowieku karty w Koninie to rozdaje poseł Nowak, a nie Pan Prezydent. I w Urzędzie jak i w spółkach...
Dodano: 18.01.2019 19:50    Przez: ~Edge
Nikt nie dostanie nominacji bez klepnięcia Pana Nowaka.
Dodano: 18.01.2019 20:10    Przez: ~Edge
PANIE PREZYDENCIE RUCH NALEŻY DO PANA. JAKO PANA WYBORCA CZEKAM NA ZMIANY W MZGOK I INNYCH SPÓŁKACH MIEJSKICH PRO PUBLICO BONO
Dodano: 18.01.2019 20:22    Przez: ~Asssss
Ela na emeryturę.
Dodano: 19.01.2019 01:38    Przez: ~SLDddddd
Po co konkurs, prawdopodobnie kierownikiem będzie U. Maciaszek. Wygra ten sam sposób jak Michalkiewicz.
Dodano: 18.01.2019 20:21    Przez: ~GOGI
Słabo dedukujesz Ci powiem.
Dodano: 19.01.2019 01:18    Przez: ~Rado
O Boże ! tylko nie ta !
Dodano: 19.01.2019 15:20    Przez: ~mierna
Mój post dziwnie znikł... Ale jeszcze raz powtarzam że jak pani od muzyki i festynów w mieście zostanie kierownikiem oświaty to ja już w garbate aniołki uwierzę. Oswiata potrzebuje radykalnych zmian i profesjonalisty a nie miłej koleżanki... Oby nie ta pani